TATRY W październiku????

Zaczęty przez wrobelek0403, 17 Sie 2009, 14:10:13

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mayagaramond

Cytat: anyday w 24 Sie 2009, 14:46:06
niestety, to prawda...widziałam na własne oczy, okropność! dlatego przynajmniej teraz wolę np takie Bieszczady czy Gorce, przynajmniej cisza i spokój
lepiej nie mow tego glosno, bo zaraz wszyscy tam pojada ;)
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

sierpniowajulka

#26
Cytat: magoo w 20 Sie 2009, 14:21:31
lepszy pazdziernik niz sierpien, chyba, ze lubicie towarzystwo na szlakach :D
http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80273,6945269.html
wróciłam dzisiaj z Zakopca (a dokładniej z Bukowiny) - tłumy jak ze zdjęć widziałam jedynie na Krupówkach. Starałam się więc miejscówkę omijać z daleka. Na szlakach spokojnie... ale też nie pchałam się w takie miejsca jak Giewont. :P No, i na szlakach byłam o wczesnej porze.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

wrobelek0403

#27
w sumie to mogłabym podsumowac nasz paxdziernikowy wyjazd w tatry ;)

niech zdjecia mowią same za siebie ;)

Dodany tekst: wto, 27 paź 2009, 19:18:56



Dodany tekst: wto, 27 paź 2009, 19:19:14

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

suegro

wróblos pięknie! :)

....ale mi się tęskni za takim rześkim, górskim powietrzem :)
"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zwierzatko_mojej_mamy

mi tez, ale na ten weekend topr kaze nie latac po wysokich bo bloto ;( a mialam taka ochote wyskoczyc ;(
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

suegro

zwierzor to gdzie wyskoczymy ? :)
"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zwierzatko_mojej_mamy

oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

martullek




wrobelek0403

laski litosci lol

to tylko tak pieknie wyglada ;) , poza tym piździło jak w kieleckiem, było potwornie zimno, snieg, a w zasadzie zmrozony deszcz zacinał prosto w twarz, a po trzech godzinach brodzenia w sniegu (normalnie trasa przewidziana na 70 min) zawrocilismy do schorniska.

bardzo załuje ze była taka własnie pogoda, bo snieg to ja wole w styczniu jak jade na narty, a nie w pazdzierniku jak chce połazic :thumbdown:

takze zaplanowany na tydzien urlop skonczył sie po 2 dniach :(
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Justynna

Cytat: wrobelek0403 w 28 Paź 2009, 16:40:02
laski litosci lol

to tylko tak pieknie wyglada ;) , poza tym piździło jak w kieleckiem, było potwornie zimno, snieg, a w zasadzie zmrozony deszcz zacinał prosto w twarz, a po trzech godzinach brodzenia w sniegu (normalnie trasa przewidziana na 70 min) zawrocilismy do schorniska.

bardzo załuje ze była taka własnie pogoda, bo snieg to ja wole w styczniu jak jade na narty, a nie w pazdzierniku jak chce połazic :thumbdown:

takze zaplanowany na tydzien urlop skonczył sie po 2 dniach :(
czyli jednym słowem "zima zaskoczyła urlopowiczów"  :mocking:
ale zdjęcia i tak są piękne

Anupka

wróbelek, co nie zmienia faktu, że i tak Ci zazdrościmy.. ja np. zobaczę Tatry nie prędzej, niż w sierpniu.. jak dobrze pójdzie. Opcja pod względem turystów koszmarna, ale i tak nie moge się doczekać.

No i my nie czujemy tego zimna, więc dla nas pięknie :)
I`m looking strange in the mirror of truth, I`m not immortal I`ve lost my youth...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

ewdomaga

Dziewczyny potrzebuję Waszej rady.
Wybieramy się z mężem do Zakopanego. Zastanawiam się czy to dobry pomysł, bo ma padać. Warto jechać? Gdzie można by pochodzić? Marzył mi się Giewont, ale jak będzie deszcz to pewnie odpada, niestety. Co radzicie? A może zmienić plany i wybrać się gdzieś indziej? Mam urlop do poniedziałku.

zwierzatko_mojej_mamy

ewdomaga zmienic plany ;) przy calej mojej milosci do gor to jak leje i to tak dlugo to nie ma to sensu ;( panoram ze szczytow nie obejrzysz, wejsc na gore wejdziesz, ale mozesz sie 120 razy zesliznac w blocie i z kamieni, bedziesz ublocona po pachy, mokra, przemarznieta - jak leje, a zapowiada sie dokladnie tygodniowka z deszczem to tylko albo fanatycy, albo wariaci wychodza na szlak ;) do wyboru pozostana Ci krupowki w deszczu - wieczorem z drinem pod parasolka to nawet mile, ale nie sadze, zeby jeszcze parasolki byly rozlozone, bo troche jednak zimno, kompleks basenowy w bukowinie - fajny, basen w zakopcu - tez nie najgorszy no i rozrywki typowe dla normalnego miasta ;) kino, zarcie ;D zdrowotnie mozesz sie przeleciec po dolinkach, ale wrazeniowo to szalenstw nie bedzie w scianie deszczu ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

ewdomaga

no właśnie, tak mi się wydawało, że tak będzie. piękna pogoda minęła, jak tylko zaczął mi się urlop.  :crying:
zwierzątko co w takim razie polecasz? bo ja nie mam pomysłu. :-(

zwierzatko_mojej_mamy

hmmm kurczaki... jakbym miala jutro jechac na urlop to bym dzisiaj przejrzala wszystkie  last minute do cieplego kraju.. a w polsce to nie wiem.. moze postawic na jakies SPA?
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl