gdzie najlepiej bawiliście się w Bydgoszczy?

Zaczęty przez sobieska, 22 Sie 2009, 11:44:08

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

sobieska

Witam wszystkich jako świeżynka, choć stara podglądczka :)

Dzisiaj zabieram się za temat sal w Bydgoszczy i chętnie poczytam o Waszych doświadczeniach :)
Byłam już na kilku weselach tutaj i najbardziej podobało mi się w restauracji w hotelu Maraton, choć było ciasno (100 os). W Brdzie trochę przeszkadzały mi kolumny, które dość mocno dzielą przestrzeń... zastanawiam się nad namiotem w pałacyku w Myślęcinku, ale słyszałam, że dają male porcje jedzonka, a wieczorem namiot nie zyskuje a traci swój urok...

to co mi się marzy, to stylowa, elegancka sala najchętniej w pałacyku,  żeby można było wyjść na dwór do pięknego ogrodu, albo zacisza a nie na chodnik :zly: może być też sala z potencjałem :)
wesele bedzie na max 100 osób, liczę na 80-100..

lista gosci to osobny trudny temat....

Liczę na Bydgoszczanki!!! :)  :highfive:

zwierzatko_mojej_mamy

sobieska :welcome:  na strefie!! ;) mam nadzieje, ze sie ktos znajdzie, kto podpowie ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

anyday

ja też witam :) alem nie z Bydgoszczy ;) chcialabym pomoc ale nie mogę ;) ale dziewczyny na pewno coś doradzą :D
biegać,skakać, latać, pływać! z poradnika młodego zielarza napisanego dla szczęścia ludzkości :D

sobieska

no i sie nie doczekalam :D

moge sie podzielic za to moimi spostrzeżeniami,może przydadzą się jakimś cichym podglądaczom, bo aż wierzyć mi się nie chce, ze bydgoszczanek brak... :(

:)

liczbę gości szacujemy na 80-100 bliżej 100, sale które nam się najbardziej podobaly w tej ilości gości, to:
1. hotel city- swiezo po remoncie, piekna klasyczna, elgancja i swiezość, plus bialy fortepian, juz szukam kogos kto nam na nim zagra;) oczywiscie juz termin zaklepalismy, zobaczymy jak pojda negocjacje umowy
2. hotel maraton, sala moim zdaniem max do 90 os., ale bawilam sie na weselu dla 100 w tej restauracji i było super zorganizowane i udane, moj drugi typ, choc nie ma gdzie wyjsc na zewnatrz..
3. park hotel w bydgoszczy- na gorze sala dla 200 os, bylam na 2 weselach jedno dla 200 os. drugie dla 70 i nie da sie ukryc, ze na drugim bylo bardzo pusto, sala w porzadku, to co mnie razi, to okropna podloga kompletnie nie pasujaca do reszty.. tak ja zwracam uwage na takie szczegoliki... ;P, na dole jest mniejsza sala tak do 60 sadze i jest naprawde gustowna i z klimatem plus za park obok:)
4. hotel pod orlem, lata swojej swietnosci ma juz dawno za soba i generlanie z zew wyglada 1000 razy lepiej niz w srodku, ale to subiektywne moje zdanie, w sordku dwie sale malinowa jeszcze jeszcze, ale na mniejsze wesele, ale kolumnowa, minus za duza ilosc kolumn... :mocking: ktore zaslaniaja stoly, ciemne wnetrza bez klimatu
5. palac w myslecinku- w srodku male 2 salki  do połączenia w sumie na max do 60 os, ladne w klimacie, na duze wesele moim zdniaem pow 100 os jest namiot doczepiony do budynku,minus za pozbruk jako parkiet, ale ladny widok z tarasu, ogromny minus za 2 wesela na raz w obu salach przy jednej toalecie, goscie bardzo sie mieszaja, przy toaletach tlok no i cos czuje ze jest przy okazji balagan z rozliczeniem ilsoci wypitego alkoholu :)
6. sala najpiekniejsza jaka widzielismy, ale niestety na male wesele max do 60, moze nawet 50 os to oranzeria w villa secesja, piekny park w srodku urocze, nowoczesno kllimatyczne cudenko:) genialne!!!!
7.hotel kuznia- nowa sala, landa czysta na max do 60 os, calkiem fajnie, plus klimatyczne sale dla osob ktore szukaja czegos w sylu pubowo-piwnicznym :)
8. mniejsza sala w restauracji na zawiszy, najtaniej 130 zl, ale  wesele w stylu szałowy pomarańcz na scianach i ostry seledyn na kolumnach... plus parowki na sniadanko... podobno fajna jest ta druga sala w hotelu trochę dalej,ale już nie dojechałam :)
8. marzyl mi sie palacyk w ostromecku,ale cena 230 zl za osobe, to juz przegiecie... plus chyba korkowe- jedyne miejsce gdzie maja korkowe...( w hotelu maraton maja to zniesc od przyszlego roku)

zobaczymy co powiem po negocjacjach, na razie się ogromnie cieszę, przechodze na kolejne etapy, czyli zespół i fotograf ;)

pozdrawiam!

zwierzatko_mojej_mamy

sobieska  duuuzo :beer: :beer: :beer: dla Ciebie za obszerny i wyczerpujacy opis!!!! :D na pewno komus sie przyda!!! oby wszystko jak po masle szlo z przygotowaniami!
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

sobieska

5 piwek.. a ja wlasnie mam mocne postanowienie poprawy ze pije lampke dziennie max, po tym jak w czwartek musialam wziac kacowe w pracy i do 20.00 moj zoladek nie przyjmowal nawet wody... grrrrr :DD

dzieki za powitanko!!!

wlasnie zaczytalam sie w tematach tortowo- wodkowych :) moj N. juz sie denerwuje, ze go nie slucham....
buzka! :daisy:

vobi

Cytat: sobieska w 29 Sie 2009, 00:19:105 piwek.. a ja wlasnie mam mocne postanowienie poprawy ze pije lampke dziennie max, po tym jak w czwartek musialam wziac kacowe w pracy i do 20.00 moj zoladek nie przyjmowal nawet wody... grrrrr :DD

sobieska, rozumiem ze juz cwiczysz a konto wesela? :D Uwzgledniwszy fakt, ze z kazdym gosciem wypadaloby wzniesc choc kielonek to przy ca 100 osobach zdrowo sie namachasz, lepiej juz zaczac trening ;D

Przykro mi ze nie moge pomoc, ale w Bydgoszczy nawet w zyciu nie bylam...

callja

#7
Piękny biały fortepian najlepiej obsłuży student Akademii Muzycznej - wystarczy wywiesić ogłoszenie na tablicy w hallu z prośbą o kontakt. Umówić sie na spotkanie i posłuchanie... i będzie ok :) A kogoś do zaśpiewania w kościele może wynalazłabym samodzielnie ;)
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

zwierzatko_mojej_mamy

sobieska no i zrob sobie suwaczek obowiazkowo odliczajacy do daty, co bysmy wiedzialy, ile jeszcze czasu ;) czyli, ze masz zaangazowanego narzeczonego - fiu fiu ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

sobieska

co do fortepianu, to mialam taki sam pomysl, albo poprosze sistra, zeby przez ten rok cos na prezent, to by bylo najfajniejsze rozwiazanie, tyle ze ma mature wiec nie wiem jak jej sie uda wszystko pogodzic:)

co do picia, to caly czas sie glowie jak tu pic poprawnie politycznie coby sie nie upic jednak;P

co do suwaczkow, to dopiero wdrazam sie w tematy forumowe, bo nigdy nie bylam zaangazowana foremka:) ale widac slubne tematy sa zbyt pociagajace :DDDD

jak sie wdroze, to wszystko zrobie:) jestem sierpniowa z 2010:)

buziaki i do zobaczenia na innych tematach:)

zosia

czesc dziewczyny!

Sobieska dzieki za super post !! Sama jestem z bydgoszczy i szukam miejsce na wyprawienie wesela.
Zawsze marzylo mi sie, zeby je wyprawic w palacyku w ostromecku, ale slyszalam, ze obsluga i jedzenie takie sobie, nie warte ceny.
Czy to prawda?

Vividred

Bardzo podobało mi się w lokalu U Hołosia w Osówcu. Jest tam duża sala, którą można podzielić na dwie części: jadalną i taneczną. Poza tym, smaczne jedzenie, sympatyczna obsługa i ładna okolica.