mali alergicy

Zaczęty przez brawurka, 15 Sie 2009, 22:26:43

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ewdomaga

#25
anyday nie bierz tego tak do siebie, maraxela chciała dobrze.
a na przedstawienie się zapraszamy tu http://strefaslubna.pl/forum/index.php/topic,35.550.html

zwierzatko_mojej_mamy

anyday jest watek zapoznawczy - chyba przyklejony ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

golinda

maraxela, ty wredna babo! dla mnie też jesteś wredna i ciągle mi przykro, jak np. mówisz, że gadam głupoty! :crying:

marax

albo ze gowno mnie obchodzi twoj maly mikser lol

mika

Cytat: golinda w 18 Sie 2009, 17:15:52
maraxela, jak np. mówisz, że gadam głupoty! :crying:

to to jest akurat święta prawda :rotfl:

abkasia

Cytat: maraxela w 18 Sie 2009, 17:12:06
dzisiaj mam dobry dzien i nikt tego nie zauwazyl lol lol lol
no jak to ja zauwazylam ;D

golinda

#31
Cytat: maraxela w 18 Sie 2009, 17:16:52
albo ze gowno mnie obchodzi twoj maly mikser lol

no właśnie teraz mi przykro :( :( :(

Dodany tekst: 18 Sie 2009, 17:25:21

Cytat: mika w 18 Sie 2009, 17:17:18
to to jest akurat święta prawda :rotfl:

czekaj, czekaj... zaraz wejdę do pewnego wątku, gdzie się kompromitujesz cyckami lol

mika

golinda uwielbiam Cię wiesz  :blush:

zwierzatko_mojej_mamy

dzizas baby uspokojcie sie, bo odstraszycie bardzo pozadana swieza krew ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

marax

ANyday przepraszam jezeli cie obrazilam.Naprawde moim zamiarem nie bylo sie przemądrzac znajomoącią pojęcia suwaczek-myslalam ze nie wiesz co to jest wiec to opisalam.Opisalam poniewaz czesto sie to przewija pod postami i jest przydatne.Moglam opowiedziec ile maja lat ale chyba mi sie nie chcialo suwaczkow szukac pod postami Brawurki.Mam nadzieje ze sie nie obrazilas i bedziesz z nami dalej

anyday

ej :) obczajam klimaty, które tu panują :D podobają mi się chociaż trochę straszno ;) o suwaczki się gniewać nie będę - nie zauważyłam i już :D a że zawsze myślę, że ktoś chce zrobić ze mnie debila to inna sprawa + zły dzień ;)
szkoda, że nic w sprawie mai nie mogę doradzić, takie alergiczne sprawy bardzo się zmieniają z wiekiem :(
biegać,skakać, latać, pływać! z poradnika młodego zielarza napisanego dla szczęścia ludzkości :D

brawurka

wykąpałam dziś znowu w balneum i jestem na 100% pewna,że pogarsza sprawe, kupie oliatum zobaczymy

suegro

Cytat: golinda w 18 Sie 2009, 17:24:38
no właśnie teraz mi przykro :( :( :(

Dodany tekst: 18 Sie 2009, 17:25:21

czekaj, czekaj... zaraz wejdę do pewnego wątku, gdzie się kompromitujesz cyckami lol

gdzie można zobaczyć cyce Mikulca? :D :D
"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

elve

brawurka a spróbuj woda + oliwa po myciu
albo coś z niemowlęcych sposobów łagodzenia podrażnienień, krochmal?
obawiam się że efekt może być podobny

brawurka

elve na oliwki Maja uczulona,na zwykłą oliwe też, kiedys ktostu powiedział,że smaruje dziecko oliwą ale nia taka sklepową tylko kupioną w aptece,więc poszłam a pan mniewyśmiał i kazał isc do spożywczego :)

elve

a krochmal?
muszą być jakieś "domowe" sposoby

a często Majkę kąpiesz? może trzeba rzadziej

brawurka

kąpie co 2 dni, rzadziej to sie nie da,ale wykorzystam Twój pomysł,jutro zrobie krochmal

elve

ja mam problemy skórne i wieczne liszaje/przesuszona skórę w wielu miejscach
ale mnie bo miesiącu używania emolium zeszło
a napewno nie zaogniło zmian

powinnaś poszuakać jakiegoś dermatologa dziecięcego, bo to jakieś takie... dziwne

ewdomaga

nie wiem czy to ma związek z tym co ma Maja, ale ja często mam jakieś zmiany skórne, które czasem okrutnie swędzą. Jestem uczulona na nikiel i ni stąd ni zowąd ciągle coś mi się pojawia, przeważnie w tych samych miejscach, mimo, że już nie noszę sztucznej biżuterii, na ramiączkach stanika też nie mam metalowych "rzeczy", metalowe guziki zaszywam, itp. Mi bardzo pomaga maść elocom, na drugi dzień jest dużo dużo lepiej, po dwóch, trzech dniach już skóry słonia, jak te zmiany nazywam, nie ma.
wyczytałam, że Nie ma wystarczających danych dotyczących stosowania leku u dzieci poniżej 2 lat.

brawurka

no wlasnie mam recepte na elocom,ale to masc sterydowa jest i mam wątpliwosci,tz kupieją,ale posmaruje jej tylko w z gięciach rąk,bo tamma najgorzej, a gdybym chiała wszytsko to chyba tylko stopy na ok

brawurka

#45
po kilku dniach sprawa wygląda tak,odstawione kaszki truskawkowe,sok z truskawek,miód, nie uczula sie na krem podany w załączniku,smarowana codziennie i skóra wygląda lepiej,ale po ukąszeniu komara robią sie krosty ropne i po raz pierwszy w zyciu zjadła dzis winogrona z ogrodu,na efekty długo nie czekałam. zaczęła wczoraj kasłać,pojechałam dzis do lekarza- zapalenie oskrzeli,alergia potęguje chorobe, wzrosła liczba alergenów w organiźmie i organizm sobie nie radzi z kaszlem i alergia pokarmową.zyrtek nie pomaga,mam odstawić, dostała teraz singulair4+ lekina zapaenie oskrzeli.mowiewam jaka ona jest biedna,strasznie mi jej szkoda

Dodany tekst: 31 Sie 2009, 21:05:55

aha i polecam krem,pieknie pachnie

elve

czyli co? myslisz że to pokarmowe?
a krochmal coś złagodził? próbowałaś?

brawurka

ta elve ja nawet krochmalu nie potrafie dziecku zrobic,próbowałam:) jak ją dzis zobaczyla pani doktror-inna niz zwykle,bo ta ma dyżury w pogotowiu,ale juz nas zna to od razu powiedziała ze to atopowe zapelenie skóry i alergia pokarmowa

ishka82

brawurka, a próbowałaś smarować te ukąszenia specjalnym żelem? Wiem, ze pewnie nie wszystkie się dla dzici nadają, ale ostatnio jak była bratanica, to moja mama jej kupiła homeopatyczny Dapis żel i powiem, ze działa super :)

brawurka

ishka tam mam ten żel, smarowałam,ale teraz sie boje,bo jak robi sie krosteczka od ukaszenia to zaraz podchodzi ropą i pęka, nie chce zeby ten żel jej sie tam dostał w tą rane