Autor Wątek: Pałac Borowa k.Wrocławia  (Przeczytany 8175 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Nika1980

Pałac Borowa k.Wrocławia
« dnia: 05 Sie 2009, 15:17:46 »
Znaleźlismy super miejsca na wesele - Pałac Borowa (na trasie Wro-Wawa), ok.15 km od centrum. Miejsce jest nowe, dopiero od 2 miesięcy organizuja wesela więc są jeszcze wolne terminy na przyszły rok. Miejsce jest bardzo eleganckie, wokól pałacu jest park i taras z tyłu budynku. Cena za osobę jest spora (od 240 pln) ale właściciele są bardzo eleastyczni i można rezygnując z jakiegoś dania obniżyć cenę lub zaproponować swoje dania.
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

jeszcze 9 miesięcy i będziemy małżeństwem :-)

Notice: Undefined variable: context in /home/users/strefaslubna/public_html/forum/Sources/LoadAds.php on line 145

mayagaramond

Odp: Pałac Borowa k.Wrocławia
« Odpowiedź #1 dnia: 05 Sie 2009, 15:31:38 »
Witamy na strefie. Jesli chcesz zareklamowac swoje uslugi, to prosimy o kontakt z administratorem. Jesli jestes nowa wiedzma, zapraszamy na watek poznajmy sie i do dzialow przygotowawczych Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 05 Sie 2009, 15:32:16 wysłana przez mayagaramond »
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #2 dnia: 05 Sie 2009, 15:40:17 »
mayagaramond jak zwykle czujna Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Nika1980 jesli to reklama - na razie nie stoi nic na przeszkodzie, zeby przerzucic watek do dzialu reklam - jesli nie dostane takiego potwierdzenia to usuwam dzisiaj biezacy watek.
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę

Nika1980

« Odpowiedź #3 dnia: 05 Sie 2009, 20:52:55 »
hmmm...to nie jest żadna reklama, po prostu znalazłam fajne,nowe miejsce na wesele i chciałam się tym podzielić na forum...

wrobelek0403

« Odpowiedź #4 dnia: 06 Sie 2009, 00:24:00 »
Nika1980 wybacz, ale jestesmy uczulone na kryptoreklame Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj nasze podejrzenia wzieły się stad, ze to jest twoj pierwszy post, wczesniej się nie przedstawiałas, nie dyskutowałas Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj i nagle takie zachwalanie jednego miejsca.

zapraszam do watku "zapoznajmy się" w strefie plotek Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/

Nika1980

« Odpowiedź #5 dnia: 06 Sie 2009, 20:50:49 »
Już się przedstawiłam na wątku "poznajmy się" :-)

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #6 dnia: 06 Sie 2009, 21:21:58 »
no to moze jeszcze nie wykasuje Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj