buty dla uczącego się chodzić niemowlaka

Zaczęty przez vobi, 15 Sie 2009, 00:19:11

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

zuzia

Cytat: magdalinska w 19 Paź 2010, 09:48:36
a ja mam problem z butami, na razie Kuba "chodzi" w takich cienkich trampkach, mam zimowe rozm,. 19, ale na razie sa duzo za duze, nie wiem w tej zimie dobije do takiego rozmiaru.... jaki nr mialy wasze dzieci w wieku 9-12,13mcy?
w tym czasie Misiek zasuwał w takich niechodach z coccodrillo (rozm 4, 9-12 mcy), nexta (12-18) i tesco (12-18 miesięcy).

magdalinska

cholera, to chyba musze mu kupic jakies inne buty.....

zuzia

Cytat: magdalinska w 19 Paź 2010, 10:12:44
cholera, to chyba musze mu kupic jakies inne buty.....
a ty chcesz buty na "po domu" czy na zewnątrz? bo jak na zewnątrz to czy rzeczywiscie są ci potrzebne? bo jak masz kombinezon ze stópkami...
Misiek jak miał 12 miesięcy to było lato, kombinezon nie wchodził w grę :D

kasiad

Cytat: zuzia w 19 Paź 2010, 10:16:08

Misiek jak miał 12 miesięcy to było lato, kombinezon nie wchodził w grę :D

Aleksander jak miał 12 miesięcy to był środek zimy i miał kombinezon ze stópkami :D
magda więc wiesz :D

magdalinska

kurde faktycznie :D  kombinezonu jeszcze nie mam ;) ale chyba bede miała ze stopkami  :hmm: no ale jak bedzie cieplej, nie bedzie siarczystych mrozów i mu załoze kurtke, to wtedy jakies buty musi miec... to moze kupie jakies niechody zimowe, rozm. 17 moze bedzie ok, bo nawet jesli zacznie chodzic to nie po polu, tylko po domu, to nie potrzebuje "chodów"

Kasia


niewiemjaka

w BATA na grojeckiej jest outlet i podobno sa super butki sniegowce i kozaczki i trzewiki w super cenach w stylu 39 zl za buty zimowe dla maluch (ktore normalnie kosztuja powyzej 100)
nie bylam jeszcze ale slyszalam

elve

magdalinska jak nie chodzi to kombinezon ze stopkami, a po domu skarpety
a odpowiadając na pytanie to do niedawna Ania miała 18 (czyli niechody tescowe 6-12 miesięcy), teraz kupiłam jej 19 (ale już takie do chodzenia)

niewiemjaka

kolezanka kupila mi cieple trzewiki za 49 zl w Bacie (poprzednia cena 119) rozm 21
i zimowce sniegowce za 39 zl (poprzednia zdarta) rozm 21
obie pary ze starych kolekcji Baty
dzisiaj przymierze Wik. i zobaczymy czy pasuja ;)

niestety mowila ze sa juz tylko male numery 19-20

zuzia

niewiemjaka
jaką Wiktor ma małą stópkę!
M. młodszy a zimowe ma 24!

magdalinska

j akupilam wlasnie w bacie w lecie za 29zł takie wyzsze, ale nie sa ocieplane, bardzo fajne, rozm. 19, ale chyba sa za duze jeszcze albo nie potrafie dobrze ich załozyc, bo spadaja ;)

niewiemjaka

#361
zuzia no wlasnie jemu stopa jakos nie rosnie :hmm:
co prawda jeszcze nie mierzylam mu tych butow bo to kolezanka w ciemno kupila.. no ale mysle ze ma tak z 21 max 22 rozmiar
a jak byl malutki to te stopy takie wielkie byly, ale nie rosną
:mocking:

magdalinska

o kurde lol lol mialam zacytowac, ale jak do skasowania to nie :D

niewiemjaka

no to kasuje bo widze ze kusić kusić :D

Kasia



magdalinska



foszek

Cytat: kasiad w 20 Paź 2010, 14:13:11
:foch:

ksaiad ja obstawiam ze bylo albo ze zachowa dla nastepnego, albo ze niby jaki rozmiar stopy taki niby siusiaka :

vobi

Cytat: foszek w 20 Paź 2010, 15:37:00ksaiad ja obstawiam ze bylo albo ze zachowa dla nastepnego, albo ze niby jaki rozmiar stopy taki niby siusiaka :

myslisz ze jedno czy drugie wyznanie byloby az tak szokujace? :mocking:

kasiad

#370
Cytat: foszek w 20 Paź 2010, 14:37:00
ksaiad ja obstawiam ze bylo albo ze zachowa dla nastepnego, albo ze niby jaki rozmiar stopy taki niby siusiaka :

nie chcą powiedzieć to nie  ;) łaski bez  :mocking:

my kupiliśmy Olkowi wczoraj takie buty na zimę
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


Kornecki to polska firma, mieliśmy juz jedną parę tej marki i nam się sprawdziły  ;)

niewiemjaka

kasiad sliczne butki :)
wygladaja bardziej 'jesiennie' ale sa super, sa ocieplone w srodku dobrze?
ja kupilam takie calkiem zimowe typowe "sniegowce" z futerkiem w srodku, ze jak wejdzie w snieg po pachy to mu nie przejdzie nic do srodka

kasiad

#372
niewiemjaka za dużego wyboru śniegowców nie było ;D
buty są ocieplane, mają kożuszek w środku  ;)
zresztą koleżanka mająca dwójke dzieci (w tym jedno miesiąc młodsze od Olka) mnie dzisiaj uświadomiła, że w zasadzie gdy jej córka była w wieku O. to mało zima na spacery chodziła na swoich nogach, przeważnie w wózku albo na sankach więc typowo typowe śniegowce typu relaxy nie są nam potrzebne  :mocking:
a dobiła mnie faktem, że zeszłej zimy musiała kupić córce dwie pary zimowców  :crazy:
w październiku jedne, a w styczniu drugie tak Helenie noga urosła  :crazy:
no na to, to ja nie jestem przygotowana  ;)

vobi

#373
Cytat: kasiad w 22 Paź 2010, 11:13:29Kornecki to polska firma, mieliśmy juz jedną parę tej marki i nam się sprawdziły

o tak! Hania miala dwie pary, baaaardzo fajne butki i ceny rozsadne. Tylko ze w BB trudno znalezc je w sklepach :( Kasiad, a u Was nie ma problemu ze znalezieniem Korneckiego w sklepach?

Dodany tekst: 22 Paź 2010, 21:55:20

Cytat: kasiad w 22 Paź 2010, 12:15:36a dobiła mnie faktem, że zeszłej zimy musiała kupić córce dwie pary zimowców  w październiku jedne, a w styczniu drugie tak Helenie noga urosła

aaaaa :ohboy:

brawurka

vobi u mnie jest cały sklep z butami tylko korneckiego