Autor Wątek: Baltyk/Polnocna Polska - gdzie  (Przeczytany 22547 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

niewiemjaka

Odp: Baltyk/Polnocna Polska - gdzie
« Odpowiedź #50 dnia: 20 Mar 2012, 13:35:31 »
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
ale pensjonat polecam goraco, była tam tez niewiemjaka Smiley
i w tym roku chyba też sie tam wybierzemy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Synu Wiktor ur.17.05.2009, 3580g, 58 cm, BRh+, Byk
Synu Franek ur.30.05.2014, 3460g, 58 cm, BRh-, Bliźnięta

arni1

« Odpowiedź #51 dnia: 04 Kwi 2012, 20:30:41 »
Polecam Kołobrzeg mam super miejsce apartamenty w różnych cenach np. SPA z basenami dla rodziny 4 osobowej w marcu płaciłem po 160zl za apartament !!!
oto link jak jedzie się drugim razem dają jeszcze rabat a warunki super

aniak1211

« Odpowiedź #52 dnia: 04 Kwi 2012, 20:36:11 »
.
« Ostatnia zmiana: 04 Kwi 2012, 20:37:15 wysłana przez aniak1211 »
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj    Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Kobiety i koty zawsze będą robić to,co chcą,a mężczyźni i ps

wrobelek0403

« Odpowiedź #53 dnia: 04 Kwi 2012, 21:37:45 »
aniak, co napisałas ?? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

widze, ze mamy nieproszonego reklamodawce, chyba nie zauwazył, ze jak chce sie zareklamowac, bo ma ku temu odpowiednie narzedzia, za które TRZEBA ZAPŁACIC!!!!
« Ostatnia zmiana: 04 Kwi 2012, 21:37:57 wysłana przez wrobelek0403 »
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/

aniak1211

« Odpowiedź #54 dnia: 04 Kwi 2012, 22:33:09 »
aniak, co napisałas ?? Cheesy

No wlasnie ze kiepska reklama i cena jak ma marzec to zadna rewelacja:D

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #54 dnia: 04 Kwi 2012, 22:33:09 »

martullek

« Odpowiedź #55 dnia: 05 Kwi 2012, 07:28:54 »
feeling.good mieszkaliśmy dokładnie w tym samym miejscu w styczniu.

feeling.good

« Odpowiedź #56 dnia: 05 Kwi 2012, 07:37:20 »
feeling.good mieszkaliśmy dokładnie w tym samym miejscu w styczniu.
ooo Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj byliście zadowoleni? Korzystaliście z basenów?

martullek

« Odpowiedź #57 dnia: 06 Kwi 2012, 22:25:44 »
tak, byliśmy zadowoleni - bardzo. wynajmowaliśmy apartament od prywatnej osoby, która miała ich tam kilka. na baseny mieliśmy kartę bodajże 25 % zniżki, są naprawdę super. Wojtek darł się, jak chcieliśmy wychodzić z basenu, bo tak mu się podobało. do tego bardzo fajny pokój zabaw jest w hotelu, można korzystać do woli, ze zjeżdżalnią, domkiem itp.

vobi

« Odpowiedź #58 dnia: 16 Lip 2012, 13:41:09 »
mozecie polecic jakis pensjonat/osrodek w Krynicy Morskiej? Albo podpowiedziec ktory mamy omijac szerokim lukiem?

iksa_nl

« Odpowiedź #59 dnia: 16 Lip 2012, 14:05:52 »
Bylismy tam w zeszlym roku w czerwcu jak Mlody mial 6 m-cy.
W tych domkach:
maja tez pensjonat willa piano czy lido jakos tak, ale nie widzialam jak w srodku.
Domki same w sobie byly fajne, nowe, teren ladnie zagospodarowany, blisko centrum, ale:
sa blisko siebie usytuowane a na koniec pobytu trafilo nam sie discopolowe towarzystwo z magnetofonem na tarasie w dzien i w nocy. Na szczescie szybko zostali spacyfikowani po telefonie innych gosci.
Mielismy pare dni chlodniejszych - w nocy spadlo do 17 stopni w srodku (podobno za doplata mozna wziac klimatyzacje, ale nie wiem na ile to nagrzeje).
A no i cos sie nie dogadalam z wlascicielem i jak sie okazalo zaparkowalismy pare miejsc parkingowych dalej niz mielismy (tez na jego terenie) - w "nagrode" spuszczono nam powietrze z opon. Po telefonie nagle zostaly napompowane z powrotem. Na szczescie nic sie nie uszkodzilo, ale nerwy byly.
Generalnie to jest w centrum (czasem halas, ale po 22 ciszej - Mlody spal normalnie wbrew moim obawom), ale spacerkiem wszedzie blisko.
Wycieczke do Fromborka tez polecam chociaz bylo pelno wysokich kraweznikow.

Krynica - bylo fajnie, pogoda nam generalnie dopisala, chociaz przyznam, ze balam sie tych biegajacych wszedzie dzikow.
Domki - fajne, ale jesli pojade tam jeszcze raz to poszukam czegos innego.

vobi

« Odpowiedź #60 dnia: 16 Lip 2012, 14:49:02 »
iksa_nl dzieki  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
to mieliscie przygody Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
wille Piano kojarze (tzn. widzialam oferte w neci)

didi_loczek

« Odpowiedź #61 dnia: 16 Lip 2012, 15:23:51 »
vobi my byliśmy w 2008 w Krynicy i mieszkaliśmy w Willi Piano właśnie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj wtedy w około wszędzie była budowa (na naszym miejscu parkingowym wystawały druty zbrojeniowe i przebiliśmy oponę  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj) ale miejsce polecam.
Sam nocleg bez zarzutów, łazienka w dobrym standardzie. Na dole wspólna, wyposażona kuchnia gdzie można zrobić śniadanie (niektórzy z dziećmi to i obiady gotowali). Wszędzie relatywnie blisko, nad morze i nad zalew do portu.

vobi

« Odpowiedź #62 dnia: 16 Lip 2012, 16:00:10 »
didi_loczek o, dzieki! Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

vobi

« Odpowiedź #63 dnia: 04 Wrz 2012, 21:59:35 »
Troche nam sie plany pozmienialy i w koncu bylismy w ... Jastarni Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Wiec dalej nie wiem jak jest na Mierzei Wislanej, ale za to wiem ze Polwysep Helski jest CUUUUDNY Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Tzn. nie w pelni sezonu, bo wtedy to mozna utknac w kilkugodzinnych korkach albo w zapchanym jak w latach 80-tych pociagach, ale juz np. koniec sierpnia jest pieknie. Z jednej strony morze i piekne plaze, z drugej - Zatoka Pucka dla wind- i kite-surferow. Fantastyczna sciezka rowerowa, biegnaca z Wladyslawowa az do Helu, spory kawalek (glownie w okolicy Kuzncy) biegnie doslownie nad Zalewem, naprawde piekny! No  tramwaje wodne z Jastarn do Gdyni oraz z Helu do Gdanska.

jusia

« Odpowiedź #64 dnia: 05 Wrz 2012, 20:43:24 »
vobi  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Jastarnia jest cuuudna, mam z nia zwiazanych wiele milych wspomnien  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #64 dnia: 05 Wrz 2012, 20:43:24 »

zuzia

« Odpowiedź #65 dnia: 06 Wrz 2012, 00:54:42 »
vobi
szkoda, że nie wiedziałam - ja byłam z M. we Władysławowie!

vobi

« Odpowiedź #66 dnia: 06 Wrz 2012, 22:33:06 »
Zuzia, a kiedy byliscie?

zuzia

« Odpowiedź #67 dnia: 07 Wrz 2012, 07:11:50 »
Zuzia, a kiedy byliscie?
w ostatnim tygodniu sierpnia

Dodany tekst: 07 Wrz 2012, 07:12:34
i w tym roku chyba też sie tam wybierzemy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

a ja się rozczarowałam kontaktem z tą panią
średnio zainteresowana przyjazdem gości, cena z kosmosu i generalnie "ona ma grupę od soboty" - był poniedziałek.
« Ostatnia zmiana: 07 Wrz 2012, 07:12:34 wysłana przez zuzia »

magdalinska

« Odpowiedź #68 dnia: 07 Wrz 2012, 08:53:03 »
moze sie wycwaniła. w tamtym roku było naprawde miło, sympatycznie, no fajnie bylo

wrobelek0403

« Odpowiedź #69 dnia: 09 Kwi 2013, 15:06:17 »
nie wiem, gdzie to wrzucic, chyba najbardziej pasuje tu.

przez przypadek trafiłam na takie wydawnictwo i ksiegarnie

kupiłam różne rowerowe mapy i przewodnik po Żuławach i jestem zachwycona Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj moze tez znajdziecie cos dla siebie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

aniak1211

« Odpowiedź #70 dnia: 07 Maj 2013, 22:52:48 »
Czy ktos moze polecic apartament/domek z 2 pokojami w Dziwnowie/na Wybrzeżu Kosciuszkowskim ???

kasiad

« Odpowiedź #71 dnia: 08 Maj 2013, 14:43:17 »
dobrze, że jest ten wątek bo już miałam pytać o jakieś fajne miejsce nad morzem (bez różnicy gdzie) z wyżywieniem dla rodzin z dziećmi