Autor Wątek: buty dla uczącego się chodzić niemowlaka  (Przeczytany 31611 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

foszek

Odp: buty dla uczącego się chodzić niemowlaka
« Odpowiedź #25 dnia: 20 Sie 2009, 12:12:35 »
Mi lekarka zabronila kupowac uzywane buty dla dziecka. Sama z siebie jak zapytalam jakie buty poleca Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

aniak1211

« Odpowiedź #26 dnia: 20 Sie 2009, 12:18:24 »
Tez slyszalam ze nie powinno sie uzywanych kupowac
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj    Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Kobiety i koty zawsze będą robić to,co chcą,a mężczyźni i ps

eva_luna

« Odpowiedź #27 dnia: 22 Sie 2009, 21:48:31 »
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
My też poszukujemy dobrych butów dla Małej. Rehabilitantka poleciła nam buty Antylopa i buty Mandela. Nie znam tych marek. Pytałam się trochę wśród znajomych. Niektórzy je mają i też polecają.
My na razie kupiliśmy i chodzimy w takich (sztywna na maxa podeszwa) bo Małej jedna nóżka ucieka na zewnątrz i trzeba ją nastawić:

znam antylope i slyszalam o niej dobre opinie. Poza tym buty produkowane w Grudziadzu, Lemigo. Toska dostala w prezencie ale mocno za duze i na razie wogole nie potrzebne. Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #27 dnia: 22 Sie 2009, 21:48:31 »

elve

« Odpowiedź #28 dnia: 23 Sie 2009, 08:13:17 »
Tez slyszalam ze nie powinno sie uzywanych kupowac
nie powinno się kupować używanych butów dla chodzącego już lub uczącego się chodzić dziecka
chodzi o to że but dopasowuje się do kształtu stopy, jesli poprzednik źle stawiał stopę to zmieniło to kształt buta i w ten sposób następne dziecko może powielać ten sam błąd
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

foszek

« Odpowiedź #29 dnia: 25 Sie 2009, 14:43:39 »
 bylismy wczoraj w obowniczym popatrzec ne buciki na malego. Trafilismy na mila, cierpliwa i wiedzaca co robic z malymi dziecmi obsluge. Okazalo sie ze dla dzieci dopiero uczacych sie chodzic sa specjalne buty, takie jakby kapcie, wysokie z bardzo miekka podeszwa. Dla juz umiejacych dobrze chodzic sa takie "dorose" czyli z bardziej twardsza podeszwa. Pierwsze buty najlepiej kupowac z dzieckiem, bo trzeba nie tylko dlugossc stopy dopasowac, ale rowniez szerokosc. Pani pomogla nam przymierzyc malemu buty (2 pary Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj) a pozniej patrzyla jak biega w nich po calym sklepie.

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #29 dnia: 25 Sie 2009, 14:43:39 »

aniak1211

« Odpowiedź #30 dnia: 25 Sie 2009, 15:21:56 »
nie powinno się kupować używanych butów dla chodzącego już lub uczącego się chodzić dziecka
chodzi o to że but dopasowuje się do kształtu stopy, jesli poprzednik źle stawiał stopę to zmieniło to kształt buta i w ten sposób następne dziecko może powielać ten sam błąd
Dokladnie to samo slyszalam czy czytalam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Kasia

« Odpowiedź #31 dnia: 26 Sie 2009, 02:04:25 »
używane buciki są beeeeeeeeeeeeee
i nie dlatego że sa uzywane, tylko dlatego że są one już uformowane przez poprzedniego szkraba.

ja kiedyś przez pomyłkę załozyłam buty koleżanki (miałysmy takie same)
Efekt: całe stopy poxdzierane, u niej to samo Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Może nie jestem doskonała, może Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj   ale doskonale sobie z tym radzę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Pyś

« Odpowiedź #32 dnia: 27 Sie 2009, 13:50:17 »
nasz kolejny do chodzenia bucikowy jesienny zakup. Tylko w kolorze fioletowym.
Te bartki polecam  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

aniak1211

« Odpowiedź #33 dnia: 27 Sie 2009, 14:19:13 »
Pyś
Ladne te buciki Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
A ile kosztuja jak mozna wiedziec???

Pyś

« Odpowiedź #34 dnia: 27 Sie 2009, 21:45:12 »
my daliśmy 138 PLN. W bartku widziałam je po 149 PLN.

« Ostatnia zmiana: 27 Sie 2009, 21:46:40 wysłana przez Pyś »

foszek

« Odpowiedź #35 dnia: 28 Sie 2009, 11:05:30 »
Ponoc Lidl i Aldi maja dobre jakosciowo i tanie buciki.

Lekarz zaleci wczoraj, aby Felix jak najdluzej chodzi na boso, buty ubierac tylko jak idzie sie na np plac zabaw czy gdzies, gdzie mogloby dochodzic do skaleczen, urazow. Z jego obserwacji wynika, ze dzieci jak najdluzej chodzace boso, maja mniejsze probleemy z parwidlowym stawianiem stop, nie chodza np na palcach

aja

« Odpowiedź #36 dnia: 03 Wrz 2009, 19:30:21 »
nie chodza np na palcach
a u mojej koleżanki efekt chodzenia boso jest zupełnie odwrotny - nie zakładała bo teraz lekarze nie zalecają a Mała biega niestety na paluszkach a butó nie da się jej założyć - ściąga wszędzie i przy każdej okazji!
ja jak słucham to- za naszych czasów tzn. nas raczej uczono chodzić w butach własnie! - zgłupiec można!

ale wydaje mi się że i sezon ma wiele!  w lato dziecko częściej można póścić boso po trawie i domu - wiadomo ale w zime to raczej nie ma takiej możliwoci / chodzi tylko po domu a na wyjścia nawet i zaczynające chodzić to raczej ma już coś na nogach!

ja na razie mam chyba coś w stylu o jakim pisze foszek!
gumowa podeszwa i zwykła skarpeta!

Kasia

« Odpowiedź #37 dnia: 04 Wrz 2009, 11:24:42 »
za naszych czasów tzn. nas raczej uczono chodzić w butach własnie!

mój lekarz kazał mi biegac na bosaka Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj mówił ze to najlepsze co może byc dla stopy
wiec ja zawsze u babci po całym ogrodzie na bosaka latałam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj i do tej pory czesto tak robię, ostatnio rodzinka w Krakowie sie ze mnie śmiała bo pół dnia bez butów po ogródku chodziłam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

brawurka

« Odpowiedź #38 dnia: 04 Wrz 2009, 13:06:46 »
ja tez uwielbiam boso,nie toleruje żadych kapci w domu, nie mamy nawet jedej pary

twinnie77

« Odpowiedź #39 dnia: 07 Wrz 2009, 18:39:31 »
A jak już chodzi, to jakie buty kupować? Do tej pory miał tylko takie a'la papcie ze sztywnym zapiętkiem i zakrytymi palcami.

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #39 dnia: 07 Wrz 2009, 18:39:31 »

brawurka

« Odpowiedź #40 dnia: 07 Wrz 2009, 21:35:12 »
ja sprawdzam podeszwe buta,jak sie łatwo ugina to ok.
dziewczyny wazna rzecz,nie pozwalajcie swoim dzieciakom siadać (nie wiem jak to opisać) na kolankach,ale nóżki po bokach tyłka,jak tak siadają to na kolankach i dupka na nogach. takie siadanie to gwarancja koślawych stóp.

Kasia

« Odpowiedź #41 dnia: 07 Wrz 2009, 21:56:27 »
czyli po bokach niet
pod dupka tak?

dobrze kombinuję

nionczka

« Odpowiedź #42 dnia: 07 Wrz 2009, 22:23:48 »
Kupilam dzis buciki. Za duze jeszcze, ale przecenione na 16€ :-)
Ja mam takie same, tylko wieksze i w innym kolorze. Tzn nie do konca takie same bo ja mam oryginalne a te dla I sa porodóbki legalnie sprzedawane w sklepie w centrum handlowym. ludzie wstydu nie maja a ja to kupuje ;-)
Ale bardzo dobrze podrobione ;-)
« Ostatnia zmiana: 07 Wrz 2009, 22:24:12 wysłana przez nionczka »

vobi

• Gość
« Odpowiedź #43 dnia: 07 Wrz 2009, 22:38:20 »
a my wciaz na etapie poszukiwan... bylismy w Bartku, ale buty do chodzenia maja od rozmiaru 20, a Pyza ma na razie 19. Kupilismy jakies w Cocodrilo, ale widac ze ich nie lubi, chyba za ciezkie sa (23 zl, wiec przezyjemy jakos to rozczarowanie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj W koncu maz kupil gdzies butki jakiejs firmy Kornecki czy cos takiego, niby ok - ale chyba musi sie do nich przyzwyczaic dopiero. Jakos te clarks` spasowaly jej od razu, chyba nie ominie mnie jednak inwesycja w nowe clarki Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

brawurka

« Odpowiedź #44 dnia: 07 Wrz 2009, 22:38:51 »
czyli po bokach niet
pod dupka tak?

dobrze kombinuję

dokładnie tak Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

abkasia

« Odpowiedź #45 dnia: 07 Wrz 2009, 22:38:51 »
najlepiej po turecku Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

brawurka

« Odpowiedź #46 dnia: 07 Wrz 2009, 22:39:48 »
ale to nie takie proste dla malucha

abkasia

« Odpowiedź #47 dnia: 07 Wrz 2009, 22:41:13 »
ale to nie takie proste dla malucha
pewnie tak.. al epamietam jak mam nas gonila zeby nie siedziec na iksa.. Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

vobi

• Gość
« Odpowiedź #48 dnia: 07 Wrz 2009, 22:42:46 »
na iksa to jest wlasnie z tymi nozkami po bokach tylka?

Dodany tekst: 07 Wrz 2009, 22:43:35
cholera, musze sie przygladnac jak Hania siedzi Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ale nie wiem czy zdaze, bo ona ostatnio siada tylko jak chce zmienic kierunek i zastanawia sie w ktora strone Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 07 Wrz 2009, 22:43:35 wysłana przez vobi »

nionczka

« Odpowiedź #49 dnia: 07 Wrz 2009, 22:49:47 »
A moja siada po turecku. Mi sie to trudne wydaje. Szczegolnie dla takich grubych nóg jak jej.
« Ostatnia zmiana: 07 Wrz 2009, 22:50:06 wysłana przez nionczka »