Jesienna garderoba

Zaczęty przez mayagaramond, 24 Sie 2009, 09:56:10

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mayagaramond


Przede mna co prawda jeszcze letni urlop, ale czas pomyslec o jesiennej szafie. Tak naprawde to nalezalo o niej pomyslec juz w 2 czy m-ce temu, ale az tak ortodoksyjna nie jestem ;)

Na mojej liscie znajduja sie:
- kozaki na obcasie czarne albo szare z zaokraglonym noskiem i najlepiej na malej (1 cm) platformie (najlepiej takie jak te ktore przegapilam na brands4friends.... :crying: :crying:)

- botki z nitami
- czarne szpilki/pantofle/cos sznurowanego - sama nie wiem dokladnie
- dlugie skorzane rekawiczki
- staniki (chociaz to z jesienia nic wspolenego nie ma ;) )
- skorzane spodnie, ale musza byc dobre i tanie ;)

Lista nie jest zbyt dluga, bo duzo rzeczy mam: skorzane spodnice, bluzki retro, mam tez dlugi cardigan i plaszcze. Kupilam sobie czarny kapelusz.


aaa, chcialabym tez toczek z woalka (czarny) - ktos widzial albo ma moze na strychu nieuzywany?

"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

inkageo

Ja jeszcze nie myślę o jesieni, ale na pewno będę musiała kupić szare zamszowe kozaki na wysokim obcasie z okrągłymi noskami i czarne zamszowe botki, też na obcasie (stare już się rozlatują). Płaszcze jesienne mam. Chyba nic więcej nie potrzebuję ;)
Imagine there is no hate

tachogti

ja potrzebuje swetrow, bo w wiekszosci prac mam zimno jak cholera, a stare swetry juz troche opatrzone i zmechacone   :bad:
marza mi sie buty kawaleryjki  :dreaming: takie o http://pitstop.com.pl/images/product_images/odziez/th_220_trucks-boots_wzor_131_1.jpg , ale nie wiem czy to modne ;)
tak to chyba mam wszytsko ;) kurtke skorzana, plaszczyk militarny...
botki z nitami tez podobalyby mi sie :)
poza tym wiekszosc ciuchow mam czarna wiec jestem znow modna :P
no i mam przecudne kaloszki na jesien, w ktorych czuje sie jakbym wygladala wystrzalowo :D
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

konwalia

#3
ja potrzebuję jeszcze leginsów, buty i torbę własnie kupiłam
i jakiejś koszuli fajnej, chyba mi starczy ;)

Dodany tekst: 24 Sie 2009, 10:24:35

ja mam modę trochę w nosie, bo jak mam wygladać jak modna pokraka to dziękuję :D

inkageo

Mi też nie zależy żeby modnie wyglądać, ale jak wejdę do sklepu i jest tyle nowych fajnych ciuchów, w nowych kolorach i fasonach to nie mogę się powstrzymać i muszę coś kupić ;) A później się okazuje, że pół miasta nosi to samo i już mi się nie podoba ;) Cieszę się, że kiedyś się oparłam zakupowi żółtego płaszczyka, bo kilka miesięcy później były we wszystkich sklepach i na co drugiej nastolatce ;)
Imagine there is no hate

mayagaramond

"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

mignon

Ja też jestem z modą na bakier, niestety.

A chciałabym jakieś fajne (czytaj: ukrywające oponkę) spodnie i jakąś fajną spódnicę.

inkageo

Cytat: mayagaramond w 24 Sie 2009, 11:06:59
Z nitami mysle o tych:

http://www.asos.com/countryid/19/Asos/Asos-Premium-Leather-Strap-And-Stud-Boots/Prod/pgeproduct.aspx?iid=533600&cid=1931&Rf-100=Boots&sh=0&pge=0&pgesize=200&sort=-1&clr=Tan

Tylko maja obcas 11,5 cm...wiec za duzo w nich nie pochodze..

Ze sznurowanych te:
http://www.impressionen.de/shop/produkt/Pumps/3803694

ale 120€ to troche duzo...(skapa jestem ostatnio ;) )

te sa ladne:
http://www.yoox.com/item.asp?sec=1&YOOX=BLASE'&dept=women&tskay=B490DC11&rr=1&cod10=44174676CB&sts=sr_women80

http://www.yoox.com/item.asp?sec=1&YOOX=ALLUMINIO&dept=women&tskay=B490DC11&rr=1&cod10=44169199QD&sts=sr_women80

Tylko nie chce na razie nic kupowac przez net - pod koniec wrzesnia jade do londynu. Mam nadzieje, ze z pustymi rekami nie wroce ;)
Z nitami mi się podobają :) Do sznurowanych nie mogę się jeszcze przekonać, a mam chyba dwie pary po mamie, poszukam ich.
Imagine there is no hate

mayagaramond

Cytat: mignon w 24 Sie 2009, 17:10:24
Ja też jestem z modą na bakier, niestety.

A chciałabym jakieś fajne (czytaj: ukrywające oponkę) spodnie i jakąś fajną spódnicę.


to albo spodnie z wyzszym stanem albo tunika na spodnie. I kloszowa spodnica :)
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

mignon

maya, tylko generalnie teraz większość tych nieszczęsnych spodni to właśnie takich, że pół tyłka widać, a przez net sobie nie kupię, bom niewymiarowa  :zly: :zly: :zly: ale będę szukać do upadłego :)

kloszowa powiadasz,  :hmm: to chyba powinno być prościej ;)

mayagaramond

mignon - koloszowa czyli z kola, albo z calego albo pol i pod to np. troche tiulu i czarne szpilki :) Zajrzyj na watek polyvore tam wkelilam taka czarna spodnice i do tego skorzana kurtke :D
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

damka

ja bym chciała nowe kozaki, ale raczej tradycyjnie czarne

mignon

Cytat: mayagaramond w 24 Sie 2009, 21:43:43
mignon - koloszowa czyli z kola, albo z calego albo pol i pod to np. troche tiulu i czarne szpilki :) Zajrzyj na watek polyvore tam wkelilam taka czarna spodnice i do tego skorzana kurtke :D

aż Ci poleję, bo sobie siebie w tym wyobraziłam  :beer:  :dreaming: :dreaming: :dreaming:

inkageo

Maya a na jakie okazje ma być ten toczek?
Imagine there is no hate

mayagaramond

Cytat: inkageo w 26 Sie 2009, 10:34:57
Maya a na jakie okazje ma być ten toczek?

nie mam zielonego pojecia...Chcialabym miec i moze kiedys w nim tak poprostu wyjde na ulice ;D No moze  nie na zakupy do aldika lol lol
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

tachogti

maya no w toczku to do rewe a nie do aldika sie chodzi lol lol lol
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

inkageo

#16
Ale sukienkę sobie znalazłam :D Tylko plecy mi się nie podobają i dłuższa do kolan mogłaby być..
http://www.asos.com/Asos/Asos-Fringed-Bandeau-Dress/Prod/pgeproduct.aspx?iid=644786&cid=5235&sh=0&pge=4&pgesize=20&sort=3&clr=Nude
Czemu ten asos wszystko ma takie krótkie i wydekoltowane na plecach....

Dodany tekst: 26 Sie 2009, 10:59:07

I buty też fajne, ale mało jesienne te moje propozycje :D
http://www.asos.com/Asos/Asos-Petra-Heeled-Gladiator-Sandal/Prod/pgeproduct.aspx?iid=483252&abi=1&clr=NaturalSnakeEffect
Imagine there is no hate

suegro

inka świetna sukienka w sam raz do jesiennej garderoby :D
"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

inkageo

Cytat: suegro w 26 Sie 2009, 11:03:36
inka świetna sukienka w sam raz do jesiennej garderoby :D
Pod płaszcz, nie :D
Imagine there is no hate

mayagaramond

inkageo - w te buty chcialam zwierzaka ubrac ;)

"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

inkageo

Kupiłabym, ale sztucznoskórowe są...
Imagine there is no hate

mayagaramond

Cytat: inkageo w 26 Sie 2009, 11:18:13
Kupiłabym, ale sztucznoskórowe są...

no wlasnie...
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

effik

oj dużo mam braków... jakaś koszula, eleganckie spodnie, swetry, jakieś topy do żakietów, buty...

mignon

Teraz zauważyłam, że dużo jest takich ogromniastych swetrów, do których potrzebny jest pasek (nie wiem jak je nazwać), sęk w tym, że nie umiem nosić takich rzeczy :(

magdarynka

ja mam same braki w garderobie wiec takie tematy mnie przygnebiaja ;)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login