Autor Wątek: Syrenka już po... :) 08.08.2009  (Przeczytany 8630 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

syrenka

Odp: Syrenka już po... :) 08.08.2009
« Odpowiedź #25 dnia: 13 Sie 2009, 20:25:01 »
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
syrenka
Widzę,że u Was jest zwyczaj zbierania szkieł po stłuczonych kieliszkach.Dla mnie to coś nowego.

A ja z kolei jeszcze nie słyszałam, żeby sie tego nie robiło Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj To jest takie pierwsze wspólne sprzątanie, przygotowanie do obowiązków domowych Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Effik - kurcze no... to jest podobno kwestia komputera, ale być może zrobimy inną galerię i wtedy Ty i Zwierzak zobaczycie całość. Chwilę cierpliwości Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

effik

« Odpowiedź #26 dnia: 13 Sie 2009, 20:26:12 »
syrenka u mnie jest kiepsko z pamięcią wirtualną, więc może dlatego Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
ale co pooglądałam to moje Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
i opis super  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

ps ja też jestem przyzwyczajona do sprzątania szkła z  kieliszków, o Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 15 Sie 2009, 13:18:23 wysłana przez effik »

giga

« Odpowiedź #27 dnia: 13 Sie 2009, 20:43:37 »
ciekawy zwyczaj  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #27 dnia: 13 Sie 2009, 20:43:37 »

tuska

« Odpowiedź #28 dnia: 13 Sie 2009, 22:31:58 »
Tak, mąż chodził tam do szkoły  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj a pamiętasz go z równoległej klasy, czy jak? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

No właśnie z równoległej klasy go pamiętam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Ale ten świat mały Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Anupka

• Wiedżma ze słowotokiem
  • Ilość polubień: 0
  • Ilość piw: 1652
  • 16.08.2008; Mam ® na strefowe grubasiństwo :-P
« Odpowiedź #29 dnia: 14 Sie 2009, 08:12:35 »
syrenka, no super to wszystko wygląda!!!

Zapamiętałam Cię jako najbardziej zrelaksowaną PM na strefie, hehe Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Gratulacje dla Was obojga!
I`m looking strange in the mirror of truth, I`m not immortal I`ve lost my youth…

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #29 dnia: 14 Sie 2009, 08:12:35 »

calineczka

« Odpowiedź #30 dnia: 14 Sie 2009, 17:10:41 »
Slicznie, po prostu.  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Serdeczne gratulacje! Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

jusia

« Odpowiedź #31 dnia: 14 Sie 2009, 20:31:14 »
syrenka wyglądałaś przepięknie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj jesteś taka młodziutka, a mąż też wygląda na nieletniego...Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

sunflowerka

• Gość
« Odpowiedź #32 dnia: 14 Sie 2009, 22:07:32 »
GRATULACJE~!!!!!! Syrenko wszystkiego dobrego na nowej drodze życia. Abyście zawsze się kochali i byli tak szczęśliwi jak terez jesteście. Pięknie wyglądaliście, jestem pod wrażeniem.  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Kasia

« Odpowiedź #33 dnia: 15 Sie 2009, 06:49:01 »
Syrenko, wygladaliscie pięknie  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Gratuluję i życze wielu szczesliwych chwil  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Może nie jestem doskonała, może Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj   ale doskonale sobie z tym radzę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

fasolka1980

« Odpowiedź #34 dnia: 15 Sie 2009, 14:56:56 »
syrenka - śliczna z Ciebie panna młoda! Pięknie wyglądaliście!. Wszystkiego dobrego!!!!! Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

rilla

« Odpowiedź #35 dnia: 15 Sie 2009, 18:34:16 »
syrenko wszystkiego najlepszego! piękna z was para... wszystko wyglądało pieknie:)
dużo szczęścia Wam życzę

syrenka

« Odpowiedź #36 dnia: 15 Sie 2009, 19:34:50 »
Bardzo dziękuję za miłe słowa Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

syrenka
Zapamiętałam Cię jako najbardziej zrelaksowaną PM na strefie, hehe Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Hehe, dlaczego masz takie wrażenie?

goga

« Odpowiedź #37 dnia: 15 Sie 2009, 19:44:37 »
taaaa - ja też gratuluje ale się nie wypowiem bo mi się zdjęcia nie chcą otwierać buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)

mati

« Odpowiedź #38 dnia: 16 Sie 2009, 12:34:45 »
 Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj GRATULACJE  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
śliczna z Was para!!!

i fajowy makijaż miałaś Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

damka

« Odpowiedź #39 dnia: 16 Sie 2009, 17:09:32 »
Gratulacje !!!
 wyglądałaś przepięknie i super lekko czytaj  naturalnie.
Stylizacja na medal

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #39 dnia: 16 Sie 2009, 17:09:32 »

ulala28

« Odpowiedź #40 dnia: 16 Sie 2009, 21:10:23 »
Syrenka gratulacje! Wielu szczęśliwych dni razem! Wyglądaliście przepieknie  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Whenever people agree with me I always feel I must be wrong.

Justynna

« Odpowiedź #41 dnia: 17 Sie 2009, 11:39:57 »
syrenka, gratulacje  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Ślicznie wyglądałaś, fryzura fantastyczna Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

bagietka12

« Odpowiedź #42 dnia: 19 Sie 2009, 07:37:57 »
syrenka po pierwsze gratulacje!!!!!!!!!!!!! wygladałaś zjawiskowo, bosko, pieknie..... fryzurka lecitka, bukiecik sliczny... super  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

syrenka

« Odpowiedź #43 dnia: 19 Sie 2009, 21:08:17 »
Bardzo bardzo dziękuję Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Co do galerii, to te z Was, które nie mogą oglądnąć, zapraszam na stronkę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie ma niestety podglądu zdjęć, ale już to nie jest takie obciążające dla komputera.

Fryzurka o dziwo się nie rozleciała, ale nie tańczyłam też jakoś szaleńczo i wyszła dokładnie tak jak chciałam, właśnie tak leciutko i dziewczęco Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

foczkaka

« Odpowiedź #44 dnia: 19 Sie 2009, 23:32:01 »
syrenko dopiero teraz udalo mi sie obejrzeć zdjęcia
Jejku ślicznie wyglądalaś, tak dziewczęco, naturalnie, no i bukiet bomba! Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Dużo szczęścia dla Was Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj