mundurek do pracy :)

Zaczęty przez jusia, 14 Sie 2009, 11:03:39

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

magdalinska

#75
zwierzak  :beer:  tez jestem zwolenniczka mundurków, makijaz ok - ale baaardzo delikatny, jak chce sobie zrobic oko wampa to prosze, ale po szkole.
moja mama pracuje teraz w gimnazjum i liceum salezjanskim, tam to dopiero maja dyscyplinke ;)

Dodany tekst: 18 Sie 2009, 11:37:25

w podstawówce taki nauczyciel od historii chodzil codziennie w tym samym swererku, tych samych dzinsach i codziennie miał tluste włosy  :bad:

suegro

Cytat: szelma w 18 Sie 2009, 10:59:42
U nas tez bylo bez ekstrawagancji - nic zbyt krotkiego, bez makijazu itp. Ale ja w liceum nosilam martensy i bluzy z kapturem, wiec nie byl to dla mnie problem lol.

To był mój styl!  :rotfl:
Ależ byłam urocza :D

A tak wracając do tematu - może kojarzy któraś z Was sukienkę, która jest na tym zdjęciu?
"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mayagaramond

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 18 Sie 2009, 11:23:32
golinda no przeciez w workach pokutnych nie chodzilismy ;) przeciez jestemy w watku o dress codzie ;) czyli wymogi istnieja na tym swiecie i do pracy, czy do szkoly - szkola ma uczuc i WYCHOWYWAC podobno ;) nie musi zezwalac na wszystkie wybryki mlodych i glupich nie? :>
wymogi sa dla mnie bardzo madre - ja jestem w ogole zwolenniczka szkol z mundurkami i z dyscyplina, gdzie nauczyciel jest szanowany, powazany, nie ma burdelu, gnojarzy z plecami rodzicow, ktorych wszyscy sie boja itd itp.. oczywiscie, ze zdarzaja sie nauczyciele, ktorzy nie potrzebuja ani otoczki szkoly do wyrobienia sobie szacunku u uczniow, ale to sa perly, natomiast wielu z nich potrzebuje pomocy "prawnych" ;) a w tej chwili nie ma zadnych - pomoc jest tylko dla biednego kretyna ucznia, ktoremu wolno wszystko ;)

zgadzam sie ze zwierzakiem - moze nie mundurki, ale schludna stroj (czyli nie mini odkrywajace tylek i nie irokez na cukrze ;) )
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

wis

Cytat: elvelve w 17 Sie 2009, 23:06:35
wis pozostaje fryzura  :mocking:

I tu sobie odbijam na całej linii :) Krótki bok mam już tak krótki, że ostatnio mi go fryzjerka maszynką ciachnęła :D