Autor Wątek: Syrenka już po... :) 08.08.2009  (Przeczytany 8724 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

syrenka

Syrenka już po... :) 08.08.2009
« dnia: 12 Sie 2009, 11:05:53 »
Witajcie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Czas na moją krótką relację. Korzystam, że mąż jeszcze śpi Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Zacznę od piątku, kiedy to miałam w planie zrobić sobie paznokcie. Otóż przyjechałam do Marzenki i ta zrobiła wielkie oczy na mój widok. Podobno przyjechała tylko na moment i była święcie przekonana, że odmawiała moją wizytę jeszcze tydzień temu... Okazało się, że w kalendarzu ma dwie Kasie i obie na ten dzień na paznokcie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Ale Marzenka wykonała jeden telefon i paznokcie zostały zrobione Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Potem mnie odwiozła do domu z mokrymi paznokciami, bo musiała szybko gdzieś wracać. I tak bała się, że urwą jej głowę za takie spóźnienie  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Na 18-tą poszłam do spowiedzi, ale kolejka do konfesjonału była taka, że minęła cała msza i dalej czekałam - eh...  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Następnie pojechaliśmy do restauracji sprawdzić, czy wszystko jest idealnie  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj i zawieźć alkohol. Z restauracji pojechaliśmy do świadka stroić samochód. Robiłam to prawie po ciemku, ale wyszło nawet prosto Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

(mąż wstał)

No i w końcu wyczekana sobota Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Spałam całkiem nieźle - obudziłam się tylko 1,5 godziny przed budzikiem  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Wmusiłam w siebie jogurt z musli, poszłam do kwiaciarni po kwiatuszki do włosów i zapłacić. Potem od razu do fryzjera (to była 9:15). Po drodze czułam przyjemne ciepełko i idealnie powiewający wietrzyk. Już wiedziałam, że nie będzie upału Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj U fryzjerki się idealnie rozluźniłam, pogadałam sobie z nią o przeróżnych sprawach. W międzyczasie zadzwoniła koleżanka, że chciałaby usłyszeć mój głos jeszcze za panienki Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Przyszłam do domu o 11:30. W domu mała krzątanina śniadaniowa (brat lubi długo pospać), a ja sobie siadłam z drugim śniadankiem i herbatką przed TV - czekałam na Marzenkę, która przyjechała o 12:40. Przy niej też nie czułam nerwów przedślubnych. Przyjechała świadkowa i siadła między balonikami gotowymi do powieszenia przed blokiem Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Makijaż wyszedł przepięknie!!!
Brat pojechał odebrać kwiaty dla rodziców żeby zawieźć je do hotelu, a mama się niecierpliwiła, bo miał wrócić szybko i zdążyć posprzątać swój pokój.
Nadszedł czas ubierania, więc zgrabnie wskoczyłam w halkę i sukienkę i czekałam na razie zamknięta w swoim pokoju na przyjazd gości Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Przyjechał narzeczony, więc wyszłam ze swojej jamy, przywitaliśmy się i było symboliczne błogosławieństwo. Przynajmniej takie miało być, a wyszło tak, że wszyscy co byli w domu nas musieli pokropić  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Od teściowej dostałam złoty pierścionek, który ona dostała od swojej babci. Nie potrzeba było słów... obie się popłakałyśmy.
Przyjechaliśmy pod kościół, goście weszli do środka, a my czekaliśmy niecierpliwie na świadków aż wyjdą z zakrystii. Usłyszałam organy, a ich dalej nie ma, więc wybiegłam za kościół żeby zobaczyć gdzie oni są. Na szczęście byli tuż tuż Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Wchodząc do kościoła się popłakałam, a potem cały czas męczyłam się z kapiącym nosem  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Podczas przysięgi z kolei mąż się wzruszył Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Msza minęła mi bardzo szybciutko, przy wychodzeniu z kościoła znowu mi się chciało płakać, miała takie baseny w oczach, że ledwo widziałam wyjście Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Przyjechaliśmy do restauracji, zostaliśmy przywitani chlebem i solą, mąż wniósł mnie na rękach - wszyscy byli pod wrażeniem, że to nie było zwykłe przeniesienie przez próg, tylko niósł mnie biedny ze 30 metrów Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Aż się panie z obsługi hotelu śmiały, bo jak mnie już postawił na ziemi, to z ulgą i zmęczeniem stwierdził, że strasznie się zgrzał  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Na sali standard - obiadek, pierwszy taniec, podziękowanie dla rodziców (i tu znowu nie mogłam przeczytać tekstu, patrzyłam przez łzy...). Byli bardzo zaskoczeni, moja mamusia się popłakała ze wzruszenia... Od razu potem na salę wjechał tort. Był przepyszny i bardzo leciutki Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
W hotelowym ogrodzie zrobiliśmy sobie małą sesję z rodzinką, która nieco się przedłużyła i nie zdążyliśmy już na plener w zaplanowane miejsce w Brennej, więc pojechaliśmy na rynek do Cieszyna. Nie było nas dwie godziny, nikt się nie mógł do nas dodzwonić i kelnerzy byli nieco zdezorientowani, czy na nas czekać, czy podawać jedzonko wg. wcześniej umówionego planu. Ale w końcu wróciliśmy i goście przywitali nas brawami, co było bardzo miłe Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Generalnie z przyjęcia zrobiło się wesele z wielkimi tańcami Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Do pokoju weszliśmy po 2 w nocy... reszta w domyśle Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

« Ostatnia zmiana: 29 Gru 2009, 16:54:08 wysłana przez syrenka »
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

szelma

• Gość
Odp: Syrenka już po... :) 08.08.2009
« Odpowiedź #1 dnia: 12 Sie 2009, 11:08:52 »
Gratulacje dla syrenki-zony! Duzo szczescia! Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Pieknie wygladalas Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj.

justynaaaa2

« Odpowiedź #2 dnia: 12 Sie 2009, 11:31:49 »
syrenka ślicznie wyglądałaś  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj bardzo mi się podoba twoja fryzura - taka lekka Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
w ogóle bardzo młodziutko wyglądacie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ale przy tym tak świeżo i niewinnie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
wszystkiego dobrego  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Głupie myśli ma każdy, ale mądry je przemilcza...

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #2 dnia: 12 Sie 2009, 11:31:49 »

dragonfly

« Odpowiedź #3 dnia: 12 Sie 2009, 11:42:17 »
syrenka! wszystkiego najlepszego! wygladalas przepieknie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

inkageo

« Odpowiedź #4 dnia: 12 Sie 2009, 11:46:05 »
Syrenko gratuluję! Pięknie wyglądałaś, jesteś bardzo fotogeniczna Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Fryzura też super Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Tak delikatnie i świeżo Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
W owczym pędzie giną owce
A ja schodzę na manowce

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #4 dnia: 12 Sie 2009, 11:46:05 »

ishka82

« Odpowiedź #5 dnia: 12 Sie 2009, 11:47:58 »
syrenka, gratuluję i cieszę się, że wszystko się pięknie udało Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Życzę szczęścia, miłości i zrozumienia w małżeństwie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Po burzy zawsze wychodzi słońce Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #6 dnia: 12 Sie 2009, 11:53:36 »
mi przegladarka odmawia dostepu do fot Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ale nadrobie w domu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj albo na innej, jak sie ogarne z robota Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę

wrobelek0403

« Odpowiedź #7 dnia: 12 Sie 2009, 12:01:30 »
wszystkiego najlepszego  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

syrenka, ales piekna  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/

martullek

« Odpowiedź #8 dnia: 12 Sie 2009, 12:10:46 »
syrenka, pięknie wyglądałaś. suknia i fryzura super Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

gratulacje  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

ewdomaga

« Odpowiedź #9 dnia: 12 Sie 2009, 13:09:00 »
syrenka moje serdeczne gratulacje żono!!! piękny bukiet  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

sonja

« Odpowiedź #10 dnia: 12 Sie 2009, 13:11:14 »
Gratulacje! Wyglądaliście przepięknie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

ewdomaga

« Odpowiedź #11 dnia: 12 Sie 2009, 13:14:31 »
wreszcie dobrnęłam do końca zdjęć, uff. zapomniałam wcześniej napisać, że pięknie wyglądałaś. ślicznie się uśmiechasz.  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Pyś

« Odpowiedź #12 dnia: 12 Sie 2009, 13:19:16 »
syrenka GRATULACJE!!!  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

aniak1211

« Odpowiedź #13 dnia: 12 Sie 2009, 13:29:57 »
Fryzura,makijaz,kwiaty,sesja,Ty wszystko sliczne  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Zdjecia i sesja tez:)
Gratuluje i wszystkiego najlepszego Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj    Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Kobiety i koty zawsze będą robić to,co chcą,a mężczyźni i ps

Chermelle

« Odpowiedź #14 dnia: 12 Sie 2009, 15:45:28 »
syrenka gratulacje i dużo miłości życze Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #14 dnia: 12 Sie 2009, 15:45:28 »

sierpniowajulka

« Odpowiedź #15 dnia: 12 Sie 2009, 21:14:24 »
Gratulacje! Ależ Wy młodziutcy jesteście! Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

callja

« Odpowiedź #16 dnia: 12 Sie 2009, 21:45:27 »
Duuuuuuużo szczęścia życzę - zgody i wzajemnego szacunku Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Bardzo ładnie wyglądaliście - i uśmiechnieci od ucha do ucha, o to chodzi Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj polewam trzy dodatkowe szampanki dla kolejnego "nieobrusowego" Pana Młodego - tak trzymać !!!
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj /

magoo

« Odpowiedź #17 dnia: 12 Sie 2009, 21:50:34 »
syrenka gratulacje  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj wszystko ślicznie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Super wygladaliście, mialas przepiekny bukiet, (bardzo w moim stylu) i fajny tort Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

cumberland

« Odpowiedź #18 dnia: 12 Sie 2009, 21:56:02 »
syrenka, gratulacje! i piwko za ekspresowe zdjęcia! Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

vobi

• Gość
« Odpowiedź #19 dnia: 12 Sie 2009, 22:10:31 »
syrenka, gratulacje! Uroczo wygladaliscie!  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Ciesze sie ze wszystko sie udalo. I zycze wszystkiego najlepszego na "Nowej Drodze Zycia"  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

PS ciekawe jak to jest kiedy fotograf staje z drugiej strony obiektywu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

syrenka

« Odpowiedź #20 dnia: 13 Sie 2009, 10:54:08 »
Hej Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Bardzo dziękuję za wszystkie życzenia i pozytywne opinie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Bukiecik miałam naprawdę wymarzony, dopracowany do końca i jednak na mikrofonie, ale żaden plastik nie prześwitywał Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
No cóż, tak się jakoś dobraliśmy, że oboje wyglądamy bardzo młodo jak na swój wiek - będziemy się razem wolno starzeć Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

vobi - w takim przypadku kiedy fotograf staje przed obiektywem, kontrola zdjęć jest nieunikniona Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Mąż cały czas prosił, żeby kolega(fotograf) dał mu aparat, bo musi zobaczyć jak to wychodzi Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Zwłaszcza, że zdjęcia były robione jego własnym sprzętem. Dlatego zdjęcia mam tak szybciutko Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

tuska

« Odpowiedź #21 dnia: 13 Sie 2009, 10:58:24 »
Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia!!!!

Gratulacje!!!!  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Wyglądaliście pięknie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Twój bukiet bardzo mi się podoba Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

A jak zobaczyłam zdjęcia z sali to się przypomniało mi moje wesele Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

A Bakus się spisał? Bo tort wyglądał ekstra!!!

Kasiu a czy Twój mąż chodził może do szkoły średniej w Wapienicy? Bo tak mi się wydaje, że go kojarzę ale to już kilka lat minęło i może mi się pomyliło Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

syrenka

« Odpowiedź #22 dnia: 13 Sie 2009, 13:25:19 »

Wszystko wyszło idealnie! Cukiernia zrobiła nam przepyszny tort i ciasta, o nic nie musiałam się martwić Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Tort był bardzo leciutki śmietanowo-owocowy na biszkopcie, mniam mniam...

Tak, mąż chodził tam do szkoły  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj a pamiętasz go z równoległej klasy, czy jak? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

giga

« Odpowiedź #23 dnia: 13 Sie 2009, 14:19:00 »
syrenka Wszystkiego Najlepszego!!

Piękna z Was para. Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj  Śliczny miałaś makijaż i fryzurkę. Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj  Ładne zaproszenia.

Widzę,że u Was jest zwyczaj zbierania szkieł po stłuczonych kieliszkach.Dla mnie to coś nowego.

effik

« Odpowiedź #24 dnia: 13 Sie 2009, 19:37:52 »
Syrenka, jakaś ty śliczna!!!  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
mężul rzeczywiście młodo wygląda Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj a ty tak lekko i subtelnie, super! Przepiękny bukiet i super makijaż (Marzenka rulez Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj )
Niestety obejrzałam tylko do połowy - odtwarza mi się masakrycznie  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

no i  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj