Akty

Zaczęty przez angrymob, 03 Sie 2009, 09:40:48

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

effik

Cytat: golinda w 04 Sie 2009, 12:35:38
nie wiem, jak wygląda, bo nie wieszam tego w domu lol a teraz jestem na zwolnieniu
no pisz, jakie tam masz logo, a nie jakieś tu zgadywanki :D

z tego co widzę z tej odległości to Pokolm :D

golinda

eee, to nie :)

niewiemjaka

Cytat: angrymob w 03 Sie 2009, 09:40:48
Witam, zainspirowany wątkiem o sesji buduarowej, chciałem zapytać, czy byłybyście Panie zadowolone z albumu, w którym znajdowałyby się rozbierane zdjęcia Waszych mężów/partnerów? Mówię oczywiście o estetycznych, tajemniczych zdjęciach. Zastanawiałem się, czy nie zrobić takiego prezentu żonie... Może już dostałyście taki prezent? Czy to w ogóle dobry pomysł?
ja na prezent albumu bym NIE chciala, wolalabym moze z JEDNO, ZE TRZY zdjecia luzem jak już - i takie najprostsze bez zadnego pozowania przy smarze, ten facet z rozlozonymi rekami jest ok:)

a tak wogole nic nie napisales o swojej zonie - a moze ona na prezent wolalaby zebys TY JEJ zrobil taka sesje i taki album?
widze ze sie spodziewacie maluszka co? - nie lepszym prezentem dla niej bylaby wspolna sesja ciazowa? kilka zdjec z odrobiną nagości tez by sie tam moglo znalezc :D
no i moze jestem egoistka, ale moj maly rozumek od razu pomyslal, ze na prezent to wolalabym sesje wlasnie ja :D ja+małż :D

tusia

Cytat: angrymob w 03 Sie 2009, 09:40:48
Witam, zainspirowany wątkiem o sesji buduarowej, chciałem zapytać, czy byłybyście Panie zadowolone z albumu, w którym znajdowałyby się rozbierane zdjęcia Waszych mężów/partnerów? Mówię oczywiście o estetycznych, tajemniczych zdjęciach. Zastanawiałem się, czy nie zrobić takiego prezentu żonie... Może już dostałyście taki prezent? Czy to w ogóle dobry pomysł?

Ja nie miałabym nic przeciwko, gdybym dostała kilka tego typu fotek z moim chłopakiem ;D
To byłoby całkiem interesujące :mocking:
Ale faktycznie nie cały album, raczej tryptyk ;)
Życie jest dane człowiekowi tylko jeden raz, więc warto je przeżyć tak,
by nie odczuć męczącego żalu po latach spędzonych bez celu...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

isabelles

Jak większość ja również nie chciałabym całego albumu - ale 3 zdjęcia w większym formacie czemu nie :)
Tylko jakieś naturalne pozy (nie jak panienki na rozkładówkach) i najlepiej czarno białe

tucha

dziewczyny a robicie sobie same akty artystyczne w domu? ja kiedyś spróbowałam i wyszły o dziwo bardzo profesjonalnie,elegancko i niepretensjonalnie. fajny prezent taka fota czy dwie dla partnera :)

co do męskich...hmm wolałabym w patrze niż samego mężczyzne :D