zaproszenia (kupić - robić?)

Zaczęty przez kalwa, 08 Sie 2007, 18:46:36

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

spragnienie

julka - fajowe, ale niestety ja w swej całej ułomności bym w życiu takich nie zrobiła ;)

Monika

mona_liza błagam - są PRZYNAJMNIEJ oryginalne albo nie są BYNAJMNIEJ oklepane :D

martullek

Cytat: sierpniowajulka w 25 Cze 2008, 21:03:54
Cytat: martullek w 25 Cze 2008, 19:21:15
ja też zamówiłam ze 3 miesiące temu, próbki jak nie było tak nie ma...
i nie poganiasz ich??? zamówiłaś gdzie indziej zaproszenia?

zamówiłam jak jeszcze nie za bardzo wiedziałam, czego chcę, tak więc straty nie ma. te właściwe znaleźliśmy w cartalii. w przyszłym tygodniu będziemy zamawiać.

spragnienie

martulle witaj w klubie cartaliowym ;)

martullek


martullek

dziś doszła próbka z printko. jakbym miała tyle czekać na zaproszenia to bym chyba zeszła na zawał. dobrze, bo mi się nie podoba.

spragnienie ile czasu drukują zaproszenia w cartalii. dopiero w poniedziałek idę zamawiać. pochwalisz się jakie wybrałaś? ja mam 3 typy i będziemy musieli w poniedziałek zdecydować.

twinnie77

W zeszłym roku też były problemy z próbkami z Printko... Ale wystarczyło zadzwonić do nich i za kilka dni już były. Jeśli komuś zależy na printko, to radzę zamówić najpierw przez formularz na stronie, a zaraz potem zadzwonić, że takie zamówienie się złożylo.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Iga Mazurek

Najlepiej zamówić - na stronie www.stronawesela. jest mnóstwo propozycji i atrakcyjne ceny :):)

Gornika

#158
Jakbym dostała zaproszenie 3 miesiące przed to bym nie przyszła. Nie dlatego, że nie chciałabym a dlatego że nie dostałabym urlopu ;)
Zależy kogo zapraszasz. Jeśli masz rodzinę, która mieszka blisko, nie maja dzieci i ogólnie łatwo mogą ,,wyskoczyć" na jedne wieczór to nie ma co się spieszyć. Jeśli macie gości z zagranicy lub z daleka, wesele w piątek, dużo małych dzieci którym ktoś musi zorganizować opiekę itp.
https://live4live.pl/zobacz-ciekawe-pomysly-na-piekne-zaproszenia-slubne/

Wiele ciekawych zaproszeń można podejrzeć na stronie. Jest tam sporo wzorów, ktorymi warto jest się zainteresować.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login