mikulec jest już po:D zdjęcia profesjonalne link str. 2

Zaczęty przez mika, 16 Wrz 2007, 11:04:36

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

salsa

Cytujmika9983, no hola, hola! ta krakowska miotła dostała, a ja nie?!?
nie zapominaj, że jestem w kiepskim stanie psychicznym, lepiej mnie nie denerwuj i od razu wysyłaj! ;-)
_________________

no własnie, nie stresowac golindziochy:)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

mika

Cytat: "golinda"mika9983, no hola, hola! ta krakowska miotła dostała, a ja nie?!?
nie zapominaj, że jestem w kiepskim stanie psychicznym, lepiej mnie nie denerwuj i od razu wysyłaj!  ;-)

tak jest kapitanie!! już wysyłam do warszawskiej rury

golinda

no pięknie, pięknie, młoda damo, mam nadzieję, że to było już po ślubie, grzesznico ty jedna!!! jak można moim niewinnym oczom coś takiego pokazywać?!?  ;-)


naprawdę super fotki!

p.s. babcia już widziała?  :-P  :mrgreen:  :lol:

mika

Cytat: "golinda"p.s. babcia już widziała?    

hehe babcie nie widziały bo na pewno dostałyby zawału, ale innym członkom rodziny się podobały fotosy

Cytat: "golinda"jak można moim niewinnym oczom coś takiego pokazywać?!?

jak ty jeste. niewinna to ja jestem moherowy beret

Cytat: "golinda"naprawdę super fotki!

serdecznie dziękuję i jedz już na te badania krwi!!

golinda

Cytat: "mika9983"serdecznie dziękuję i jedz już na te badania krwi!!

jadę, w tym temacie też jestem rąbnięta, bo uwielbiam jak mi krew pobierają, im większa igła, tym lepiej!

mika

Cytat: "golinda"jadę, w tym temacie też jestem rąbnięta, bo uwielbiam jak mi krew pobierają, im większa igła, tym lepiej!

golinda ty jesteś porąbana!!!!! ja jak mi ostatnio robili szczepienie przeciw grypie to głowa w drugą stronę i mdłości od razu

golinda

e tam, szczepienie to nic szczególnego, ja lubię jak mi się w żyłę wbijają. Tak wiem, porąbana jestem zdrowo! nie tylko w tym temacie :)

mika

Cytat: "golinda"e tam, szczepienie to nic szczególnego, ja lubię jak mi się w żyłę wbijają. Tak wiem, porąbana jestem zdrowo! nie tylko w tym temacie  

o Boshe z kim ja się zadaje... dobrze że na razie tylko wirtualnie

golinda

wróciłam!  :-D
dzisiaj bolało! sadystyczna pielęgniarka przypominająca działaczkę zbrojnego ramienia NSDAP ulała mi dwie wielkie probówki krwi!
oni ją tam piją, na 100% ;)

mika

Cytat: "golinda"dzisiaj bolało! sadystyczna pielęgniarka przypominająca działaczkę zbrojnego ramienia NSDAP ulała mi dwie wielkie probówki krwi!
oni ją tam piją, na 100%  

albo sprzedjaą na czarnym rynku tak jak organy., a w tivi ciągle trąbią że krwi za mało

zuzia

Cytat: "golinda"jadę, w tym temacie też jestem rąbnięta, bo uwielbiam jak mi krew pobierają, im większa igła, tym lepiej!

boże! ja na widok igły odpływam. NIgdy na to nie patrzę bo nawet przy najmniejszej w połączeniu ze strzykawką bo od razu mam zejście!
Golinda jesteś wariatką, że lubisz takie rzeczy!

tachogti

Mika! Mialas rewelacyjnie dobrana suknie do figury! Wygladasz w niej idealnie  :-D
Fotki fajne  ;-)
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

golinda

Cytat: "zuzia"Golinda jesteś wariatką, że lubisz takie rzeczy!

to ju ż wiem :)

marax

Ej sorry a ja ?? gdzie sa zdjecia dla maraxeli :-x ??

mika

już wysyłam już już nie pieklić się proszę

zuzia


mika

zuzia, ja myślałam że Ty widziałaś jak były jeszcze w albumie?? twój mail to gazetowy?? jeśli nie to podaj

[ Dodano: 15-10-2007, 09:41 ]
Zuzia poszło mam twojego maila na poczcie!! :mrgreen: