Październik, gdzie warto o tej porze?

Zaczęty przez konwalia, 29 Lip 2009, 22:20:09

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

konwalia

jako, ze mamy jeszcze troche urlopu, myslimy gdzieś wyjechać październik, ew początek listopada,
macie jakieś pomysły żeby wygrzac sie trochę i móc wejść do wody? jedyne co mi się nasuwa to kanary lub cypr

sonja

Pierwsze co mi przyszło do głowy to Cypr, Madera i Maroko :)

magoo

kanary jak najbardziej :) egipt (nie bic) tez chyba powinien byc ok

zwierzatko_mojej_mamy

no wlasnie - mialam pisac ze egipt chyba
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

justynaaaa2

jeszcze chyba wyspy zielonego przylądka ;) coraz bardziej popularne ostatnimi czasy :)

martullek

polecam Kanary - o tej porze tam bardzo ciepło, ale nie upał

cumberland

ja też w październiku/listopadzie brałabym Egipt
jak na jesiennego blokersa przystało :D :D :D

sonja

Spodnie z trzema paskami, bejsbol i spadamy do Hurghady :)

justynaaaa2

Cytat: sonja w 29 Lip 2009, 23:25:55
Spodnie z trzema paskami, bejsbol i spadamy do Hurghady :)
i koniecznie flaszka z bezcłówki rozpijana zaraz po wejsciu do samolotu ;)

sonja

Cytat: justynaaaa2 w 29 Lip 2009, 23:27:12
i koniecznie flaszka z bezcłówki rozpijana zaraz po wejsciu do samolotu ;)

O to to! Swoją drogą jak ja  x lat temu wylatywałam z Hurghady to grupka Rosjan obrabiała tuż przed gatem flaszkę jakiegoś drogiego szampana z plastikowych kubeczków :D

vobi

sonja, bo to wlasnie jest rosyjska fantazja - wypic szampana za kilka tysiecy EUR z plastikowego albo papierowego kubeczka!

konwalia

raczej wyspy zielonego przyladka, bali czy inne tegoi typu to za drogo
muszę pomyśleć o tym egipcie, chociaż nie do końca mam przekonanie, bo nasłuchałam się, że tam to tylko 5* i to w sprawdzonym hotelu

zwierzatko_mojej_mamy

konwalia ja choruje na rejs po nilu 7 dni jako ten poirot ;) ale nie wiem jak wtedy z wlazeniem do wody ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

szelma

zwierzatko_mojej_mamy, tylko ze strzelba, zeby Cie krokodyle nie zjadly :D.

zwierzatko_mojej_mamy

na rejsie poirota zabijali tylko ludzie ludzi ;) zadnych krokodyli :P
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

sonja

Cytat: konwalia w 30 Lip 2009, 08:32:06
raczej wyspy zielonego przyladka, bali czy inne tegoi typu to za drogo
muszę pomyśleć o tym egipcie, chociaż nie do końca mam przekonanie, bo nasłuchałam się, że tam to tylko 5* i to w sprawdzonym hotelu

Bezedura! W sprawdzonym hotelu, ale 4 gwiazdki są ok, nawet 3 czasem wystarczą, tylko poczytaj wcześniej opinie na forach! Jak znajdziesz jakieś hotele, które Cię interesują, a nie masz czasu to daj znać - posprawdzam Ci które są czego warte (ja mam czasu aż nadto :D ). No i tak jak Zwierzak polecam rejs po Nilu. Koniecznie!

konwalia

#16
prawda jest taka, ze bedziemy polować na lasta z itaki, mamy bon ważny do maja 2010 i nie chcę by przepadł(1500zł)

Dodany tekst: 30 Lip 2009, 09:57:39

sonja dzieki  :beer: jak cos się odezwę

sonja

konwalia to od razu Ci powiem, że Itaka ma rewelacyjny hotel w Marsa El Alam - Sol Y Mar Abu Dabbab. Jakby co to możesz go brać z zamkniętymi oczami :D

Kasia

#18
Cytat: konwalia w 30 Lip 2009, 08:32:06

muszę pomyśleć o tym egipcie, chociaż nie do końca mam przekonanie, bo nasłuchałam się, że tam to tylko 5* i to w sprawdzonym hotelu

nieprawda :)
ja mieszkalam i w 2* i w 3* i w 4* hotelach i wszędzie było OK
chociaz jak się boisz hoteli to polecam SSH bo tam hotele sa duuuuuuuuuużo lepsze niz w Hurgadzie

My lecac drugi raz do SSH wzielismy hotel traf**** :) bo wiedzielismy że raczej nic złego nas nie spotka :)
i nie spotkało :) wyladowalismy w nowiutkim hotelu, byliśmy drugim rzutem gosci, pierwsi goscie przyjechali jakieś 3 dni przed nami :)

konwalia

#19
a djerba? wzieliśmy katalog zima i też jest ujęta

Dodany tekst: 31 Lip 2009, 12:26:23

a co do kanarów, to pan z biura powiedział, że za ciepło nie będzie,
hmm musze ten egipt przemysleć

rubin04

Byłam w pażdzierniku na Kanarach - było ciepło!

Polecam tez Grecje - bylam na Cykladach w październiku i było super - ciepło, bez natłoku turystów, super..
Za rok ponownie planuje Grecje w październiku.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

nionczka

#21
Cytat: martullek w 29 Lip 2009, 22:57:01
polecam Kanary - o tej porze tam bardzo ciepło, ale nie upał

W tym tygodniu 40 stopni mieli! Ale to nie jest normalne. Tam caly rok jest  okolo 25 stopni. Madera podobnie.

Dodany tekst: 31 Lip 2009, 22:59:10

Konwalia, zalezy co ten pan z biura rozumie przez cieplo. Dla niektorych dobra pogoda to ukrop, 25 stopni to zimno.
Ja bylam w listopadzie na Dominikanie i najbardziej mi sie podobalo nawet nie to, ze bylo tam cieplo tylko fakt, ze u nas juz trzeba bylo chodzic w kurtce i padalo a tam na plazy lezalam. Sama roznica temepartury byla atrakcja. Mysle, ze w przypadku Polska-Kanary roznica ta jest jeszcze bardziej odczuwalna.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

justynaaaa2

Cytat: konwalia w 31 Lip 2009, 12:24:20

a co do kanarów, to pan z biura powiedział, że za ciepło nie będzie,
hmm musze ten egipt przemysleć
eeee bez przesady ;)
ja byłam kiedyś na sylwestra i było ciepło, opalanko i kąpiele w oceanie :) w basenie woda była zimna, w oceanie cieplejsza :)
fakt faktem, że wieczorem trzeba było założyć długi rękaw, ale w dzień było przyjemnie ciepło :)

konwalia

mi 25st wystarczy, zwłaszcza, że zakładam, że do tego czasu upaly mogą mi nie słuzyć(mam nadzieję ;) )
nionczka, justyna  :beer:

nionczka

#24
Oby Ci nie sluzyly Konwalia! Ja bylam na Lanzarote w 26-27 tyg i bylo mi za goraco. Bylismy chyba pod koniec wrzesnia, albo w polowie.

Dodany tekst: 01 Sie 2009, 13:57:08

I jeszcze zalezy jaka wyspa i jaki rejon. Np. na Teneryfie polnoc jest chlodna a poludnie tropikalne. Fuerteventura jest zawsze wietrzna przez co fajna dla ludzi, ktorzy nie znosza upalów, ale ten wiatr tez jest zdradziecki. lanzarote jest spokojna.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login