Baltyk/Polnocna Polska - gdzie

Zaczęty przez mayagaramond, 18 Sie 2009, 16:56:10

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

aniak1211

#50
.

wrobelek0403

#51
aniak, co napisałas ?? :D


widze, ze mamy nieproszonego reklamodawce, chyba nie zauwazył, ze jak chce sie zareklamowac, bo ma ku temu odpowiednie narzedzia, za które TRZEBA ZAPŁACIC!!!!
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

aniak1211

Cytat: wrobelek0403 w 04 Kwi 2012, 22:37:45aniak, co napisałas ?? Cheesy

:D
No wlasnie ze kiepska reklama i cena jak ma marzec to zadna rewelacja:D

martullek

feeling.good mieszkaliśmy dokładnie w tym samym miejscu w styczniu.

feeling.good

Cytat: martullek w 05 Kwi 2012, 07:28:54
feeling.good mieszkaliśmy dokładnie w tym samym miejscu w styczniu.
ooo :) byliście zadowoleni? Korzystaliście z basenów?

martullek

tak, byliśmy zadowoleni - bardzo. wynajmowaliśmy apartament od prywatnej osoby, która miała ich tam kilka. na baseny mieliśmy kartę bodajże 25 % zniżki, są naprawdę super. Wojtek darł się, jak chcieliśmy wychodzić z basenu, bo tak mu się podobało. do tego bardzo fajny pokój zabaw jest w hotelu, można korzystać do woli, ze zjeżdżalnią, domkiem itp.

vobi

mozecie polecic jakis pensjonat/osrodek w Krynicy Morskiej? Albo podpowiedziec ktory mamy omijac szerokim lukiem?

iksa_nl

Bylismy tam w zeszlym roku w czerwcu jak Mlody mial 6 m-cy.
W tych domkach:
http://www.krynicamorskadomki.pl/fotogaleria
maja tez pensjonat willa piano czy lido jakos tak, ale nie widzialam jak w srodku.
Domki same w sobie byly fajne, nowe, teren ladnie zagospodarowany, blisko centrum, ale:
sa blisko siebie usytuowane a na koniec pobytu trafilo nam sie discopolowe towarzystwo z magnetofonem na tarasie w dzien i w nocy. Na szczescie szybko zostali spacyfikowani po telefonie innych gosci.
Mielismy pare dni chlodniejszych - w nocy spadlo do 17 stopni w srodku (podobno za doplata mozna wziac klimatyzacje, ale nie wiem na ile to nagrzeje).
A no i cos sie nie dogadalam z wlascicielem i jak sie okazalo zaparkowalismy pare miejsc parkingowych dalej niz mielismy (tez na jego terenie) - w "nagrode" spuszczono nam powietrze z opon. Po telefonie nagle zostaly napompowane z powrotem. Na szczescie nic sie nie uszkodzilo, ale nerwy byly.
Generalnie to jest w centrum (czasem halas, ale po 22 ciszej - Mlody spal normalnie wbrew moim obawom), ale spacerkiem wszedzie blisko.
Wycieczke do Fromborka tez polecam chociaz bylo pelno wysokich kraweznikow.

Krynica - bylo fajnie, pogoda nam generalnie dopisala, chociaz przyznam, ze balam sie tych biegajacych wszedzie dzikow.
Domki - fajne, ale jesli pojade tam jeszcze raz to poszukam czegos innego.

vobi

iksa_nl dzieki  :beer:
to mieliscie przygody :crazy:
wille Piano kojarze (tzn. widzialam oferte w neci)

didi_loczek

vobi my byliśmy w 2008 w Krynicy i mieszkaliśmy w Willi Piano właśnie :D wtedy w około wszędzie była budowa (na naszym miejscu parkingowym wystawały druty zbrojeniowe i przebiliśmy oponę  :rotfl:) ale miejsce polecam.
Sam nocleg bez zarzutów, łazienka w dobrym standardzie. Na dole wspólna, wyposażona kuchnia gdzie można zrobić śniadanie (niektórzy z dziećmi to i obiady gotowali). Wszędzie relatywnie blisko, nad morze i nad zalew do portu.

vobi


vobi

Troche nam sie plany pozmienialy i w koncu bylismy w ... Jastarni :rotfl:
Wiec dalej nie wiem jak jest na Mierzei Wislanej, ale za to wiem ze Polwysep Helski jest CUUUUDNY :)
Tzn. nie w pelni sezonu, bo wtedy to mozna utknac w kilkugodzinnych korkach albo w zapchanym jak w latach 80-tych pociagach, ale juz np. koniec sierpnia jest pieknie. Z jednej strony morze i piekne plaze, z drugej - Zatoka Pucka dla wind- i kite-surferow. Fantastyczna sciezka rowerowa, biegnaca z Wladyslawowa az do Helu, spory kawalek (glownie w okolicy Kuzncy) biegnie doslownie nad Zalewem, naprawde piekny! No  tramwaje wodne z Jastarn do Gdyni oraz z Helu do Gdanska.

jusia

vobi  :beer: :beer: Jastarnia jest cuuudna, mam z nia zwiazanych wiele milych wspomnien  :blush: :blush:
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

zuzia

vobi
szkoda, że nie wiedziałam - ja byłam z M. we Władysławowie!

vobi


zuzia

#65
Cytat: vobi w 06 Wrz 2012, 22:33:06
Zuzia, a kiedy byliscie?
w ostatnim tygodniu sierpnia

Dodany tekst: 07 Wrz 2012, 07:12:34

Cytat: niewiemjaka w 20 Mar 2012, 13:35:31
i w tym roku chyba też sie tam wybierzemy ;)

a ja się rozczarowałam kontaktem z tą panią
średnio zainteresowana przyjazdem gości, cena z kosmosu i generalnie "ona ma grupę od soboty" - był poniedziałek.

magdalinska

moze sie wycwaniła. w tamtym roku było naprawde miło, sympatycznie, no fajnie bylo

wrobelek0403

nie wiem, gdzie to wrzucic, chyba najbardziej pasuje tu.

przez przypadek trafiłam na takie wydawnictwo i ksiegarnie

http://podgryfem.eu/index.php

kupiłam różne rowerowe mapy i przewodnik po Żuławach i jestem zachwycona :D moze tez znajdziecie cos dla siebie :)
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

aniak1211

Czy ktos moze polecic apartament/domek z 2 pokojami w Dziwnowie/na Wybrzeżu Kosciuszkowskim ???

kasiad

dobrze, że jest ten wątek bo już miałam pytać o jakieś fajne miejsce nad morzem (bez różnicy gdzie) z wyżywieniem dla rodzin z dziećmi