Akty

Zaczęty przez angrymob, 03 Sie 2009, 09:40:48

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

goga

Cytat: jo_miekka w 03 Sie 2009, 12:54:08

I pokaże efekty! :P

poćwiczyć może i poćwiczy, ale raczej nie pokaże lol
W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)

nionczka

Cytat: angrymob w 03 Sie 2009, 09:40:48
Witam, zainspirowany wątkiem o sesji buduarowej, chciałem zapytać, czy byłybyście Panie zadowolone z albumu, w którym znajdowałyby się rozbierane zdjęcia Waszych mężów/partnerów? Mówię oczywiście o estetycznych, tajemniczych zdjęciach. Zastanawiałem się, czy nie zrobić takiego prezentu żonie... Może już dostałyście taki prezent? Czy to w ogóle dobry pomysł?

Mi sie wydaje, ze caly album to chyba jednak za duzo. To moze zakrawac na megalomanie. No i osoba fotografowana powinna miec idealne cialo i piekna fotogeniczna twarz. Ja bym sie chyba rozesmiala gdybym cos takiego od meza dostala chociaz sama go sobie wybralam i podoba mi sie. Ale zgodzmy sie, ze pozowanie to nie jego domena.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

elve

a wyobrażacie sobie męską sesję w koronkowej bieliźnie? albo z gadżetami :D

angrymob

Cytat: elvelve w 03 Sie 2009, 13:06:14
a wyobrażacie sobie męską sesję w koronkowej bieliźnie? albo z gadżetami :D

OMG! Teraz będę miał koszmary senne z sobą w roli głównej w koronkowej bieliźnie i pejczyku! NIE!!!

goga

Cytat: elvelve w 03 Sie 2009, 13:06:14
a wyobrażacie sobie męską sesję w koronkowej bieliźnie? albo z gadżetami :D

o Boże  :crazy: :crazy: :crazy:
W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)

elve

Cytat: angrymob w 03 Sie 2009, 13:08:30
OMG! Teraz będę miał koszmary senne z sobą w roli głównej w koronkowej bieliźnie i pejczyku! NIE!!!
cieszę się że ja ich mieć nie będę :D

inkageo

Ja sobie wyobrażam w majtkach z trąbą słonia na gumkach :D
Imagine there is no hate

angrymob

Cytat: inkageo w 03 Sie 2009, 13:09:45
Ja sobie wyobrażam w majtkach z trąbą słonia na gumkach :D

Ty się nie śmiej! Takie majtki są i, co gorsza, mężczyźni je kupują! Bo myślą, że zaimponują swoją yyy "trąbą" swojej partnerce  :mocking:

nionczka

Przypomnialo mi sie. Nie wiem czy w PL tez jest ta moda, ale u nas ciagle sa robione rozbierane kalendarze, zeby zbierac fundusze na mniej lub bardziej szczytne cele. Zaczelo sie od strazaków, ktorzy tutaj sa symbolem seksu a teraz robia juz wszyscy. Nawet mielismy program w TV, konkurs. Co tydzien 2 fotografów robilo kalendarze ze swoja ekipa (policja lokalna, fryzjerki, lokalna ekipa rugby, stowarzyszenie wdów...) a jury wybieralo ten bardziej udany, ktory przechodzil do finalu. W ten sposob widzialam wiele super kalendarzy rozbieranych w bardzo ciekawych konwencjach. I taki to i owszem bym chciala. Poszukam linków to Wam pokaze. Moim zdaniem wdowy byly zdecydowanie najlepsze!
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

suegro

Cytat: angrymob w 03 Sie 2009, 13:08:30
OMG! Teraz będę miał koszmary senne z sobą w roli głównej w koronkowej bieliźnie i pejczyku! NIE!!!

dobry pejczyk nie jest zły  :rotfl:
"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

sputnik_sweetheart

myślę, że inka wie, że takie majty są...i podejrzewam, że nie o imponowanie trąbą chodzi tylko o to, że niektórym się to wydaje dowcipne

inkageo

Cytat: sputnik_sweetheart w 03 Sie 2009, 13:16:00
myślę, że inka wie, że takie majty są...i podejrzewam, że nie o imponowanie trąbą chodzi tylko o to, że niektórym się to wydaje dowcipne
Wie i nawet miała okazję mimo wielkiego zażenowania uczestniczyć we wręczaniu ich koledze. A wnioskowała o kupienie mu wina... :D
Imagine there is no hate

angrymob

Cytat: nionczka w 03 Sie 2009, 13:14:21
Przypomnialo mi sie. Nie wiem czy w PL tez jest ta moda, ale u nas ciagle sa robione rozbierane kalendarze, zeby zbierac fundusze na mniej lub bardziej szczytne cele. Zaczelo sie od strazaków, ktorzy tutaj sa symbolem seksu a teraz robia juz wszyscy. Nawet mielismy program w TV, konkurs. Co tydzien 2 fotografów robilo kalendarze ze swoja ekipa (policja lokalna, fryzjerki, lokalna ekipa rugby, stowarzyszenie wdów...) a jury wybieralo ten bardziej udany, ktory przechodzil do finalu. W ten sposob widzialam wiele super kalendarzy rozbieranych w bardzo ciekawych konwencjach. I taki to i owszem bym chciala. Poszukam linków to Wam pokaze. Moim zdaniem wdowy byly zdecydowanie najlepsze!

Ja też słyszałem o takich kalendarzach. Francuska drużyna rugby chyba robiła taki kalendarz...
Cytat: inkageo w 03 Sie 2009, 13:18:32
Wie i nawet miała okazję mimo wielkiego zażenowania uczestniczyć we wręczaniu ich koledze. A wnioskowała o kupienie mu wina... :D

Inka, ja też bym wolał dostać wino... Pamiętam, jaki zażenowany byłe, gdy koleżanka w liceum dała mi na urodziny bokserki w takie małe penisy. Żal.

magdalinska

Cytat: inkageo w 03 Sie 2009, 13:09:45
Ja sobie wyobrażam w majtkach z trąbą słonia na gumkach :D
opluty opluty opluty  oplułam monitor :D

rubin04

Inka - kolega z Wrocawia więc my dwie mamy najbliżej - bierz sprzęt, ja wezmę swój  i działamy :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Anupka

Cytat: angrymob w 03 Sie 2009, 13:24:50
Ja też słyszałem o takich kalendarzach. Francuska drużyna rugby chyba robiła taki kalendarz...
Inka, ja też bym wolał dostać wino... Pamiętam, jaki zażenowany byłe, gdy koleżanka w liceum dała mi na urodziny bokserki w takie małe penisy. Żal.

Żal, bo małe były?  :rotfl: Przepraszam, nie mogłam się powstrzymać :aaaa:
I`m looking strange in the mirror of truth, I`m not immortal I`ve lost my youth...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

goga

Cytat: rubin04 w 03 Sie 2009, 14:03:11
Inka - kolega z Wrocawia więc my dwie mamy najbliżej - bierz sprzęt, ja wezmę swój  i działamy :)

tylko nie zapomnijcie o rekwizytach typu koronkowe gatki i pejczyk lol
W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)

inkageo

Cytat: rubin04 w 03 Sie 2009, 14:03:11
Inka - kolega z Wrocawia więc my dwie mamy najbliżej - bierz sprzęt, ja wezmę swój  i działamy :)
Rejonizacja usług  :rotfl:
Imagine there is no hate

rubin04

..a co do sesji - ja bym takiego albumu nei chciałą, jakies mało meskie wydaje mi sie że facet zamawia sobie fotografa i potem "pręzy się" przed nim do zdjeć.. Na ewentualny album patrzyła bym potem własnie przez pryzmat tego "pręzenia się"

Jestem na NIE.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zwierzatko_mojej_mamy

a nie ma sie co smiac z majtow w male penisy - moja babcia kiedys kupila takie mojemu dziedkowi, bo mialy po prostu taki wzorek, nie przypatrywala sie w sklepie, ekspedientka zreszta tez :D dopiero jak z mama poplakalysmy sie ze smiechu to zauwazyla :D ale w sumie ani babci, ani dziadkowi to nie przeszkadzalo jakos ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

goga

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 03 Sie 2009, 14:07:28
D ale w sumie ani babci, ani dziadkowi to nie przeszkadzalo jakos ;)

a może nawet zainspirowało ;)
W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)

zwierzatko_mojej_mamy

mysle, ze tez nie :D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

inkageo

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 03 Sie 2009, 14:10:34
mysle, ze tez nie :D
Ale pewności mieć nie możesz :D
Imagine there is no hate

angrymob

Cytat: Anupka w 03 Sie 2009, 14:03:33
Żal, bo małe były?  :rotfl: Przepraszam, nie mogłam się powstrzymać :aaaa:
Dokładnie! Co nieco mi się nie mieściło :-)

Śmiejcie się, a ja i tak twierdzę, że ten biznes udałby się Wam. Ze mną jako "twarzą" (albo i ciałem) Waszej firmy na pewno odniosłybyście sukces :-)

elve

#74
a justyna przygotuje płatki róż na łoże