zaproszenia (kupić - robić?)

Zaczęty przez kalwa, 08 Sie 2007, 18:46:36

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

zwierzatko_mojej_mamy

golinda,  no ja rozumiem, bo sama tak robie ;) ale pytalam, czy zostanie Ci wtedy na stale nowa czcionka w pliku .ttf, ktora mozesz wyslac komus i wtedy jak on sobie z wordzie napisze alt+c to wyjdzie mu "ć", czy tylko jak masz tekst napisany to dorysowywujesz do kazdej literki c w tekscie ten przecinek ? :>

[ Dodano: 08-02-2008, 13:52 ]
sierpniowajulka,  ale ja sie nie upieram, ze nie ;) wierze wrecz Wam, ze tak :D
tylko dla mnie projekt mojego zaproszenia to srednio potrzebuje skladu :D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

golinda

Cytat: "zwierzatko_mojej_mamy"ale pytalam, czy zostanie Ci wtedy na stale nowa czcionka w pliku .ttf, ktora mozesz wyslac komus

nie no! jasne, że nie! :-)

zwierzatko_mojej_mamy

golinda,  a widzisz ;) to to mnie nie podnieca, bo ja robie tak, ze zostaje :D bo tutaj za kazda literka musisz sobie dlubac, a tak dokladasz śćżźąęń do .ttf i juz jest cacy na zawsze :) ale to tez program na krzywych bazuje, tylko, ze posiada zdolnosc dodania jakby kodu litery i obrazka do tego kodu ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

sierpniowajulka

Cytat: "zwierzatko_mojej_mamy"sierpniowajulka, ale ja sie nie upieram, ze nie ;) wierze wrecz Wam, ze tak :D
:mrgreen: A ja i tak znam jedynie Photoshopa.  :-P
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

golinda

Cytat: "zwierzatko_mojej_mamy"to to mnie nie podnieca

powiem ci szczerze, że mnie też podnieca trochę co innego ;-P

sierpniowajulka

CytujZ szablonu, ale to byl zupelnie nowy projekt. Jak przyszlismy to grafik wlasnie wydrukowal probna strone. Jak zobaczylam ten kolor, to nie chcialam zadnych innych. Tym bardziej, ze od razu zobaczylam do tego amarantowe kwiaty. No i H. musial sie poddac. Jemu podobaly sie zielone, z takimi kreskowymi ludzikami (nie wiem czy tak sie to popolsku nazywa), troche takie dziecinne ;-) , ale tez niezle. Jak szef pojdzie w cholere na lunch to wstawie tez te zielone.
dopiero dzisiaj zobaczyłam ten wpis. To gdzie te zielone? :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mayagaramond

Cytat: "sierpniowajulka"dopiero dzisiaj zobaczyłam ten wpis. To gdzie te zielone? :)

Szef poszedl na lunch, a ja zapomnialam :oops:

Zielone bylyby takie:

http://www.hochzeitseinladungen.cc/bunt.flash/index.html

Jak mowilam troche infantylne ;-)  W srodku po lewej stronie bylby wtedy fragment z piosenki Baby Bird "because you're gorgeous". Tylko jak zobaczylismy zielony na zywo, to wydal nam sie za mało "żarówiasty" :mrgreen:
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

trik26

Dziewczyny mma pilne pytanie na temat zaproszeń,a  raczej tego co w środku ( a nie chciałam zakładać osobnego wątku, więc się podłączam)
Jesli piszecie w zaproszeniu, ze zaproszacie:
Annę Kowalską z osobą towarzyszącą to czy osoba towarzyszaca powinno być napisane z duzej litery???
Dziękuję za informację

cumberland

wciąż jeszcze oglądam strony z zaproszeniami ślubnymi szukając "tych jedynych"  :)

cartalia.com.pl
printko.pl
zaproszenia-itd.pl
zaproszenia-slubne.pl
nieśmiertlene allegro oczywiście też

hmmm...wszystko jakieś podobne mi się wydaje, nie ma nic co totalnie wyróżnia się się z zaproszeniowego schematu

tylko na www.agasia.pl znalazłam choć trochę "inne" zaproszenia
kojarzycie jeszcze jakieś inne stronki z czymś odbiegającym od zaproszeniowego standardu ? BÓG ZAPŁAĆ ZA WSZELKIE PORADY  

aaa! z postowego tematu w naszym przypadku definitywna odpowiedź brzmi "zaproszenia kupić"  ;-)

sierpniowajulka

Cytat: "trik26"Annę Kowalską z osobą towarzyszącą to czy osoba towarzyszaca powinno być napisane z duzej litery???
chyba nie...
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

cumberland

Cytat: "cumberland"BÓG ZAPŁAĆ ZA WSZELKIE PORADY


eeee no dziewczyny co jest  :?:  nie ma w Polsce innych sprzedawców zaproszeń ślubnych godnych polecenia  :?:  :!:

mayagaramond

Cytat: "cumberland"
Cytat: "cumberland"BÓG ZAPŁAĆ ZA WSZELKIE PORADY


eeee no dziewczyny co jest  :?:  nie ma w Polsce innych sprzedawców zaproszeń ślubnych godnych polecenia  :?:  :!:

cumberland ja w POL nie wiem, wejdz tu moze cos Ci sie spodoba, a drukarnia na miejscu Ci wydrukuje:


www.hochzeitseinladungen.cc (nasze byly stad)


A to drukarnia z Hamburga:

http://www.die-drucker.de/
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

anulla

#87
Tu są tanie, ciekawe i nietypowe zaproszenia http://www.weselne.com/zaproszenia-slubne-c-21.html Ja wybrałam z tego sklepu coś takiego jak widać poniżej i jestem bardzo zadowolona. Tylko środek drukujemy sobie z N. sami (na tej drugiej fotce zaproszenie jest wyjęte z tej ozdobnej kieszonki i leży obok)

karolkaw11

 polecam stronkę http://www.decorisus.pl/
niezłe pomysły i przystępne cenki, nie tylko zaproszenia ale i podziękowania dla rodziców w formie zgrabnej książki

maroonbug

#89
A to nasze, robione. W pocie czola, w koncu sie udalo :P. Kolory (jasna czerwien i kremowy) zostaly oficjalnymi kolorami wesela, choc wczesniej nie planowlaismy tego (sala jest w takich kolorach). Po drodze powstalo okolo 10 projektow, ale zaden nie wygladal jak slubne zaproszenie, raczej jak szkolny dyplom. Mialam kilka chwil paniki, ze nie zdazymy juz zamowic, ze nigdy nie wyjda ladnie jak sie samemu drukuje, ale w koncu sie udalo- kilka kolorow, layoutow, czcionek i papierow pozniej.
Chcialam wprowadzic retro klimat w swojej stylizacji, pomyslalam wiec czemu nie dodac czegos retro w zaproszeniach?- stad ta calujaca sie para, to ilustracja z inspirowanego latami 20. komiksu, znaleziona przypadkiem w internecie i przerobiona na nasze potrzeby.

zwierzatko_mojej_mamy

maroonbug o cholera ;) - podziwiam ;) piekneee
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

magdarynka

maroonbug bezapelacyjnie przylaczam sie do zachwytow brawo brawo brawo Piekne sa te zaproszenia, zaluje ze swoim nie poswiecilismy tyle zapalu i uwagi :'( I poprostu zanowilismy gotowe
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

maroonbug

 :-[ :-[ Dzieki Dziewczyny :) To bardzo milo, ze Wam sie podobaja, oplacilo sie ;) Powiem jednak zupelnie szczerze, ze drugi raz raczej zamowilabym zaproszenia. Uparlam sie od poczatku, ze chce sama zrobic, bo lubie takie dlubanie. Jednak po drodze, okazalo sie, ze wcale nie jest tak latwo samemu osiagnac taki efekt, jaki ma sie w planach. I ze niezwykle piekne projekty zaproszen ogladane w internecie, sa w wiekszosci niemozliwe do odtworzenia na domowej drukarce. Poszlismy wiec na kompromis i zamiast moich wymarzonych zaproszen, udalo sie zaprojektowac inne, latwiejsze do samodzielnego zrobienia w domu i satysfakcjonujace, jesli chodzi o wyglad :)

zwierzatko_mojej_mamy

maroonbug ja Cie rozumiem - bo mialam robic tak recznie i mialam piekny projekt we lbie, nawet papiery mi sie super udalo znalezc i po przelaniu wyobrazni na papier okazalo sie, ze jednek to tak sie nie da - papier za gruby, zle sie sklada, klej nie trzyma tego co powinien i w ogole same problemy ;)

dobrze, ze se umyslilam, ze zaprojektuje i oddam do drukarni - bo niby ze sama robilam, ale juz bez takich przejsc ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

maroonbug

#94
Zalaczam kilka tych powalajacych (wedlug mnie) projektow, ktore podrabiane domowym sposobem nijak sie mialy do oryginalow :D :

bu_hoooka

maroonbug- śliczne zaproszenia!! bardzo oryginalne.. tez myślałam żeby sama robić, ale po tym co tutaj ze zwierzakiem piszecie trochę zwątpiłam - - - razem z zawiadomieniami wyszłoby ok 300..
Just married...

maroonbug


vobi

Cytat: maroonbug w 21 Kwi 2008, 18:05:35
A to nasze, robione. W pocie czola, w koncu sie udalo :P.

Bardzo ladne!  brawo

maroonbug

No wlasnie, lepiej chyba zaprojektowac samamu i dac do profesjonalnej drukarni, jak robi Zwierzak...Co prawda, problem w robieniu nie tkwi tak bardzo w ilosci, jak w jakosci. Ciezko jest osiagnac taki efekt, zeby zaproszenie wygladalo zadowalajaco. Ja musialam kompletnie zmienic swoje plany co do formatu, kolorystyki, papieru, wszystkiego no. Jestem zadowolona teraz, ale nigdy nie powiem, ze robienie wlasnoreczne jest lepsze od oddania sie w rece profesjonalistow :)

vobi

Cytat: maroonbug w 23 Kwi 2008, 09:50:06
Zalaczam kilka tych powalajacych (wedlug mnie) projektow, ktore podrabiane domowym sposobem nijak sie mialy do oryginalow :D :

wiesz co, moze one sa piekne "na zywca" (faktura papieru robi swoje...), a tego na zdjeciu nie widac, bo poza pierwszym ktore jest wg mnie ok (ale nie tak ladne jak Wasze),  w ogole mi sie nie podobaja...