Autor Wątek: Co macie na tapecie komputera? :-)  (Przeczytany 2880 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

asia407

Odp: Co macie na tapecie komputera? :-)
« Odpowiedź #25 dnia: 19 Sie 2009, 18:24:19 »
Od ponad roku jedno ze zdjec z pleneru poslubnego, zdjecie co jakis czas zmieniane, ale tematyka ta sama. Powinnam chyba pomyslec o czyms nowy...
Za to w telefonie mam zdjecie z usg naszego pasozyta. Taki smieszny maly ludzik z niego  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

bozena.dp

« Odpowiedź #26 dnia: 19 Sie 2009, 22:13:58 »
obecnie zdjecie plazy i morza zrobione podczas wakacji

o takie, o:
« Ostatnia zmiana: 19 Sie 2009, 22:15:03 wysłana przez bozena.dp »

brawurka

« Odpowiedź #27 dnia: 19 Sie 2009, 23:08:57 »
a ja mam czarne tło, a zauważyłam to dopiero jak przeczytalam ten wątek

emcia

« Odpowiedź #28 dnia: 19 Sie 2009, 23:48:13 »
u mnie dzieło kumpla

rubin04

« Odpowiedź #29 dnia: 20 Sie 2009, 21:39:36 »
Ja ostatnio zxdjecia z Grecji eksploatuję:

i co jakis czas zmieniam ale generalnie "pływam" po morzach z moja tapetą.

A na pulpice mam porzadek bo M. by mi dokuczał że brak mi  kultury technicznej itd. no i poza tym juz sie nauczyłam ze zapisywanie na pulpicie to zły pomysł..

ishka82

« Odpowiedź #30 dnia: 20 Sie 2009, 22:08:52 »
Ja mam swoje gryzonie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj I porządek też Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 20 Sie 2009, 22:09:04 wysłana przez ishka82 »
Po burzy zawsze wychodzi słońce Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

callja

« Odpowiedź #31 dnia: 22 Sie 2009, 01:40:48 »
Mam znalezione gdzies w necie zdjęcie ślicznej kociczki (chyba brytyjki) z rozczulającym zezem. Wcześniej przez kilka lat miałam swoje zdjęcie ze spektaklu dyplomowego. Ogólnie nie lubię zmian Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

A foldery uporządkowałam kiedyś tam tematycznie, na podobnej zasadzie swoje uporządkował też foldery P. i teraz zawsze wiemy gdzie czego szukać - co za ulga !!! Kilka podstawowych skrótów i wszystko jasne Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj /

nionczka

« Odpowiedź #32 dnia: 22 Sie 2009, 12:02:48 »
Ja mam Irene, chociaz prawie jej nie widac spod ikonek. Wbrew pozorom mam porzadek w komputerze. Na pulpicie mam aktualne foldery i dokumenty, z ktorymi musze cos zrobic i kilka skrótów do programów. Archiwum mam idealnie uporzadkowane ;-) U mnie na pulpicie jak na biurku. jesli posprzatam papiery i ksiazki do szuflad to nie zrobie co mam z nimi z robic. Biezace sprawy musza byc na wierzchu i kluc po oczach.

kasiad

« Odpowiedź #33 dnia: 23 Sie 2009, 13:23:46 »
nionczka u mnie pulpit wygląda tak samo Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
na tapecie mam Olka, ale Go wcale nie widać za ikonkami Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

konwalia

« Odpowiedź #34 dnia: 23 Sie 2009, 14:18:54 »
kota Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

niewiemjaka

« Odpowiedź #35 dnia: 24 Sie 2009, 09:43:24 »
zawsze mialam jakies ciemne gradowe widoczki albo abstrakcje a po tym topicu mnie naszło i ustawiłam Wiktorro Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 03 Wrz 2009, 15:28:44 wysłana przez niewiemjaka »
Synu Wiktor ur.17.05.2009, 3580g, 58 cm, BRh+, Byk
Synu Franek ur.30.05.2014, 3460g, 58 cm, BRh-, Bliźnięta

tachogti

« Odpowiedź #36 dnia: 24 Sie 2009, 09:52:19 »
Ja mam od ponad roku fotke z wesela, natomiast moj maz ma... nasz samochod Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
I tez mam porzadek, nienawidze bajzlu na pulpicie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

effik

« Odpowiedź #37 dnia: 24 Sie 2009, 11:40:35 »
na pracowym tort czekoladowy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
na domowym jakąś grafikę z kwiatkami Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

didi_loczek

« Odpowiedź #38 dnia: 24 Sie 2009, 11:48:40 »
Az sprawdzilam, na kompie w instytucie mam 9 ikonek na pulpicie (nigdy ich nie uzylam)
i zdjecie ludzika z kasztanow i zoledzi

Za pulpit w laptopie odpowiada P. i ja sie nie mieszam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

jusia

« Odpowiedź #39 dnia: 24 Sie 2009, 21:06:25 »
my mamy...nasz samochod Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ale to meza sprawka, ja nie mam swojego kompa Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

ddu

« Odpowiedź #40 dnia: 03 Wrz 2009, 13:40:49 »
w kompie pracowym mam zdjęcie mojej małej siostry dmuchającej w dmuchawce
w domu - zdjęcie kwitnących jabłoni z sadu moich dziadków - ale już jesień, więc pewnie trzeba zmienić

effik

« Odpowiedź #41 dnia: 03 Wrz 2009, 13:48:26 »
rozważam suegrowego rroara ze słoneczkiem Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

szelma

• Gość
« Odpowiedź #42 dnia: 07 Wrz 2009, 22:00:49 »
Ja mam teraz to:

vobi

• Gość
« Odpowiedź #43 dnia: 07 Wrz 2009, 22:51:36 »
w pracy jakas standardowa tapete windowsa (mialam jakis gorski widoczek, potem jakis morski - ale frustruja mnie takie zdjecia jak jestem udupiona za biurkiem Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj), a na domowym Hanie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

A na pulpice mam porzadek bo M. by mi dokuczał że brak mi  kultury technicznej itd. no i poza tym juz sie nauczyłam ze zapisywanie na pulpicie to zły pomysł..

Dlaczego? Ja dopiero niedawno zaczelam zapisywac na pulpicie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Ale glownie w pracy, zapisuje tam tylko takie pliki, o ktorych wiem ze beda potrzebne tylko przez krotki okres czasu - czasem mam jakies kretynskie statystyki czy cos takiego, jak zapisze "normalnie" w folderach, to o nich potem zapomne i beda mi zasmiecaly dysk przez kolejne 10 lat, a na pulpicie bardziej kluja w oczy, to wywalam na biezaco Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

nionczka

« Odpowiedź #44 dnia: 07 Wrz 2009, 22:59:50 »
Ja na pracowym tez mam Irene i to podowjnie bo mam dwa monitory. DO tego mam jeszcze wygaszacz ekranu pod tytulem najlepsze zdejcia Irene :-)

malutenka

« Odpowiedź #45 dnia: 08 Wrz 2009, 10:02:31 »
Plakat z Trueblooda Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
I'm not a psychopath, Anderson, I'm a highly-functioning sociopath. Do your research.