Autor Wątek: no i bagietka zaobrączkowana :) projekt fotoksiażki str. 5 :)  (Przeczytany 17117 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

martullek

Odp: no i bagietka zaobrączkowana :)
« Odpowiedź #75 dnia: 19 Lip 2009, 11:40:34 »
bagietka12 pięknie wyglądałaś !!!! ja też w avatarze widziałam kogoś innego Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

goga

« Odpowiedź #76 dnia: 19 Lip 2009, 11:59:28 »
gratulacje-wyglądałaś super, no a te motory Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub ZalogujNie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)

aga.ant

« Odpowiedź #77 dnia: 19 Lip 2009, 12:31:13 »
Bagietka gratulacje!!!!! Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Pięknie wyglądaliście  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #77 dnia: 19 Lip 2009, 12:31:13 »

bagietka12

« Odpowiedź #78 dnia: 19 Lip 2009, 12:37:58 »
dzięki jeszcze raz wszystkim za miłe slowa  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

kurcze nie wiem czemu mnie nie poznalyscie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

giga

« Odpowiedź #79 dnia: 19 Lip 2009, 20:54:40 »

dzięki jeszcze raz wszystkim za miłe slowa  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

kurcze nie wiem czemu mnie nie poznalyscie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Z avatarka wydawałaś mi się niższą i tęższą dziewczyną.Na zdjęciach ślubnych wyglądasz super.

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #79 dnia: 19 Lip 2009, 20:54:40 »

konwalia

« Odpowiedź #80 dnia: 19 Lip 2009, 22:39:30 »
Gratulacje  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

bagietka12

« Odpowiedź #81 dnia: 20 Lip 2009, 12:21:19 »
Z avatarka wydawałaś mi się niższą i tęższą dziewczyną.Na zdjęciach ślubnych wyglądasz super.

dziękuję Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

na zdjęciu z awartka miałam klapki na niskim obcasie i byłam trochę tęższa, jakies 3kg Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

effik

« Odpowiedź #82 dnia: 20 Lip 2009, 13:29:13 »
dziękuję Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

na zdjęciu z awartka miałam klapki na niskim obcasie i byłam trochę tęższa, jakies 3kg Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

albo po prostu zdjęcie przy zmniejszaniu zostało zmniejszone nierównomiernie, w dół ściśnięte bardziej Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

golinda

• Gość
« Odpowiedź #83 dnia: 20 Lip 2009, 15:32:44 »
bagietka, ślicznie wyglądałaś, bardzo ładna dziewczyna z Ciebie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
i bukiet piękny - dość bliski memu sercu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

giga

« Odpowiedź #84 dnia: 21 Lip 2009, 07:34:02 »

właśnie zauważyłam,że jesteś szczuplejsza. Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 21 Lip 2009, 07:36:53 wysłana przez giga »

bagietka12

« Odpowiedź #85 dnia: 18 Sie 2009, 16:10:06 »
czesc dziewczyny  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

witam sie po miesiącu nieobecności  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj niestety nie mam stałego neta jeszcze w mieszkanku  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj zwariowac mozna  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

a tak po za tym to mieszkamy sobie juz sami i urządzamy sie pomalu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj zdjeć z pleneru jeszcze nie mam, ale mam nadzieje ze bedą w przyszłym tygodniu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

ishka82

« Odpowiedź #86 dnia: 18 Sie 2009, 21:45:34 »
bagietka12, super Cię widzieć Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Fajnie, że już sami i urządzacie się Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Mam nadzieję, że będziesz tu bywać częściej jak net założycie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Po burzy zawsze wychodzi słońce Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

anyday

« Odpowiedź #87 dnia: 18 Sie 2009, 21:56:56 »
gratuluję Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj motocykle to pewnie Twoja pasja? (chociaż nie sądźmy z awatarków Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ) fajne zdjęcia i czekam na więcej!
biegać,skakać, latać, pływać! z poradnika młodego zielarza napisanego dla szczęścia ludzkości Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

sunflowerka

• Gość
« Odpowiedź #88 dnia: 18 Sie 2009, 22:28:22 »
a kiedy bedą jakies nowe foty, bo ja widzialam tylko jedno:(

vobi

• Gość
« Odpowiedź #89 dnia: 18 Sie 2009, 22:48:30 »
czesc bagietka  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj! jak Ci tam w stadle malzenskim? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #89 dnia: 18 Sie 2009, 22:48:30 »

bagietka12

« Odpowiedź #90 dnia: 19 Sie 2009, 07:16:42 »
ishka82 dzieki  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj mam nadzieje ze uda mi sie tu czesciej bywac tylko mamy straszne problemy z netem Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj czekamy juz miesiac na dialog i dalej cisza Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Dodany tekst: 19 Sie 2009, 04:17:28
anyday hmmmm motocykle??? to pasja mojego męża Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj a ja mu towarzyszę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Dodany tekst: 19 Sie 2009, 05:18:21
sunflowerka już na dniach Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj mam nadzieje że poczatkiem przyszlego tygodnia cos bedzie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

chyba że cos teraz poszukam w zdjeciach od znajomych Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Dodany tekst: 19 Sie 2009, 06:19:32
vobi a dziękuję Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj jak narazie super Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj mieszkamy sobie sami wiec nikt sie nie wtraca i jest oki Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj a co z naszym bielskim spotkaniem??  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Dodany tekst: 19 Sie 2009, 07:22:19
sunflowerka tu masz zdjecia ktore wkleilam dla niecierpliwych Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 19 Sie 2009, 07:22:19 wysłana przez bagietka12 »

effik

« Odpowiedź #91 dnia: 19 Sie 2009, 08:18:19 »
bagietka12 hej hej żono! fajnie cię widzieć znów Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

my też mieliśmy dzikie problemy z netem przez ponad miesiąc, od innego dostawcy.

bagietka12

« Odpowiedź #92 dnia: 19 Sie 2009, 13:12:35 »
effik  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

właśnie sie dowiedziałam że jutro będą pierwsze zdjęcia z pleneru  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

effik

« Odpowiedź #93 dnia: 19 Sie 2009, 13:58:11 »
effik  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

właśnie sie dowiedziałam że jutro będą pierwsze zdjęcia z pleneru  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

giga

« Odpowiedź #94 dnia: 20 Sie 2009, 15:34:20 »

a kiedy na strefie??

sunflowerka

• Gość
« Odpowiedź #95 dnia: 20 Sie 2009, 15:49:07 »
ale super będą nowe foty Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Anupka

• Wiedżma ze słowotokiem
  • Ilość polubień: 0
  • Ilość piw: 1652
  • 16.08.2008; Mam ® na strefowe grubasiństwo :-P
« Odpowiedź #96 dnia: 20 Sie 2009, 15:54:38 »
No to gdzie te foty?  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
I`m looking strange in the mirror of truth, I`m not immortal I`ve lost my youth…

effik

« Odpowiedź #97 dnia: 20 Sie 2009, 16:58:34 »
no gdzie, gdzie, gdzie?
jak zwykle nie odpuszczamy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

bagietka12

« Odpowiedź #98 dnia: 21 Sie 2009, 08:09:06 »
a no są Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

narazie tylko 2 zdjecia ale zawsze cos Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

proszę
« Ostatnia zmiana: 22 Sie 2009, 08:43:30 wysłana przez bagietka12 »

zosia2007

« Odpowiedź #99 dnia: 21 Sie 2009, 08:27:05 »
fajne te foty Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj