W jakim wieku bylo Twoje dziecko kiedy przestalas je karmic piersia?

Zaczęty przez nionczka, 16 Sie 2009, 16:13:30

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

nionczka

Zapraszam do glosowania. Dla mam, ktore maja wiecej niz jedno dziecko zezwolilam na opcje wielokrotnego glosowania (do 3 razy).
Ciekawa jestem jak to u nas na strefie wyglada.
Mozecie tez napisac dlaczego przestalyscie karmic wlasnie w tym momencie. Dziekuje!
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

brawurka

Maja miała 7 miesięcy, planowałam odtawić ją po 8,ale tak wyszło,wolała kaszki, zupki,a ja byłam w ciąży z Igą,podobnojak kobieta jest wciąży mleko inaczej smakuje.moze przestało jej smakować?

nionczka

Ja tez zaglosowalam. Na 7 miesiac. Przestalam karmic mala piersia bo wrocilam do pracy i po rozszerzeniu diety nie zalapywalam sie na sniadanie, na kolacje miala dostawac mleko z kleikiem, zeby lepiej spac wiec 2 mleczne posilki i tak byly z mleka modyfikowanego. Ale i tak sie ciesze bo planowalam karmic krocej.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Kasia

a ja słyszałam ze w ciży nie wolno karmić bo karmienie powoduje  obkurczanie sie macicy(wydzielanie oksytocyny a ta obkurczanie macicy)
a w ciąży macica musi rosnąć :)

brawurka

ja słyszałam że lepiej nie karmić w ciązy bo bardzo traci na tym kobieta, zarodek chce witamin,dziecko chce witamin i matka przegrywa walke o witaminy dla siebie.

aniak1211

Ja znowu slyszalam ze mozna karmic w ciazy ;)

A przestalam karmic bo 11 miesiecy to i tak dlugo :)
Planowalam wczesniej przestac ale jakos do 11 miesiecy sie przedluzylo ;)

golinda


nionczka

Cytat: golinda w 16 Sie 2009, 21:45:16
rekordzistka podobno karmiła 11 lat!!!

jak pojawi sie na strefie zmodyfikuje ankiete! Ba, nawet specjalna dla niej zrobie!
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

brawurka

osz kur... chciałabym pozanać tą niezrównowazoną kobiete.
Maja teraz obserwuje jak karmie Ige (w sumie to nie lubi jak ją karmie,bo wie ze teraz jest czas tylko dla Igi), kiedyś zapytałam czy chce,oczywiście chciała, dalam jej,zbliżyła buźke i sie zawstydzona wycofała, w szoku bylam,że tak małe dziecko wie że tą częsć ciała sie "ukrywa", jakoś sie przed nia nie wstydze i nie raz mnie widziała nago a jednak...

ishka82


marax

ja nie glosuje bo karmie czeciej niz raz dziennie.Karmie przewaznie tylko w nocy ,czasami w dzien jedno karmienie .

brawurka

ja juz wiem,żez Iga bedzie to dłużej trwało,nie akceptuje butelki

golinda

Cytat: ishka82 w 16 Sie 2009, 22:07:49
:padam: :padam: :padam: Wariatka chyba ;D

nooo! chłopak 11-letni, który już za dziewczynami się ogląda, ssie cycka matce - obrzydlistwo!!! :bad:

gioseppe

Cytat: golinda w 16 Sie 2009, 22:22:24
nooo! chłopak 11-letni, który już za dziewczynami się ogląda, ssie cycka matce - obrzydlistwo!!! :bad:
i rozbiera ja na ulicy :P
http://www.szajnar.pl/   - makijaż Kraków - fotografia kobiet
http://www.facebook.com/EwelinaSzajnarMakeUP

aniak1211


nionczka

Marax, zaglosujesz jak skonczysz karmienie. Ankieta jest bezterminowa.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

foszek

Cytat: maraxela w 16 Sie 2009, 22:16:01
ja nie glosuje bo karmie czeciej niz raz dziennie.Karmie przewaznie tylko w nocy ,czasami w dzien jedno karmienie .
ja tez.....

aja


jestynka

ja też czekam, miałam kończyć do końca sierpnia, ale raczej się nie uda :)
podejrzewam,że w 6 mies jeszcze trochę pokarmię, najgorzej to z noca , bo leniwcowi mleka robić się nie chce
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

marax

mi sie wydaje ze od pazdzienika jak wroce na uczelnie to moje karmienie dlugo nie potrwa

abkasia

a ja bede jeszcze pewnie dlugo karmic, bo maly nie uznaje innego jedznia, i nawet gdybym chciala(a nie chce) to i tak jest to malo realne... ;)

Angie

Ja zagłosowałam choć nie wiem czy powinnam, bo Lena od początku
była na karmieniu mieszanym :( Skończyłam karmić na tydzien przed tym jak skończyła 3
miesiące. Od początku miałam niewiele pokarmu, ale pod koniec to juz był dramat.
I po prostu przestałam podawać pierś, bo obie sie męczyłysmy :( Wciąż mi smutno że mi się nie udało
i zazdroszczę tym które karmią, bo ja to bardzo lubiłam  :blush:

doris8008

u mnie 5 miesięcy - zagłosowałam mimo karmienia mieszanego. powód zakończenia: zmęczenie (przede wszystkim psychiczne) tą ciągłą logistyką. dodatkowo mam wrażenie, że z powodu rozszerzania diety i poznania spectrum smaków chłopcy przestawali byc zainteresowani tematem...

abkasia

jezuuu a moj Hugo nie tknie mieszanki... piesek francuzki........

sonatina

Karmiłam do 9 miesiaca.
Odstawiłam bo uznałam, że to najlepszy czas na zmianę dla Ignaca. Nie było łatwo bo mały na poczatku nie akceptowała butli ani mleka modyfikowanego. ale udało się :)