Autor Wątek: Baltyk/Polnocna Polska - gdzie  (Przeczytany 21907 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

doda

Odp: Baltyk/Polnocna Polska - gdzie
« Odpowiedź #25 dnia: 08 Paź 2009, 11:20:41 »
wow naprawdę???

errata

« Odpowiedź #26 dnia: 08 Paź 2009, 14:45:51 »
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
wow naprawdę???

Jeśli to do mnie to tak Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

elfana

« Odpowiedź #27 dnia: 29 Sie 2011, 23:33:26 »
Jeśli chodzi o nasz Bałtyk to uwielbiam jeździć do Ustki i wracam tam co rok Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Polecam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

nionczka

« Odpowiedź #28 dnia: 16 Mar 2012, 11:07:24 »
Poproszę o porady. Marzy mi się tydzień nad Bałtykiem z rodziną. Byłam w kilku miasteczkach, ale pewnie już ze 15-20 lat temu ostatni raz. Wiele się zmieniło od tamtego czasu, a i pamięć mnie zawodzi.
Chodzi mi o jakąś klimatyczną miejscowość, z charakterem. raczej starą niż nową, kameralną, ale nie wiochę na wypadek gdyby padło. Nie chcę miejsca gdzie jest lans, dyskoteki na plaży, etc. Szukam klimatu relaksu, rodzinnego, nawet emeryckiego. Nie potrzebujemy żadnych miejsc do imprezowania, wręcz lepiej, żeby ich nie było, ale tak lody-rybki-spacerki.
Poradźcie miasto i kwaterę? Może domki jakieś? Chcę, żeby było ciekawie dla dziecka.

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #29 dnia: 16 Mar 2012, 12:50:39 »
rowy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #29 dnia: 16 Mar 2012, 12:50:39 »

nionczka

« Odpowiedź #30 dnia: 16 Mar 2012, 12:53:21 »
Jakie rowy? do rowu mnie wysyłasz?

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #31 dnia: 16 Mar 2012, 13:06:16 »
no miejscowosc rowy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj bylam 2 razy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj tylko jedna dyskoteka byla jeszcze z 7 lat temu i to taka w namiocie na plazy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Rowy to niewielka nadmorska miejscowość leżąca pomiędzy Ustką a Łebą. Nie jest to miejscowość, którą w sezonie odwiedzają tłumy młodzieży chcącej się wyszaleć w nocnych klubach.

"Rowy są miejscem rodzinnego wypoczynku. Często można zobaczyć powoli spacerujące matki z dziećmi albo też dziadków z wnukami w wózkach. Nie ma tu głośnych, nocnych dyskotek. Choć oczywiście dla tych co lubią tańczyć znajdzie się coś odpowiedniego.
Rowy są dobrym miejscem do letniego wypoczywania również ze względu na taniość noclegów. Ogromna baza noclegowa jest przygotowana na każdy portfel. Mnogość restauracji, pizzerii, smażalni ryb, grillów i barów serwuje dobre, a przede wszystkim tanie posiłki. A w malutkim porcie można kupić świeżo złowioną rybę bezpośrednio od rybaka.
Urokliwe usytuowanie miejscowości w bezpośredniej bliskości Słowińskiego Parku Narodowego daje możliwość aktywnego wypoczywania. Na wielokilometrowych szlakach Słowińskiego Parku można jeździć wypożyczonymi rowerami, czy też pedałując gokartem z całą rodziną lub też zwyczajnie pospacerować.
Rowy mają jeszcze jedną, bardzo ważną zaletę. Są niewielkie. Z każdego praktycznie noclegu nad morze, na plażę jest dosłownie kilka, kilkanaście minut spacerem.
Duża ilość dogodnie usytuowanych zejść na plażę, na których ratownicy zadbają o bezpieczeństwo kąpieli wczasowiczów i ich pociech powodują, że Rowy są idealnym miejscem na rodzinny wypoczynek nad polskim morzem."

Dodany tekst: 16 Mar 2012, 13:07:05
« Ostatnia zmiana: 16 Mar 2012, 13:07:05 wysłana przez zwierzatko_mojej_mamy »

nionczka

« Odpowiedź #32 dnia: 16 Mar 2012, 13:08:46 »
zwierzatko_mojej_mamy  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
git, dziękuje!

Dodany tekst: 16 Mar 2012, 13:09:19
znalazlam fajną willerowy, ale do 10 osob, troche brakuje nas
« Ostatnia zmiana: 16 Mar 2012, 13:09:19 wysłana przez nionczka »

zosia2007

« Odpowiedź #33 dnia: 16 Mar 2012, 13:15:16 »
dla mnie super bylo w chłapowie, niedaleko do wladka ale jednak na uboczu wiec luzniej i spokojniej
nie pamietam dokladnie nazwy apartementow gdzie sie zatrzymalismy ale zapytam R moze on bedzi ewiedziec

Dodany tekst: 16 Mar 2012, 13:16:14
znalazlam, tu bylismy:
« Ostatnia zmiana: 16 Mar 2012, 13:16:14 wysłana przez zosia2007 »
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

golinda

« Odpowiedź #34 dnia: 16 Mar 2012, 13:51:59 »
nionczka, emerycko jest tuż przed sezonem w kołobrzegu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
są sami amatorzy sanatoriów
"Frankly my dear, I don't give a damn."
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

aniak1211

« Odpowiedź #35 dnia: 16 Mar 2012, 14:29:19 »
nionczka, emerycko jest tuż przed sezonem w kołobrzegu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
są sami amatorzy sanatoriów
Kolobrzeg jest super:)
Bylam tam z Dominika,sisotra i jej mezem i synkiem jakos w czerwcu,
malo ludzi,pospacerowac jest gdzie,
smieszne namioty na plazy z niezbyt dobrym piwem dopiero otwierali;)
zjesc tez i lody pyszne Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Mielismy apartament kolo latarni-jakies 2 minuty od plazy:)
Pamietam tez ze w Swinoujsciu bylo fajnie:)
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj    Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Kobiety i koty zawsze będą robić to,co chcą,a mężczyźni i ps

feeling.good

« Odpowiedź #36 dnia: 16 Mar 2012, 14:47:01 »
My w tym roku chyba zdradzimy Świnoujście na rzecz Kołobrzegu właśnie i wrzesień na rzecz czerwca Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

aniak1211

« Odpowiedź #37 dnia: 16 Mar 2012, 15:07:44 »
W czerwcu przed sezonem jest nsprawde fajnie:)
I ceny chyba troszke nizsze;)

jo_miekka

« Odpowiedź #38 dnia: 16 Mar 2012, 20:13:08 »
Ja nie przepadam za Kołobrzegiem, Świnoujściem, Międzyzdrojami.
Myślę, że Nionczce chodzi o wiochę.
A z wioch polecić można: Rowy, Sianożęta, Gąski, Sabinowo.

magdalinska

« Odpowiedź #39 dnia: 16 Mar 2012, 20:49:59 »
my bylismy w Karwii, tam same rodziny z dziecmi, budki z jedzeniem i lodami i w sumie nic wiecej
ale pensjonat polecam goraco, była tam tez niewiemjaka Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #39 dnia: 16 Mar 2012, 20:49:59 »

wrobelek0403

« Odpowiedź #40 dnia: 16 Mar 2012, 20:58:55 »
ja z rodzicami jezdziłam do Lubiatowa, ale to było wielkie pole namiotowe Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

natomiast zachwyciło mnie Swinoujscie, piekna uzdrowiskowa miejscowosc i tez raczej emerycko niz młodziezowo Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/

jo_miekka

« Odpowiedź #41 dnia: 16 Mar 2012, 21:08:38 »
O i Karwia też!

feeling.good

« Odpowiedź #42 dnia: 16 Mar 2012, 21:51:55 »
ja z rodzicami jezdziłam do Lubiatowa, ale to było wielkie pole namiotowe Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

natomiast zachwyciło mnie Swinoujscie, piekna uzdrowiskowa miejscowosc i tez raczej emerycko niz młodziezowo Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

o tak, Świnoujście jest bardzo emeryckie, zwłaszcza we wrzesniu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj No i bliziutko pięknych niemieckich miejscowowści.
My zawsze jeździliśmy do wioch. Gąski uwielbiam, ale będąc tam z dzieckiem niewiele można tam robić, poza plażą nie ma gdzie spacerować.  Dlatego odkąd jest Mały, zamieniliśmy wioski na większe miasta. Dwa razy byliśmy w Świnoujściu i byliśmy bardzo zadowoleni. W tym roku dla odmiany na początku czerwca pojedziemy do Kołobrzegu. No i my na takich wakacjach lubimy mieć mieszkanie dwupokojowe, a o takie w małych miejscowościach raczej trudno

szelma

« Odpowiedź #43 dnia: 16 Mar 2012, 22:09:07 »
Karwia to wydawała mi się nazbyt turystycznie wiochowata, kiedy tam ostatni raz byłam - kupa ludzi. Ale kiedyś tam jeździliśmy - na początku lat 90. Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

No i - jeśli ktoś jeszcze pamięta mój pamiętny urlop nad polskim morzem - to nie polecam Międzywodzia Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj.
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

golinda

« Odpowiedź #44 dnia: 17 Mar 2012, 15:37:17 »
Kołobrzegiem, Świnoujściem, Międzyzdrojami.

jak można kołobrzeg wrzucić do jednego worka ze świnoujściem i międzyzdrojami? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

poza tym to "zachodnie" wybrzeże jest o wiele ładniejsze, są dużo szersze plaże, a kołobrzeg pod tym względem jest naprawdę super
choć ja już od jakiegoś czasu mam dużą niechęć do polskiego morza

jo_miekka

« Odpowiedź #45 dnia: 17 Mar 2012, 16:50:45 »
jak można kołobrzeg wrzucić do jednego worka ze świnoujściem i międzyzdrojami? crazy

Kołobrzeg i Świnoujście - podobnie duże miasta.
Międzyzdroje mniej, ale też jest "wielkomiejsko" Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

jusia

« Odpowiedź #46 dnia: 18 Mar 2012, 21:32:46 »
Ja nie przepadam za Kołobrzegiem, Świnoujściem, Międzyzdrojami.
Myślę, że Nionczce chodzi o wiochę.
A z wioch polecić można: Rowy, Sianożęta, Gąski, Sarbinowo.

tutaj spedzalam wakacje bedac dzieckiem, bylismy w ubieglym roku z Franem na weekend majowy, rozroslo sie, ale nadal zadupie (jak dla mnie fajnie), blisko do Kolobrzegu i Mielna, bylismy tutaj:
bardzo fajnie, mielismy pokoj na parterze (lazienka, aneks kuchenny), osobny taras z zejsciem na podworko, super, no i do morza bardzo blisko Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

nionczka

« Odpowiedź #47 dnia: 20 Mar 2012, 08:53:44 »
Dzięki wszystkim! Nie wiem czy w tym roku budzet pozwoli na takie ekscesy jak wiocha nad Bałtykiem, ale kiedyś na pewno skorzystam!

feeling.good

« Odpowiedź #48 dnia: 20 Mar 2012, 13:00:26 »
wpłaciłam zaliczkę za wyjazd nad morze. 31 maja jedziemy na tydzień tutaj: Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zosia2007

« Odpowiedź #49 dnia: 20 Mar 2012, 13:15:11 »
feeling.good su[per