15 WRZESIEŃ - DZIEŃ kate.zet1 - relacja

Zaczęty przez kate.zet1, 17 Wrz 2007, 19:48:31

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

kate.zet1

Ślub i wesele były  dla mnie niesamowitym i pełnym emocji przeżyciem...
ale po kolei. Piątek upłynął pod znakiem wielkiej bieganiny...rano paznokcie henna na moje „niewidoczne” brwi oraz wizyta na sali w celu dopięcia wszystkiego na ostatni guzik – razem z mamą układałyśmy serwetki, wsypywałyśmy farbowaną przeze mnie na złoto kawę do świeczników oraz ostatecznie dopracowałyśmy usadzenie gości... wieczorem  przyjechała do mnie na noc świadkowa. Zrelaksowałyśmy się przy lampce wina z maseczkami na buziach...poszlyśmy spać grubo po 24 (narzeczony spał u świadka  ;-)
W nocy obudził mnie deszcz...była godzina 4.00 i od tej pory nie mogłam już zasnąć – cały czas rozmyślałam, czy o czymś nie zapomniałam ...ech...męczyłam się bardzo. Wstałam o 8.00, szybka kawa, śniadanie i zmiana pościeli dla gości, którzy u nas nocowali i biegiem do kwiaciarki odebrać kwiat do włosów. Potem do fryzjera na 10.30 – bieg w deszczu przyprawił mnie o dreszcze...pomyślałam ,że jednak nie da się oszukać prognozy pogody i będę musiała zmagać się z kałużami...trudno. Fryzura nie wyszła tak pięknie jak próbna...właściwie to była zupełnie inna więc z własnego doświadczenia już wiem ze nie ma sensu wydawanie pieniędzy na próbną...jest tyle klientek, że niestety fryzjerka nie była w stanie zapamiętać szczegółów...trochę mnie to wyprowadziło z równowagi, poza tym taksówka się spóźniała i na makijaż dotarłam grubo po umówionej godzinie, ale za to wymalowano mnie bardzo fajnie i od razu kiepski humor uległ natychmiastowej poprawie  :mrgreen: . Wpadłam do domu jak piorun – moja świadkowa w proszku – stała w korkach i nie wyrobiła się na czas...a rodzice i goście za 20 minut mieli być już u nas...bieganina, szarpanina i nerwy nie miały końca. Ubrałam się dopiero za pomocą mojej mamy i teściowej – obydwie ze stoickim spokojem wiązały suknię i zakładały mi buty...Błogosławieństwo naruszyło makijaż oczu – nie mogłam powstrzymać łez
wzruszenia.
Do kościoła jechaliśmy zabytkowym cadillackiem, którego właściciel ostrzegał nas o możliwej awarii, wiec na dojazd ok. 30 km zarezerwowaliśmy godzinę...niepotrzebnie, bo kierowca pruł jak szalony i byliśmy na miejscu grubo przed czasem...na szczęście czekał na nas fotograf, który nadmierna ilość czasu zagospodarował robiąc nam mini sesje w aucie.
Moment wejścia do kościoła pamiętam jak przez mgłę...szłam jak zahipnotyzowana...
Emocje opadły dopiero po przysiędze, w trakcie której się bardzo wzruszyłam, a wszyscy goście płakali wraz ze mną...Ave Maryja w wykonaniu organisty ( śpiewaka Opery Wrocławskiej) oraz skrzypaczki będę pamiętać do końca życia. Podczas życzeń goście mówili nam że była to najbardziej wzruszająca  ceremonia ślubna z pośród wszystkich na których byli w życiu.
Wesele było bardzo udane, jedzenie przepyszne i orkiestra, która okazała się strzałem w dziesiątkę – z wielką klasą. Zabawa trwała do 4 nad ranem...znajomi zostali odwiezieni do Wrocławia, my z rodziną nocowaliśmy na miejscu. Następnego dnia pogoda była cudowna, śniadanie pozwoliło mi spędzić chwile czasu z najbliższymi...były żarty, wspomnienia....
Około 13 rozjechaliśmy się do domów żałując że to już koniec....
Dzisiaj odbyła się nasza sesja plenerowa ( w pałacyku w Kraskowie) Było niezmiernie miło i bardzo profesjonalnie a pogoda - cudowna. W tym miejscu się zaręczaliśmy, a obsługa hotelowa doskonale nas pamiętała i z całego serca pomagała udostępniając wszystkie możliwe pomieszczenia (zdjęcia będą niestety dopiero za miesiąc).
Teraz zamieszczam kilka amatorskich fotek...aż łezka mi się w oku kręci...

http://picasaweb.google.pl/kate.zet1/LubIWeseleKateZet1?authkey=gDYVpzMaX6Y

i kilka profesjonalnych zdjęć z dzisiejszego pleneru... :mrgreen (taka zapowiedz :) )

http://picasaweb.google.pl/kate.zet1/Plener?authkey=llvfvC7Mh20

bozena.dp

gratuluje i wszystkiego najlepszego  :-D
fajny tort :-P

mary

kate.zet1, tak, jak się spodziewałam - wyglądałaś pięknie. Czekam na więcej zdjęć!
Gratulacje, szczęścia na nowej drodze i wszystkiego o czym Młoda Para może marzyć :)

p.s. pierwszy raz widzę Pannę Młodą wrześniową w "futerku" - co to w ogóle za lato ma być?

kate.zet1

Cytat: "mary_popins"p.s. pierwszy raz widzę Pannę Młodą wrześniową w "futerku" - co to w ogóle za lato ma być?
Dziekuję za życzenia...no własnie...było zimno jak diabli - 13 stopni, aż sie dziwię że nie jestem chora bo zmarzłam niesamowicie :(

mary

Kochana, ale było warto. Wyglądałaś ślicznie. Masz wspaniałą twarz, zrobienie Tobie fryzury to niewątpliwie żaden wyczyn dla fryzjerki. Zazdroszczę. Czekam na więcej zdjęć.
Bardzo mnie ciekawi jakie miałaś buty.

foszek

kate.zet1, wszystkie najlepszego.
Wygladalas cudownie.

Kasia

zgodnie z moimi przewidywaniami wyglądałaś pięknie
mąż też niczgo sobie  :mrgreen:


gratuluję i czekam na wiecej fotek

kar0la80

wygladałaś przepięknie :mrgreen:  czekamy na wiecej!!!!!! :-D

sweedee

Oj było zimno! Ja byłam na ślubie koleżanki i tez zmarzłam jak diabli. A jak patrzyłam na te laseczki z gołymi ramionami, to aż byłam sztywna.
Ale do rzeczy: makijaż cudny, fryz też wyglądał w porzo, tort śmieszny i... przystojny mężulek  :-P Duuuużo szczęścia i miłości Wam życzę!!!  ;-)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


www.foto.adtwinzz.com
www.adtwinzz.com

gdziezby

kate.zet1, wyglądaliście pięknie - czekam na reszte zdjęć. Czy możesz zdradzić kto śpiewał w Kościele?

Gratuluję!
Nawet świnka może wejść na drzewo kiedy jest chwalona.

elizapj

G R A T U L A C J E!!!
bardzo sie wzruszylam czytajac Twoj opis :cry:   :-D
ciesze sie bardzo, ze sie udalo wszystko i ze bylo tak pieknie:)))
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

ewa.wie

Kate przeżyłyśmy  ;-)  (ja ślubowałam tego samego dnia  :) ) choć widzę, że u Ciebie też było bardzo zimno. Ja nie miałam tyle szczęścia i teraz leżę chora w łóżku :-/ Wszystkiego najlepszego. Tak jak przypuszczałam - wyglądałaś pięknie :mrgreen:

ishka82

Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia :-D

kate.zet1

dziewczyny, właśnie dostałam - jak świeże bułeczki... !!!!!!!!!!!!!!!!!
:mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:

http://picasaweb.google.pl/kate.zet1/Plener?authkey=llvfvC7Mh20

zosanka

zdjęcia są prześliczne! Cudownie na nich wyglądacie :) Wszystkiego dobrego na nowej drodze :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Mężczyźni działają na mnie bez przerwy, czasem na zmysły, częściej na nerwy...

foszek

kate.zet1, zdradz, wsiadlas na konia??
Juz sie ciesze na swoja sesje u Pospiesnych, choc do Ciebie i Inki pewnie bedzie mi daleko.....

tachogti

Wszystkiego naj na nowej drodze :D
Sliczna etole mialas i wygladalas po krolewsku! Nie moge sie doczekac na wiecej fotek!
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

elizapj

Cytat: "kate.zet1"właśnie dostałam

super kolory!!! bardzo bardzo fajne!!!:)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

adrianna79

Chyba glupio to zabrzmi, ale wedlug mnie jestes BARDZO PIEKNA! Twoje szczescie az przebija przez Twoje cudownie niebieskie oczy! Juz nie moge sie doczekac zeby zobaczyc wiecej zdjec. Zycze wszystkiego najlepszego Wroclawianko :-).

dagmar

Piękne zdjęcia! I dopiero na tych plenerowych zobaczylam jaki mialaś śliczny bukiet! Życzę Wam samego szczęścia  :)

Izaura

Pięknie wyglądaliście!!! zdjęcia cudne. na tych plenerowych wyglądałaś ślicznie z rozpuszczonymi włosami i kwiatem. dużo szczęścia na nowej drodze :)

golinda

śliczna dziewczyna, przystojny pan młody, piękny elegancki tort

ale znowu poraziły mnie te niebieskie oczy ;)

malutenka

Piękne zdjęcia :)
Wszystkiego najlepszego.

ddu

ślicznie!!!!! gratulacje. wszystkiego dobrego

niuska84

wygladalas poprostu bajecznie. Na zdjeciach plenerowych wygladalas jak zawodowa modelka:) Az nie umiem tego wyrazic w slowach... nie gniewaj sie ale tez bym chciala tak wygladac hehehe:) Duuuuzo szczescia zycze !