Akty

Zaczęty przez angrymob, 03 Sie 2009, 09:40:48

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

angrymob

Witam, zainspirowany wątkiem o sesji buduarowej, chciałem zapytać, czy byłybyście Panie zadowolone z albumu, w którym znajdowałyby się rozbierane zdjęcia Waszych mężów/partnerów? Mówię oczywiście o estetycznych, tajemniczych zdjęciach. Zastanawiałem się, czy nie zrobić takiego prezentu żonie... Może już dostałyście taki prezent? Czy to w ogóle dobry pomysł?

aja

sory  :rotfl: :rotfl: :rotfl: nie mogłam się powstrzymać!  :rotfl: i dalej nie mogę!!!
ja rozumiem mieć zdjęcie razem z mężem (jakiś ciekawy "estetyczny akt ale albumu takiego o jakim piszesz bym nie chciała dostać!

angrymob

Cytat: aja w 03 Sie 2009, 10:31:23
sory  :rotfl: :rotfl: :rotfl: nie mogłam się powstrzymać!  :rotfl: i dalej nie mogę!!!
ja rozumiem mieć zdjęcie razem z mężem (jakiś ciekawy "estetyczny akt ale albumu takiego o jakim piszesz bym nie chciała dostać!

Ok. Rozumiem. Czyli chyba dać sobie spokój. Ale poczekam jeszcze na inne Panie. W każdym razie dzięki za opinię.

konwalia

daj swoje zdjęcie, to się wypowiem :)

angrymob

Cytat: konwalia w 03 Sie 2009, 10:46:52
daj swoje zdjęcie, to się wypowiem :)

:-)

ishka82

Ogólnie nie mam nic do męskich aktów zrobionych z wyczuciem, chociaż powiem szczerze, że nie chciałabym całego albumu ;) No i do tego trzeba mieć świetne, a wręcz idealne ciało, a powiedzmy szczerze, ilu facetów takie ma :mocking:

golinda

#6
Cytat: angrymob w 03 Sie 2009, 09:40:48
Witam, zainspirowany wątkiem o sesji buduarowej, chciałem zapytać, czy byłybyście Panie zadowolone z albumu, w którym znajdowałyby się rozbierane zdjęcia Waszych mężów/partnerów? Mówię oczywiście o estetycznych, tajemniczych zdjęciach. Zastanawiałem się, czy nie zrobić takiego prezentu żonie... Może już dostałyście taki prezent? Czy to w ogóle dobry pomysł?

chyba bym padła ze śmiechu! lol

Dodany tekst: 03 Sie 2009, 11:12:08

Cytat: ishka82 w 03 Sie 2009, 11:06:04
No i do tego trzeba mieć świetne, a wręcz idealne ciało, a powiedzmy szczerze, ilu facetów takie ma :mocking:

co innego my ;)

angrymob

Cytat: ishka82 w 03 Sie 2009, 11:06:04
Ogólnie nie mam nic do męskich aktów zrobionych z wyczuciem, chociaż powiem szczerze, że nie chciałabym całego albumu ;) No i do tego trzeba mieć świetne, a wręcz idealne ciało, a powiedzmy szczerze, ilu facetów takie ma :mocking:

Nie do końca się z tym zgodzę. Czy nie jest tak, że żona/partnerka lubi ciało swojego partnera, nie ważne, jakie ono jest? A przy dobrze zrobionych zdjęciach (zrobionych, a nie zretuszowanych) nawet nie idealne ciało może wyglądać ładnie. Tak przynajmniej jest w przypadku kobiecych aktów.

golinda

Cytat: angrymob w 03 Sie 2009, 11:14:06
Nie do końca się z tym zgodzę. Czy nie jest tak, że żona/partnerka lubi ciało swojego partnera, nie ważne, jakie ono jest?

tak sobie właśnie wmawiaj, jak my sobie wmawiamy, że nasze ciała są dla nich najpiękniejsze
to, że patrzymy z błyskiem w oku na rozebranego Brada Pitta, to dlatego, że.... zadziwia nas jego nienaganny kunszt aktorski lol

oczywiście, że kochamy, ale nie znaczy, że nie widzimy wad. widzimy i akceptujemy.

zwierzatko_mojej_mamy

#9
angrymob co by wprowadzic rownowage sil to ja powiem, ze swojego chlopa moglabym zobaczyc na takich fotach, z samej ciekawosci jak to wyjdzie ;) ale albumu to juz bym nie chciala :D znaczy takiej formy wydawniczej - niech sobie beda na kompie lub wywolane luzem - poza tym ja lubie foty tylko w duzym formacie, i wolalabym nawet jedno duze, a nie male pierdy w albumie ;)

Dodany tekst: 03 Sie 2009, 11:19:35

golinda ale na przyklad dana wade mozna zakryc plachta przy takich zdjeciach :D nikt nie kaze machac wada w pierwszym planie  :rotfl: :rotfl:
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

suegro

#10
Cytat: angrymob w 03 Sie 2009, 11:14:06
Nie do końca się z tym zgodzę. Czy nie jest tak, że żona/partnerka lubi ciało swojego partnera, nie ważne, jakie ono jest? A przy dobrze zrobionych zdjęciach (zrobionych, a nie zretuszowanych) nawet nie idealne ciało może wyglądać ładnie. Tak przynajmniej jest w przypadku kobiecych aktów.

Ja się z Tobą zgadzam w tej kwestii.
I podobnie jak zwierzak nie miałabym nic przeciwko zdjęciom mojego mężczyzny - to by było ciekawe :)
"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

angrymob

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 03 Sie 2009, 11:18:36
angrymob co by wprowadzic rownowage sil to ja powiem, ze swojego chlopa moglabym zobaczyc na takich fotach, z samej ciekawosci jak to wyjdzie ;) ale albumu to juz bym nie chciala :D znaczy takiej formy wydawniczej - niech sobie beda na kompie lub wywolane luzem - poza tym ja lubie foty tylko w duzym formacie, i wolalabym nawet jedno duze, a nie male pierdy w albumie ;)

Dodany tekst: 03 Sie 2009, 10:19:35

golinda ale na przyklad dana wade mozna zakryc plachta przy takich zdjeciach :D nikt nie kaze machac wada w pierwszym planie  :rotfl: :rotfl:

Dzięki zwierzątko! Polewam Ci :-)

golinda

#12
Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 03 Sie 2009, 11:18:36

golinda ale na przyklad dana wade mozna zakryc plachta przy takich zdjeciach :D nikt nie kaze machac wada w pierwszym planie  :rotfl: :rotfl:

no nie wiem, mi to trąci narcyzmem i pedalstwem, sorry! już nie o jakieś wady chodzi..., ale może dlatego, że dla mnie zawsze na pierwszym planie była mózgownica faceta ;)

angrymob

To może zakończmy temat, bo widzę, że poziom bardzo spadł...

zwierzatko_mojej_mamy

golinda a jak kobieta sobie robi takie foty to traci lesbijstwem i narcyzmem takoz ? :D  czemu ma byc inaczej w zaleznosci od plci ? :>
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

golinda

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 03 Sie 2009, 11:27:52
golinda a jak kobieta sobie robi takie foty to traci lesbijstwem i narcyzmem takoz ? :D  czemu ma byc inaczej w zaleznosci od plci ? :>

goopoty gadasz, dobrze wiesz o co mi chodzi

a dlaczego ma być inaczej w zależności od płci? bo stewardessa w kusym kostiumiku wygląda sexy, steward pedalsko
różnimy się  - to tak ciężko zauważyć? są elementy uznawane za sexy w wydaniu kobiet i sexy w wydaniu męskim - i tyle!

ishka82

Cytat: angrymob w 03 Sie 2009, 11:14:06
Nie do końca się z tym zgodzę. Czy nie jest tak, że żona/partnerka lubi ciało swojego partnera, nie ważne, jakie ono jest? A przy dobrze zrobionych zdjęciach (zrobionych, a nie zretuszowanych) nawet nie idealne ciało może wyglądać ładnie. Tak przynajmniej jest w przypadku kobiecych aktów.
Jasne, że dobry fotograf działa cuda, ale bez ładnego ciała nawet on nie pomoże, a facet może wyglądać groteskowo. Kobieta zresztą też. Jak ktoś ma warunki, to czemu nie. Wiadomo nikt nie jest idealny, ale jedni są bliżej inni dalej od ideału...oczywiście nie wiem jak Ty wyglądasz ;)

zwierzatko_mojej_mamy

golinda no wlasnie nie wiem o co Ci chodzi ;) bo ja nie widze nic pedalskiego w tym, ze facet chce fote swoja czesciowo gola :) narcystycznego - termin takie sobie - uzyje terminu "prozny" - w jakis tam sposob prozny na pewno, ale tak samo uwazam, ze kobieta robiaca sobie taka fote musi sie wykazac takim samym pokladem proznosci jak i ten rzeczony mezczyzna ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

konwalia

Cytat: angrymob w 03 Sie 2009, 11:27:30
To może zakończmy temat, bo widzę, że poziom bardzo spadł...

ale przeciez chciałeś wiedziec co o tym sądzimy.....i zdania jak widziasz mogą się różnić od Twojego

suegro

Cytat: golinda w 03 Sie 2009, 11:30:45
goopoty gadasz, dobrze wiesz o co mi chodzi

a dlaczego ma być inaczej w zależności od płci? bo stewardessa w kusym kostiumiku wygląda sexy, steward pedalsko
różnimy się  - to tak ciężko zauważyć? są elementy uznawane za sexy w wydaniu kobiet i sexy w wydaniu męskim - i tyle!

róznimy się
róznią się też zdjęcia i ich atmosfera
kto każe stewardowi zakładać kusy kostium? :D

są inne ubrania, w których steward wygląda sexy :)

"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

jo_miekka

Jeśli chcesz, to rób, Ty znasz swoją żonę najlepiej. Ale - jak Zwierz radzi - zrób może tryptyk w duzym formacie. Album nie.
O "pedalstwie" dyskutować nie będę, bo bez sensu.

golinda

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 03 Sie 2009, 11:33:47
golinda no wlasnie nie wiem o co Ci chodzi ;) bo ja nie widze nic pedalskiego w tym, ze facet chce fote swoja czesciowo gola :) narcystycznego - termin takie sobie - uzyje terminu "prozny" - w jakis tam sposob prozny na pewno, ale tak samo uwazam, ze kobieta robiaca sobie taka fote musi sie wykazac takim samym pokladem proznosci jak i ten rzeczony mezczyzna ;)

niezupełnie, może i częściowo jest to z próżności, ale w większym stopniu dla zadowolenia jakiegoś faceta - a wiadomo, faceci nagie fotki kobiet oglądać lubią (ja też, facetów już nie!) to jest ta zasadnicza różnica

szelma

Tez nie rozumiem tej dyskusji o pedalstwie...

Co do aktow to ja nie chcialabym aktow mojego D. Ot, kocham go i jego cialo, ale za akty podziekuje. Sama tez bym sobie aktow nie zrobila, bo na pewno nie czulabym sie w takiej sytuacji komfortowo.

zwierzatko_mojej_mamy

golinda a ja lubie ogladac wszelkie foty jak sa fajne ;) taka jestem wyuzdana  :rotfl: :rotfl: i kobiet i mezczyzn :D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

suegro

Cytat: golinda w 03 Sie 2009, 11:37:27
niezupełnie, może i częściowo jest to z próżności, ale w większym stopniu dla zadowolenia jakiegoś faceta - a wiadomo, faceci nagie fotki kobiet oglądać lubią (ja też, facetów już nie!) to jest ta zasadnicza różnica

ale dlaczego tylko faceci lubią?

Ja lubię akty zarówno kobiece jak i męskie, muszą być jednak dobrze zrobione :)
"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login