15 WRZESIEŃ - DZIEŃ kate.zet1 - relacja

Zaczęty przez kate.zet1, 17 Wrz 2007, 19:48:31

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

asik801

Suuuuuuuuuuuper!!!! Wyglądaliście cudnie:) Wszystkiego naj najlepszego:) zdjęcia plenerowe bajeczne, popieram- wyglądałaś jak modelka:)

abkasia

jeju jaka ty jestes piekna!!!!!!piekna poprostu :oops: zdjecia zapowiadaja sie wspaniale. nie moge sie doczekac juz reszty fotek
I maz taki przystojny. piekna z was para!!!!
duzo szczescia zycze  :-D

eva_luna

kate- powtorze za dziewczynami- piekna z Ciebie dziewczyna!az mnie wmurowalo, siedze i wpatruje sie w te zdjecia. Cudnie wygladaliscie i zrobilas smaka na wiecej zdjec. Takze czekam z niecierpliwoscia!!

marta.pio

Piękna Ty, piękny mąż i wszystko wokół:)
Gratulacje.
Chciałabym mieć tak piękne zdjęcia i być tak fotogeniczna jak Ty.:)

Pozdrawiam

kate.zet1

Dziewczyny, jesteście przemiłe...aż płonę zawstydzona tyloma komplementami :oops:
Jestem taka szczęsliwa, jak nigdy. Razem z meżem przekornie mówimy sobie żono podejdź, mężu wynieś smieci...haha fajne to uczucie.Zdjęcia plenerowe bardzo mi się podobają,  to zasługa profesjonalistów. Na konia niestety nie wsiadłam, choć była tam stadnina koni, jednak pan stajenny gdzieś sobie pojechał i nie miał nam kto osiodłać koni..szkoda :-/ kolor moich oczu nie jest naturalny - to soczewki, ale moje tez sa niebieskie  ;-)
Na naszym slubie grał na organach Pan Rafał (jeśli ci coś to mówi gdzieżby, napisz na priv) .
A... i jaki mój mąż dumny, że sie Wam podoba haha chodzi jak paw :mrgreen:

abkasia

kate moje stwierdzenie nie ma nic wspolnego z jakas uprzejmoscia... 8-) ot szczera prawda!! :-D

mary

kate.zet1, zdjęcia plenerowe to prawdziwy majstersztyk. Wyglądasz pięknie, cudnie, zachwycająco - aż przyjemnie popatrzeć. Czekam na więcej fotek.

p.s. mąż oczywiście też piękny  ;-)

agnes

Kate pieknie wygladaliscie !!
Gratulacje :) a zdjecia fantastyczne ...nic dodac nic ujac :) cudo
url=http://www.waszslub.pl]Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
[/url]

errata

Gratuluje i wszystkiego najlepszego ;) Miałaś bardzo piękną suknie, a zdjęcia profesjonalne zapowiadają się bardzo dobrze ;)

salsa

kate.zet1, bardzo piękne zdjęcia :) gratuluje z całego serca :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

marax

sliczne zdjecia przepieknie az mam kompleksy.mam pytanie nie chcesz moze sprzedac tej pelerynki?? sliczna jest

asik801

Właśnie ja tez pomyslałam o takiej pelerynce, ale maraxela- prognozy pogody dla nas są łaskawe ma być 18-19 stopni i słonecznie. Moze, więc będzie dobrze:0

zuzia

Cytat: "asik801"prognozy pogody dla nas są łaskawe ma być 18-19 stopni i słonecznie.

gdzie ty to wynalazłaś? bo ja planuję na 28 plener nad morzem i wolałabym, żeby nie padało.

golinda

Cytat: "kate.zet1"kolor moich oczu nie jest naturalny - to soczewki, ale moje tez sa niebieskie

na pewno w swoich wyglądasz o niebo lepiej :)

kate.zet1

Cytujmam pytanie nie chcesz moze sprzedac tej pelerynki?? sliczna jest
maraxela etola nie jest moja - wypożyczona z salonu, ale jeśli Ci się podoba możesz skoczyć do Bellisimy na Sokolniczej po nią - koszt 80zł+ kaucja 100zł - wiec cena jest bardzo przystępna :)
Cytat: "golinda"na pewno w swoich wyglądasz o niebo lepiej
Wolę soczewki - to mój znak rozpoznawczy od lat  :mrgreen:

foszek

kate.zet1, powiedzieli Ci Pospieszni jak dlugo bedziesz czekac na zdjecia ??

kate.zet1

Mówili że ok. miesiąca :( Mają dużo zleceń, ale udało mi sie wyprosić żeby mi kilka przeslali wcześniej :)


asik801

Cytat: "zuzia"
Cytat: "asik801"prognozy pogody dla nas są łaskawe ma być 18-19 stopni i słonecznie.

gdzie ty to wynalazłaś? bo ja planuję na 28 plener nad morzem i wolałabym, żeby nie padało.

A oglądalam sobie prognozy długoterminowe w internecie. Tak bynajmniej prognozowali jeszcze w poniedziałek:)

[ Dodano: 19-09-2007, 14:27 ]
a coś takiego???

http://www.allegro.pl/item244747266_nowa_etola_ze_sztucznego_futerka_rozne_kolory_.html

zuzia

asik801,
kurczę, chyba patrzymy na inne prognozy bo  u mnie to jest, że ma być 13 stopni i trochę słońca ale generalnie deszcz.

importerka2008

Naprawdę nie wiem, jak to wyrazić, bo słowo "piękna" nie wystarczy. Ty jesteś po prostu zachwycająca!!!! Wszystkiego najlepszego. Wspaniałe zdjęcia. Jestem pod wielkim wrażeniem  :shock:

asik801

Cytat: "zuzia"asik801,
kurczę, chyba patrzymy na inne prognozy bo  u mnie to jest, że ma być 13 stopni i trochę słońca ale generalnie deszcz.

no nie znowu im się już odmieniło:( Co prognoza to co innego prognozują:(

[ Dodano: 19-09-2007, 18:06 ]
no nie załamałam się, teraz ma być 10 stopni i przelotny deszczyk- zamarznę tam :((

sonatina

Widziałam już wiele zdjęć ślubnych z Kraskowa, bo to blisko miejsca w którym mieszkam i pary młode często robią tam plener. Ale te Twoje są naprawdę zachwycajace. Nie mogę się doczekać następnych, mam nadzieję, że je również tutaj umieścisz.
Gratuluję!

marta.pio

Kate a Twój mąż jest trochę do Hołowczyca podobny..:)
Tak mi się skojarzyło:)

gioseppe

ślicznie :)
gratuluje
i te Twoje niebieskie gały...chyba sprawię sobie szkła :-P
kiedy bedzie wiecej zdjec?

[ Dodano: 21-09-2007, 11:31 ]
Cytat: "marta.pio"Kate a Twój mąż jest trochę do Hołowczyca podobny..:)
Tak mi się skojarzyło:)
tez mi sie tak skojarzyl :)
http://www.szajnar.pl/   - makijaż Kraków - fotografia kobiet
http://www.facebook.com/EwelinaSzajnarMakeUP