W jakim wieku bylo Twoje dziecko kiedy przestalas je karmic piersia?

Zaczęty przez nionczka, 16 Sie 2009, 16:13:30

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

brawurka


elve

Wiedziałam, ze karmienie piersią może być trudne, ale nie sądziłam, ze będzie takie frustrujące i że problemy będą dotyczyły właśnie mnie
Niestety pozytywne nastawienie mi nie pomogło

Angie

elvelve  :empathy:  ja tez nie myslalam, że będę miała ten problem. Myslalam, że to jest naturalne :(
Nie poddawaj się, może Ania się nauczy :)  Moja Lena załapała po trzech tygodniach, ale co z tego jak ja nie miałam mleka :(

A jak Cię to wykańcza, to odciągaj i dawaj w butli...

fasolka1980

ja bym raczej nie dawała butli  :hmm:  to moze byc przyczyna tego ze Ania nie chce ssac piersi. A jak zacznie odciagac i dawac z butli to po najdalej dwóch miesiącach odechce sie elve  wszystkiego i przejdzie na modyfikowane....

abkasia

no to wkoncu moge zaglosowac :D
pelne 11 mies karmienia piersia :D

elve



Alka

nareszcie mogłam oddać głos

13,5 miesiąca  karmienia ufffff
było ciężko ale się udało  :jupi:

martullek

ja zamierzam zagłosować po powrocie z wakacji - czyli pod koniec czerwca. mam nadzieję, że się uda.

fasolka1980

a ja kurde nie wiem kiedy  :crazy:  w wakacje podejmiemy próbę

nie zeby mi to jakos specjalnie przeszkadzalo, ale on ma coraz wiecej zebow, które zaczynam odczuwac  :headbang:

zuzia

Cytat: fasolka1980 w 17 Maj 2010, 11:02:51nie zeby mi to jakos specjalnie przeszkadzalo, ale on ma coraz wiecej zebow, które zaczynam odczuwac
M.  ma na razie tylko 2 :)

fasolka1980

Cytat: zuzia w 17 Maj 2010, 10:04:58
M.  ma na razie tylko 2 :)

się ciesz:D

Igorro 6  - wlasnie wychodzą dolne jedynki  :crazy:

zuzia

Cytat: fasolka1980 w 17 Maj 2010, 11:31:19Igorro 6  - wlasnie wychodzą dolne jedynki
my dolnymi 1 straszymy od dawna. na poczatku mnie gryzł, ale teraz już nie. chyba sie przestraszył, że mama zabierze :)

niewiemjaka


martullek

i ja wreszcie zagłosowałam :)

karmiłam równe 8 miesięcy. Wojtek wczoraj nad ranem dostał ostatni raz cyca  :jejeje:

mam pytanie: ponieważ odstawiałam Wojtka stopniowo, to ostatnio karmiłam już tylko raz w nocy. dziś w nocy już nie karmiłam, piersi są miękkie, ale czuję w jednej piersi takie małe podłużne stwardnienie - stawiam na to, że mleko jest jeszcze w kanaliku. macałam się po tym zgrubieniu i niedługo potem trochę mleka mi wyciekło z piersi, tak więc na pewno coś tam jeszcze jest. co z tym zgrubieniem robić? zostawić, trochę odciągnąć?


abkasia

martullek jak nei boli to zostawic, jak bedzie bolalo, odciagnac :)

martullek

dzięki  :beer: boję się właśnie, że odciągając napędzę dalszą produkcję. na razie nie boli. zobaczymy co będzie jutro

rilla

doda u mnie było podobnie, miałam już różne myśli. Zaczęłam robić tak: po każdym odciąganiu piłam 2 szklanki wody i piłam herbatkę na laktacje z herbapolu i jadlam wszystko czego nie mogłam przy karmieniu:) Pierwsze 2 dni powrotu były ciężkie, musiałam naprawdę dużo dokarmiać, chciałam przestać walczyć. Ale połowicznie się udało. Piotrek dostaje wieczorem ok. 120 ml mleka, bo się niestety przyzwyczaił, ze na noc dostaje tyle ile chce i śpi sobie smacznie. Czasami w dzień dam mu 40 ml jak marudzi. Doda próbuj, ale bez nerwów (choć wiem jak o to trudno). Jak lubi butelkę to będzie na butelce. Też urośnie i będzie super chłopcem.

martullek