Co macie na tapecie komputera? :-)

Zaczęty przez tucha, 19 Sie 2009, 12:22:34

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

bozena.dp

#25
obecnie zdjecie plazy i morza zrobione podczas wakacji

o takie, o:

brawurka

a ja mam czarne tło, a zauważyłam to dopiero jak przeczytalam ten wątek

emcia


rubin04

Ja ostatnio zxdjecia z Grecji eksploatuję:

i co jakis czas zmieniam ale generalnie "pływam" po morzach z moja tapetą.

A na pulpice mam porzadek bo M. by mi dokuczał że brak mi  kultury technicznej itd. no i poza tym juz sie nauczyłam ze zapisywanie na pulpicie to zły pomysł..
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

ishka82

#29
Ja mam swoje gryzonie :) I porządek też ;)

callja

Mam znalezione gdzies w necie zdjęcie ślicznej kociczki (chyba brytyjki) z rozczulającym zezem. Wcześniej przez kilka lat miałam swoje zdjęcie ze spektaklu dyplomowego. Ogólnie nie lubię zmian ;)

A foldery uporządkowałam kiedyś tam tematycznie, na podobnej zasadzie swoje uporządkował też foldery P. i teraz zawsze wiemy gdzie czego szukać - co za ulga !!! Kilka podstawowych skrótów i wszystko jasne ;)
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

nionczka

Ja mam Irene, chociaz prawie jej nie widac spod ikonek. Wbrew pozorom mam porzadek w komputerze. Na pulpicie mam aktualne foldery i dokumenty, z ktorymi musze cos zrobic i kilka skrótów do programów. Archiwum mam idealnie uporzadkowane ;-) U mnie na pulpicie jak na biurku. jesli posprzatam papiery i ksiazki do szuflad to nie zrobie co mam z nimi z robic. Biezace sprawy musza byc na wierzchu i kluc po oczach.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

kasiad

nionczka u mnie pulpit wygląda tak samo :D
na tapecie mam Olka, ale Go wcale nie widać za ikonkami ;D

konwalia


niewiemjaka

#34
zawsze mialam jakies ciemne gradowe widoczki albo abstrakcje a po tym topicu mnie naszło i ustawiłam Wiktorro :D

tachogti

Ja mam od ponad roku fotke z wesela, natomiast moj maz ma... nasz samochod lol
I tez mam porzadek, nienawidze bajzlu na pulpicie ;)
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

effik

na pracowym tort czekoladowy ;)
na domowym jakąś grafikę z kwiatkami :D

didi_loczek

Az sprawdzilam, na kompie w instytucie mam 9 ikonek na pulpicie (nigdy ich nie uzylam)
i zdjecie ludzika z kasztanow i zoledzi

Za pulpit w laptopie odpowiada P. i ja sie nie mieszam ;)

jusia

my mamy...nasz samochod ;) ale to meza sprawka, ja nie mam swojego kompa :(
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

ddu

w kompie pracowym mam zdjęcie mojej małej siostry dmuchającej w dmuchawce
w domu - zdjęcie kwitnących jabłoni z sadu moich dziadków - ale już jesień, więc pewnie trzeba zmienić

effik

rozważam suegrowego rroara ze słoneczkiem :D

szelma

Ja mam teraz to:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

:dreaming:

vobi

w pracy jakas standardowa tapete windowsa (mialam jakis gorski widoczek, potem jakis morski - ale frustruja mnie takie zdjecia jak jestem udupiona za biurkiem :zly:), a na domowym Hanie ;D

Cytat: rubin04 w 20 Sie 2009, 22:39:36A na pulpice mam porzadek bo M. by mi dokuczał że brak mi  kultury technicznej itd. no i poza tym juz sie nauczyłam ze zapisywanie na pulpicie to zły pomysł..

Dlaczego? Ja dopiero niedawno zaczelam zapisywac na pulpicie :rotfl: Ale glownie w pracy, zapisuje tam tylko takie pliki, o ktorych wiem ze beda potrzebne tylko przez krotki okres czasu - czasem mam jakies kretynskie statystyki czy cos takiego, jak zapisze "normalnie" w folderach, to o nich potem zapomne i beda mi zasmiecaly dysk przez kolejne 10 lat, a na pulpicie bardziej kluja w oczy, to wywalam na biezaco ;D

nionczka

Ja na pracowym tez mam Irene i to podowjnie bo mam dwa monitory. DO tego mam jeszcze wygaszacz ekranu pod tytulem najlepsze zdejcia Irene :-)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

malutenka