15 WRZESIEŃ - DZIEŃ kate.zet1 - relacja

Zaczęty przez kate.zet1, 17 Wrz 2007, 19:48:31

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

julka

Piękne zdjęcia, urocza para, tylko pozazdrościc.  :->
Mogłabyś się troche podzielić z innymi tą fotogenicznością. I kolorem oczu. Piękny.
Niestety, na moje ciemne brązy nic nie działa (próbowałam koloru i wyglądałam... śmiesznie-straszno) :-P

sputnik_sweetheart

Przyłączam się do zachwytów-piękna dziewczyna z Ciebie! Gratuluje i wszystkiego dobrego!

inkageo

Cudownie!!!! Gratuluję :) Duuuużo szczęścia życzę :) To teraz razem czekamy na resztę fotek.. :)
Imagine there is no hate

mika

Kate to że jesteś piękną dziewczyną to już Ci nie raz mówiłam... zdjęcia cudne... tyle szczęścia na nich... dużo miłości Wam życzę

talula

Najlepsze zyczenia!;)
Dołączam się do zachwyconych;)
Zainspirowałaś mnie etolą...hehe...w kwietniu powinna się przydać;)

mam6lat

Kasia! - gratuluję
pięknie wyglądaliście;
Wasze zdjęcie przy basenie juz widziałam ..... - kojarzy mi sie z relaksem, swobodą.....oj zazdroszczę;
zdjęcia b. ładne, ale to "samo wychodzi" jak parka ładna (tu baaardzo ładna) i bez "zadęcia" (marzenie fotografa)

trik26

Bardzo ładnie wyglądaliście.
Gratuluję.
Czy to futerko było białe?? Jesli możesz to napisz ile kosztowało.

kate.zet1

Cytat: "trik26"Bardzo ładnie wyglądaliście.
Gratuluję.
Czy to futerko było białe?? Jesli możesz to napisz ile kosztowało.

Etola była w kolorze ecru - wypożyczenie - 80zł + kaucja zwrotna 100zł :)

Już nie mogę doczekac się reszty zdjęć....a tak poza tym - małżeństwo jest cudowne :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:

nionczka

Rany, jak cudnie!!! Najpiekniejsze te plenerowe. Pieknie bylas uczesana na plener i te wlosy! Umieram z zazdrosci bo ja sie na plener nie uczesalam :-(. Tak jak Inkageo zyskalas wiele rozpuszczajac wlosy. Wszystkiego dobrego Kate!
A nie ma wiecej zdjec?
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

elizapj

Cytat: "nionczka"A nie ma wiecej zdjec?

wlasnie..my chcemy WIECEJ:)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Pyś

REWELACJA!!!

Zdjęcia z pleneru - PIERWSZA KLASA!

d ;)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

kate.zet1

Cytat: "nionczka"Pieknie bylas uczesana na plener i te wlosy! Umieram z zazdrosci bo ja sie na plener nie uczesalam :-(.
A nie ma wiecej zdjec?

Nionczka!!! Nie miałam uczesanych włosów -  rozpuściłam ślubny kok i tak wyglądały moje włosy po dwóch nocach haha! Miałam iść do fryzjera ale plener nam się przesunął i nie zdążyłam  :mrgreen: Rano wzięłam z wazonu kwiaty i wpiełam je wsuwkami do włosów - ot cała fryzura :)

No dobra wkleję jeszcze dwa :) Reszta będzie za 3 tyg.

inkageo

Wow :) Piękne :) Możecie być reklamą Pospiesznych, wyraziliście zgodę w umowie?
Ja do sesji wpięłam kwiat oderwany od bukietu, który dostałam od gości :)
Imagine there is no hate

kate.zet1

Wiesz co, nie przypominam sobie żeby w umowie była taka klauzula.

adrianna79

ty jestes jak kameleon... nawet ciebie nie poznalam....!!!! zgadzam sie z inka ze moglibyscie byc reklama dla pospiesznych. ich zdjecia na stronie nie sa tak dobre jak wasze - mila niespodzianka. chyba sa jedynymi fotografami ktorzy naprawde poznali sztuke obrobki zdjec - ale co sie dziwic jak ma sie tak piekna pare! nawet na nieprofesjonalnych zdjeciach wygladacie pieknie!

Kasia

Cytat: "adrianna79"ty jestes jak kameleon... nawet ciebie nie poznalam....!!!!

nie ujmując nikomu urody musze stwierdzić że duuuuuuuuże znaczenie przy efekcie końcowym miała obróbka.
Pospieszni sa znani z tego że mocno obrabiają zdjęcia - to nawet taka ich wizytówka

gdy Młodzi są urodziwi (mowa tu o kate i ince) to obróbki nie jest dużo

ale gdy np. trafi sie para o troszke mniejszej urodzie to na zdjeciach od pośpiesznych i tak wygladają bosko - niekiedy nawet są nie do poznania :)

ja strasznie żałuję że Pośpieszni pstrykają fotki we Wrocławiu, chetnie sciagnęłabym ich do Warszawy. Ciekawe ile by wzieli za sesje w Warszawie.
Zdjecia piękne, też bym takie chciała :)

zuzia

Cytat: "Kasia"chetnie sciagnęłabym ich do Warszawy. Ciekawe ile by wzieli za sesje w Warszawie

to zadzwoń i zapytaj bo później będziesz żałować, ze tego nie zrobiłaś.

Ja zawsze marzyłam o sesji nad morzem i wydawalo mi sie to nierealne etc. a jednak dzięki inspiracji kogoś i dzięki mojemu K. który spełnia moje czasami bardzo nierealne pomysły - miałam sesję nad morzem.

inkageo

My mieliśmy sesję w strasznie ponury dzień i ja nie wiem jak pani Monika to zrobiła, ale fotki są promienne i jasne. To nie była obróbka bo pokazała nam wszystkie fotki w aparacie pod koniec sesji i byłam w szoku. Rzeczywistość w ich aparacie wyglądała dużo lepiej:)
Imagine there is no hate

Kasia

no własnie muszę to zrobić
bo zdjecia cudo

kate.zet1

Wiecie co, ja sie tam na fotografowaniu nie znam, ale podobnie jak Inka miałam możliwość oglądnięcia zdjęć w aparacie - i one wyglądały bardzo dobrze - myślę że jest to kwestia odpowiednich filtrów, zmiany obiektywów (często zmienianych) i doskonałego oświetlenia- poprzez odbicie światła. Nie twierdzę, że retuszu tam nie ma - jast na 100% ale to nie jest główna zasługa jakości tych zdjęć. Pośpieszni są według mnie profesjonalistami, którzy doskonale opanowali sztukę fotografii - szczególnie ślubnej  :)

nionczka

Kurcze, ale Ty piekna jestes! I taka mlodziutka :-) Jak to sa nieuczesane wlosy to ja Ci zazdroszcze, na serio. Mi sie tak nie ukladaja nawet u fryzjera.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

inkageo

Kate my tu czekamy z niecierpliwością na fotki !!! Prędziutko, prędziutko !!!
Imagine there is no hate

foszek

Cytat: "inkageo"Kate my tu czekamy z niecierpliwością na fotki !!! Prędziutko, prędziutko !!!
Mam andzieje ze predzej pojawia sie niz Twoje Inka, bo jak nie to przekonasz sie co mysmy tu przezywali czekajac na Ciebie (od Pospiesznych pojawily sie dopiero 0 22:330 :-)

mary


inkageo

Cytat: "foszek"
Cytat: "inkageo"Kate my tu czekamy z niecierpliwością na fotki !!! Prędziutko, prędziutko !!!
Mam andzieje ze predzej pojawia sie niz Twoje Inka, bo jak nie to przekonasz sie co mysmy tu przezywali czekajac na Ciebie (od Pospiesznych pojawily sie dopiero 0 22:330 :-)
Haha, ale ja miałam godzinę drogi do domu!! Kate nie pozwoli nam tyle czekać! ;)
Imagine there is no hate