Pałac Borowa k.Wrocławia

Zaczęty przez Nika1980, 05 Sie 2009, 15:17:46

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Nika1980

Znaleźlismy super miejsca na wesele - Pałac Borowa (na trasie Wro-Wawa), ok.15 km od centrum. Miejsce jest nowe, dopiero od 2 miesięcy organizuja wesela więc są jeszcze wolne terminy na przyszły rok. Miejsce jest bardzo eleganckie, wokól pałacu jest park i taras z tyłu budynku. Cena za osobę jest spora (od 240 pln) ale właściciele są bardzo eleastyczni i można rezygnując z jakiegoś dania obniżyć cenę lub zaproponować swoje dania.
www.palacborowa.com.pl

jeszcze 9 miesięcy i będziemy małżeństwem :-)

mayagaramond

#1
Witamy na strefie. Jesli chcesz zareklamowac swoje uslugi, to prosimy o kontakt z administratorem. Jesli jestes nowa wiedzma, zapraszamy na watek poznajmy sie i do dzialow przygotowawczych :)
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

zwierzatko_mojej_mamy

mayagaramond jak zwykle czujna ;)

Nika1980 jesli to reklama - na razie nie stoi nic na przeszkodzie, zeby przerzucic watek do dzialu reklam - jesli nie dostane takiego potwierdzenia to usuwam dzisiaj biezacy watek.
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

Nika1980

hmmm...to nie jest żadna reklama, po prostu znalazłam fajne,nowe miejsce na wesele i chciałam się tym podzielić na forum...

wrobelek0403

Nika1980 wybacz, ale jestesmy uczulone na kryptoreklame ;) nasze podejrzenia wzieły się stad, ze to jest twoj pierwszy post, wczesniej się nie przedstawiałas, nie dyskutowałas ;) i nagle takie zachwalanie jednego miejsca.

zapraszam do watku "zapoznajmy się" w strefie plotek :)

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Nika1980

Już się przedstawiłam na wątku "poznajmy się" :-)

zwierzatko_mojej_mamy

no to moze jeszcze nie wykasuje ;D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl