co na przebarwienia?

Zaczęty przez ewdomaga, 10 Sie 2009, 13:58:48

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

niewiemjaka

Kasia  :rotfl:  :rotfl:
mi tez sie kiedys ktos spytal czy sie nie pobrudzilam  :headbang: masacra

ewdomaga

wypróbowałam tę maseczkę z allegro i... efekt z nóg nie zwala, ale widać delikatną różnicę. myślę, że po kilku zastosowaniach przebarwienia się znacznie wybielą, przynajmniej mam taką nadzieję. także zwierzątko, możesz stosować na nogi  ;)

zwierzatko_mojej_mamy

ewdomaga zapomnialam o niej na smierc :)  na razie walcze peelingami i nawilzaniem porzadnym - lekka poprawa ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

emcia

za radą konwalii kupiłam krem
Pharmaceris
"Krem-ekran" bardzo wysoka ochrona 50+
kosztuje około 35 zł

stosuję od zimy chyba nawet i jest lepiej niż rok temu
twarz mam opaloną, przebarwienie na czole, tam, gdzie nie ma grzywki dużo mniejsze niż rok temu
na krem stosuję fluid i puder nawet jak jest gorąco

za kilka miesięcy planuję zwalczanie przebarwień kremem, który kupiłam kiedyś tez Pharmaceris, ale uzywałam bez sensu bo bez filtra 50+

i wtedy oświeciła mnie konwalia :)
na mnie te kremy działają i nie są kosmicznie drogie


konwalia


ewdomaga

Cytat: emcia w 22 Sie 2009, 14:05:26
za kilka miesięcy planuję zwalczanie przebarwień kremem, który kupiłam kiedyś tez Pharmaceris, ale uzywałam bez sensu bo bez filtra 50+

a jaki to krem, na przebarwienia czy zapobiegający powstawaniu przebarwień? bo ja nadal walczę ze swoimi, już nawet widzę niewielką poprawę. a w kremy z wysokim filtrem, itp. zainwestuję przed przyszłym latem.

konwalia

albucin i albucin W z filtrem(pharmaceris)

abkasia

mi sie w ciazy zrobilo  duze przebarwienie na nosie. ale wiadomo to sprawa hormonow, teraz jak sie opalam to smaruje to przebarwienie filtrem 50. juz sie wyrownalo. fakt ze tez zbladly mi pieprzyki, ktore rowniez w ciazy pociemnialy


konwalia

podobno ten intensywnie wyb.


emcia

#36
Cytat: ewdomaga w 22 Sie 2009, 17:55:12
a jaki to krem, na przebarwienia czy zapobiegający powstawaniu przebarwień? bo ja nadal walczę ze swoimi, już nawet widzę niewielką poprawę. a w kremy z wysokim filtrem, itp. zainwestuję przed przyszłym latem.

Pharmaceris na przebarwienia
przed mam 50 +

Dodany tekst: 25 Sie 2009, 17:45:08

konwalia odpowiedziała

Kasia

dupa, uzywałam filtru 60
efekt: biała buzia z przebarwieniami :(

inkageo

Kasia bo najlepiej najpierw na całą twarz dać niższy filtr (np. 20-30) a 50-60 tylko na przebarwienia, grubą wartstwą, wtedy efekt jest całkiem znośny ;)
Imagine there is no hate

Kasia

Cytat: inkageo w 26 Sie 2009, 08:43:55
Kasia bo najlepiej najpierw na całą twarz dać niższy filtr (np. 20-30) a 50-60 tylko na przebarwienia, grubą wartstwą, wtedy efekt jest całkiem znośny ;)


o cholera to u mnie przy moich przebarwieniach to niezła dłubanina sie zapiwoada
normalnie majstersztyk w nakładaniu tego wysokiego filtra

yyyyyyyyy

inkageo

Ja mam plamę na środku czoła i na nosie, więc chociaż policzki mogę trochę opalić ;)
Imagine there is no hate

emcia

opaliłam się prawie na równo mimo filtra