Ewa wreszcie dołącza do forumowych żon :)

Zaczęty przez ewa.wie, 17 Wrz 2007, 12:34:50

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ewa.wie

Witam kochaniutkie. Od 15 września jestem mężatką :) Wszystko było w porządku, oprócz kilku wpadek, które na szczęście nie zepsuły nam humoru. Nawet słońce świeciło mimo złych prognoz ;-) Jedyny minus to zimno, wiał silny wiatr, ale udało się zrobić plener, który teraz niestety odchorowuję :-?  Spieszę się, bo szykujemy się do wyjazdu, dlatego na razie tyle relacji i oczywiście kilka amatorskich fotek.  Pozdrawiam Was baaaaaaaarrrrrrrrdzo cieplutko :)

kamelia04.08.2007

gratuluję, my też mieliśmy plener w Łazienkach. Ładna suknia
legalna teoria dowodowa rozbudowała klasyfikację dowodów wg. ich wartości, znano min. dowody pełne, niepełne, półpełne, niezupełne, więcej niż półpełne, mniej niż półpełne, a także oczywiste, poważne, przekonujące, rzeczywiste, wątpliwe, podejrzane

vobi

Gratulacje i udanej podrozy!

PS. Pieknie wygladacie :)

gdziezby

ewa.wie, :-) ale ładnie wyglądałaś. Nie muszę chyba dodawać, że jestem zachwycona fryzurką ;-)! Pierwsza fota super!

Wszystkiego dobrego!
Nawet świnka może wejść na drzewo kiedy jest chwalona.

Kasia

gratuluję
pieknie wygladaliscie
super fotki

:)

rilla

GRatuluję:) i Wszystkiego Najlepszego!!!!!!!!
Piekna para.. a suknia sliczna, super wygląda z bolerkiem!

sweedee

100 lat szczęścia i miłości!!!
A jak Twoja fryzura wyglądała z tyłu? Sama miałam tzw. hiszpańskiego koka, ale mój przód był bardzo podobny do Twojej fryzurki  ;-)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


www.foto.adtwinzz.com
www.adtwinzz.com

zuzia

gratuluję młodej żonce :)
bardzo ładna z was para.
czemu świadków zasłoniłaś? nie zgodzili się na ujawnienie twarzy czy nie pytałaś ?

mary


ishka82

Gratuluję i życzę wszystkiego najlepszego :-D  Pięknie wyglądaliście, a Twoja kiecka cudna :mrgreen:

errata

Wszystkoego najlepszego i gratuluje!!

aniak1211

Wszystkiego naj....lepszego.

Wiecej zdjec!

gioseppe

http://www.szajnar.pl/   - makijaż Kraków - fotografia kobiet
http://www.facebook.com/EwelinaSzajnarMakeUP