zaproszenia (kupić - robić?)

Zaczęty przez kalwa, 08 Sie 2007, 18:46:36

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

vobi

Cytat: maroonbug w 23 Kwi 2008, 10:10:05
Jestem zadowolona teraz, ale nigdy nie powiem, ze robienie wlasnoreczne jest lepsze od oddania sie w rece profesjonalistow

trudno porownywac chyba, wlasnorecznie robione zawsze beda oryginalne i jedyne w swoim rodzaju, no i chyba jakas satysfakcja zostaje

maroonbug

Satysfakcja owszem jest i przyjemnosc tez jest duza podczas robienia. Ale stresu tez bylo niemalo :)

maroonbug

Cytat: vobi w 23 Kwi 2008, 10:10:40
bo poza pierwszym ktore jest wg mnie ok (ale nie tak ladne jak Wasze),

Vobi, obawiam sie ze musze Ci za to postawic piwo  :D :D :D

zwierzatko_mojej_mamy

bu_hoooka stanowczo polecam swoje skromne uslugi na taka ilosc hihi :D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

anawar

my nigdzie nie znaleźliśmy tego, co by nam odpowiadało więc sami zajęliśmy się "brudną robotą" :P a oto i nasze samoróbki :D

zwierzatko_mojej_mamy

anawar super !! :D swietny kolor :)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

twinnie77

anawar, świetne zaproszenia  brawo brawo
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

anawar


vobi

Anawar, raaaany julek, piekne!  brawo
I kolor faktycznie nieziemski...

maroonbug

Przepiekne Anawar! Co za kolor! Planujesz gdzies go jeszcze uzyc czy tylko na zaproszeniach?

anawar

z tych samych materiałów zrobione będą karty na stoły z nazwiskami osób przy nich siedzących - taki rodzaj winietki tylko w większym wydaniu ;)
załączam fotkę naszej sali - to głównie ze względu na nią zdecydowaliśmy się na ten kolor zaproszeń - całe wesele w chłodnej tonacji czyli to, co lubię najbardziej.. nawet wódka ma niebieskie naklejki - kupiliśmy bolsa ;)

zwierzatko_mojej_mamy

anawar o w morde, ale pieknie...   what ale bolsa to nie popieram :D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

vobi

Wow! Gdzie znalezliscie taka sale?

anawar


maroonbug

Wow, sala wypas! Robi wrazenie :)
Moge cos zaproponowac? :D
Proponuje jako kwiaty (do dekoracji sali i bukietu) wykorzystac niebieskie hortensje. Cud, miod malina!

anawar

Cytat: maroonbug w 30 Kwi 2008, 16:07:11
Proponuje jako kwiaty (do dekoracji sali i bukietu) wykorzystac niebieskie hortensje.
qurd a ja chciałam białe tulipany ;) no nic.. szukam hortensji bo nawet nie wiem jak wyglądają  :hammer:

anawar

już znalazłam :D ładne kwiaty..
w poniedziałek mam spotkanie z florystką.. zobaczymy co wymyśli - ja i tak będę się upierać przy bieli :D

maroonbug

Alez kochana, biale tulipany i niebieska hortensja to "match made in heaven" :D
Cudnie!
Zdjec kilka ponizej.

anawar

cudnie.. dzięki bardzo i  :drunk: 4u

isabelles

Dziewczyny mam pytanie gdzie mi przytną papier do kształtu koła
Widziałam gdzieś takie i  bardzo bym chciała (kolo w grubszego papieru na to mniejsze z  pergaminu i wstążeczka) - ale w sklepie gdzie planuję kupić papier powiedzieli że mogą tylko linie proste bo takie kształty jak koła to tylko laserem można przyciąć :(
Wiem że trochę wymyślam ale ..... może ktoś wie gdzie można tego dokonać i ile to by kosztowało (w-wa lub okolice)


isabelles

Dzieki vobi :) Wycinają różne wzorki więc koło nie powinno być problemem :) - dziś 01.05 więc napewno nie pracują ale jutro zadzwonię i sprawdzę - oczywiście polewam piwko :)

OlaFasola

No to ja pokaże swoje zaproszenia. Zaispirowałam się zaproszeniami Julki, czego nie da się nie zauważyć:) Kilka wersji wstępnych, muszę się spieszyć z decyzją, więc czekam na opinie. Co zmienić, poprawić??

maroonbug


OlaFasola

właśnie próbuję załączyć i nie chcą się wysłać:(