Autor Wątek: no i bagietka zaobrączkowana :) projekt fotoksiażki str. 5 :)  (Przeczytany 16724 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mignon

• Gość
Odp: no i bagietka zaobrączkowana :)
« Odpowiedź #50 dnia: 17 Lip 2009, 09:24:39 »
Bagietka, gratuluję!

Po Twoim opisie zatęskniłam za tymi emocjami, nerwami pomieszanymi z radością. Wiele, wiele szczęścia Wam życzę  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

effik

« Odpowiedź #51 dnia: 17 Lip 2009, 09:25:32 »
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie wiem. Miałaś kiedyś takie zdjęcie w awatarze w zielonej sukience i dla mnie to inna osoba była!

a powiem że dla mnie też. nie wierzcie awatarom Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

szelma

• Gość
« Odpowiedź #52 dnia: 17 Lip 2009, 09:32:19 »
effik, no Twojemu to szczegolnie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj.

bagietka, slicznie wygladalas! brawo I wiecej zdjec, wiecej! Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #52 dnia: 17 Lip 2009, 09:32:19 »

effik

« Odpowiedź #53 dnia: 17 Lip 2009, 09:50:27 »
effik, no Twojemu to szczegolnie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj.

proszę się z mojej miłości nie nabijać Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

calineczka

« Odpowiedź #54 dnia: 17 Lip 2009, 10:07:40 »
W koncu zdjecia! Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Pieknie!

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #54 dnia: 17 Lip 2009, 10:07:40 »

bagietka12

« Odpowiedź #55 dnia: 17 Lip 2009, 11:45:06 »
ale mnie zawstydzacie  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

to poprzednie zdjecie z avarta było sprzed 2 lat jak miałam grzywkę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ale tok to nic we mnie innego sie nei zmieniło Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

sonja

« Odpowiedź #56 dnia: 17 Lip 2009, 11:51:04 »
bagietka12 wyglądałaś czarująco Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj śliczna z Ciebie dziewczyna

Justynna

« Odpowiedź #57 dnia: 17 Lip 2009, 11:51:43 »
bagietka12, gratulacje  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Ślicznie wyglądałaś Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

fasolka1980

« Odpowiedź #58 dnia: 17 Lip 2009, 15:01:31 »
bagietka12 gratulacje serdeczne! piękna z ciebie panna młoda  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

doda

« Odpowiedź #59 dnia: 17 Lip 2009, 18:04:35 »
a powiem że dla mnie też. nie wierzcie awatarom Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

i ja powiem, że dla mnie też Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

betaka 25

« Odpowiedź #60 dnia: 18 Lip 2009, 00:01:58 »
Slicznie wygladaliscie :dance:Gratulacje Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
A jak sie spisal nasz Pan fotograf?

callja

« Odpowiedź #61 dnia: 18 Lip 2009, 00:33:13 »
Ty pomarańczowo-bukietowy uparciucholcu !!!  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Ale szczęśliwi macie być, i basta.
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj /

mati

« Odpowiedź #62 dnia: 18 Lip 2009, 07:43:08 »
bagietka, więcej zdjęć  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
lubię takie 'uchachane' pary  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
na pierwszy rzut oka widać, że jesteście szczęśliwi Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

bagietka12

« Odpowiedź #63 dnia: 18 Lip 2009, 07:47:09 »
betaka 25 fotograf jest poprostu zaje... fajny Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj nie dosc ze profesjonalista to jeszcze strasznie sympatyczny Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Dodany tekst: [time]sob 18 lip 2009 06:48:04 GMT-1[/time]
Ty pomarańczowo-bukietowy uparciucholcu !!!  :zly

Ale szczęśliwi macie być, i basta.

callja zle sie czułam w różu i fiolecie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj a wydaje mi sie że ten pomarancz nie wyszedl źle???
« Ostatnia zmiana: 18 Lip 2009, 07:48:29 wysłana przez bagietka12 »

sunflowerka

• Gość
« Odpowiedź #64 dnia: 18 Lip 2009, 08:30:06 »
bagietka12 Pięknie wyglądałaś Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #64 dnia: 18 Lip 2009, 08:30:06 »

rilla

« Odpowiedź #65 dnia: 18 Lip 2009, 09:00:48 »
bagietka i bylo pieknie! ladna z Ciebie dziewczyna, i fajnie, ze zdecydowalas sie na prosta fryzurke
Gratulacje

Dodany tekst: 18 Lip 2009, 09:00:48
bagietka i bylo pieknie! ladna z Ciebie dziewczyna, i fajnie, ze zdecydowalas sie na prosta fryzurke
Gratulacje

magdalinska

« Odpowiedź #66 dnia: 18 Lip 2009, 09:21:55 »
piekna PM Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj jeszcze raz wszystkiego naj  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj   Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj   Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

noelka84

« Odpowiedź #67 dnia: 18 Lip 2009, 09:53:56 »
slicznie wygladaliscie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

ishka82

« Odpowiedź #68 dnia: 18 Lip 2009, 13:08:20 »
bagietka12, po prostu pięknie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj A motocykliści, to Wasi znajomi ???
Po burzy zawsze wychodzi słońce Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

vobi

• Gość
« Odpowiedź #69 dnia: 18 Lip 2009, 14:24:23 »
bagietka12 super  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj bardzo mi sie podoba, i fryzura (bardzo mnie ciekawi jak z tylu wygladala?) i bukiet! Pieknie wygladaliscie  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

callja

« Odpowiedź #70 dnia: 18 Lip 2009, 16:08:46 »
betaka 25 fotograf jest poprostu zaje... fajny Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj nie dosc ze profesjonalista to jeszcze strasznie sympatyczny Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Dodany tekst: [time]sob 18 lip 2009 06:48:04 GMT-1[/time]
callja zle sie czułam w różu i fiolecie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj a wydaje mi sie że ten pomarancz nie wyszedl źle???

Raczej juz na priva napiszę...

bagietka12

« Odpowiedź #71 dnia: 18 Lip 2009, 16:25:02 »
bagietka12, po prostu pięknie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj A motocykliści, to Wasi znajomi ???

ishka tak to nasz znajomi Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Dodany tekst: 18 Lip 2009, 16:26:06
vobi

jak znajde zdjecie od tyłu to Ci wkleję Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 18 Lip 2009, 16:26:06 wysłana przez bagietka12 »

vobi

• Gość
« Odpowiedź #72 dnia: 18 Lip 2009, 18:25:07 »
bagietka12 spokojnie, jak bedziesz miala wiecej zdjec, to na pewno i ten szczegol bede mogla podgladnac Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

jusia

« Odpowiedź #73 dnia: 18 Lip 2009, 20:13:39 »
bagietka gratulacje i 100 lat na nowej drodze życia...oczywiście w szczęściu i miłości Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj piękna jesteś, bardzo ładnie wyglądałaś, a mąż tak młodo wygląda i chyba pogodny z Niego facet Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

giga

« Odpowiedź #74 dnia: 19 Lip 2009, 07:11:22 »
bagietka12 serdeczne gratulacje!
Nie wiem, jakim prawem, ale kompletnie inaczej sobie Ciebie wyobrażałam!

ja taż chciałam to napisać