no i bagietka zaobrączkowana :) projekt fotoksiażki str. 5 :)

Zaczęty przez bagietka12, 15 Lip 2009, 22:18:44

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

bagietka12

A wiec przyszedł czas na moją relację....
W piątek jeszcze wszystko dopinaliśmy na ostatni guzik.... Do domu przyjechaliśmy przed 23 i rozstaliśmy się :D bo to była noc, którą spędziliśmy osobno, ja w Bielsku a mój D w Szczyrku  :point_lol:

Rano obudziłam się o 5:30 i nie mogłam już zasnąć, za oknem pogoda była niezbyt sprzyjające....
Pochmurno, zimno.... Normalnie załamka  :headbang:

Wstałam ok. 7, wykąpałam się, przyszykowałam wszystko i o 9 poszłam po kwiaty do włosów... 9:30 fryzjer  :jejeje: Ada, która mnie czesała zrobiła to perfekcyjnie... wszystkim fryzura bardzo się podobała, była skromna, delikatna... po prostu suuuuuuuuuuper!!!!!!!!!!!!!!!

Wróciłam od fryzjera i w domu czekała już makijażystka, mama była już pomalowana wiec ja szybko wskoczyłam na jej miejsce. No i o dziwo makijaż wyszedł bardzo ładnie ;) chyba bardziej postarała się niż na próbnym ;) no i zrobiła się 12:30.
Ja szybko wskoczyłam w sukienkę, bo o 13 miał być fotograf i kamerzysta. Byli punktualnie, zrobili szybciutką sesję w domku i czekaliśmy razem do 15 na Pana Młodego  :dance: Na zewnątrz pogoda dalej nijaka, czasami nawet poleciało kilka kropli z nieba.
Oczywiście mój D się spóźnił, bo zrobili mu strasznie dużo bram no i nie dało się przejechać...  ale o 15:20 wkoncu dotarł... no i zaczęło się błogosławieństwo... wszyscy się popłakali  :blush: ale szybciutko wróciły uśmiechy na twarz i wyruszyliśmy do kościoła. Pogoda była wymarzona.... Lekkie słoneczko i nie za ciepło ;) W kościele zamiast usłyszeć miłe słowa to dostaliśmy ochrzan od księdza, bo nie dogadaliśmy się, co do dekoracji i były jaja, bo siostra nie udekorowała ołtarza i dla nich to był wielki problem, ale jakoś udało się z tego wybrnąć....

No i zaczęła się msza... stajemy do przysięgi.... A tu.... wrrrr.... wrrrr.... Przyjechali motocykliści.... Twarze od razu nam się uśmiechnęły no i stres od razu minął.... Przysięga poszła gładko, ale nie obyło się bez przygód... mój D pomylił obrączki ..... hihihi... ale na szczęście szybko udało się naprawić błąd ;)

Wyszliśmy z kościoła a tu.... wszyscy motocykliści włączyli silniki huk, dym i ryk silników.... Suuuper.... Potem życzenia no i jazda na salę w eskorcie 12 motocyklistów  :aaaa: a potem zabawa do białego rana....

Z sali wyszliśmy o 7 rano ;) było cudownie, pierwszy taniec wyszedł podobno pięknie i cała reszta tez ;) my byliśmy strasznie zadowoleni i mam nadzieje ze goście tez  ;)

No i poprawiny.... na 16 do 3 rano : ) było cudownie, do dzisiaj jestem zmęczona, ale bardzo bardzo szczęśliwa  :thumbup: :thumbup:
Mam nadzieję, że wkrótce wrzucę zdjęcia  ;) na razie nie mam ani jednego wiec proszę o chwilkę cierpliwości ;)

szelma

Gratulacje! Dużo szczęścia :champaign:. No i dobrze wiesz, że teraz czekamy na zdjęcia :D.

bagietka12

szelma wiem wiem :) ja sama czekam niecierpliwie :)

brawurka

bagietka gratuluje! na pewno byłaś piękną panną młodą!

ishka82

bagietka12, świetny opis :) Gratuluję z całego serca i cieszę się, że wszystko się udało :D :daisy:

giga

bagietka12  Gratulacje!!
Najważniejsze, że jesteście zadowoleni i szczęśliwi.
Niech to szczęście towarzyszy Wam przez całe Wasze wspólne życie.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

bagietka12

#6
dziękuję Wam  :thankyou: :thankyou: :thankyou: :thankyou:

i obiecuję że jak tylko będą zdjęcia to wrzucę :)

Pyś

bagietka12 GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login



foczkaka

Bagietka mój też pomylił obrączki :D Ministrant dawał mu znaki, a ten z uporem sięgał po tę dwa razy większą :D
Potem powiedział że mu sie umysliło, że sam sobie ma tą obrączkę założyć :D

A w ogóle to gratuluje i czekamy na zdjęcia :)
Nie możesz mieć wszystkiego, bo gdzie byś to położył...

zwierzatko_mojej_mamy

gratulacje !! - teraz foty foty ;D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

syrenka

Gratuluję :) Z relacji płyną bardzo pozytywne emocje :) Super, że wszystko się udało! Wszystkiego dobrego Wam życzę.

magoo

bagietka12 gratulacje i super, że wszystko sie udało!!!  :daisy:

Chermelle

gratulacje  :daisy: :daisy: i duużo miłości

vobi

bagietka12 gratulacje i najlepsze zyczenia!  :daisy:  :champaign: Swietnie ze wszystko sie udalo!  :jupi:

A ktora w koncu makijazystke wybralas?

magdalinska

gratulacje i duzo szczescia i milosci  :daisy:  :daisy:  :daisy:
wiesz co robic jak dostaniesz jakiekolwiek foty ;)

zosia2007

bagietka gratulacje młoda zonko ;D


bagietka12

#19
dzieki za gratulacje  :daisy: :daisy: a zdjęcia obiecuę że postaram sie wrzucic jak najszybciej :) moze dzisja podjadę do znajomych i wyhaczę jakąś płytkę ;)

vobi makijażystke miałam taka co dojeżdża do domu :) pani Barbara Bogumił- stylkistka, wizażystka, strasza babka ale ma doświadczenie i mi bardzo makijaż się podobał ;) a ocenicie same ;)

Dodany tekst: 16 Lip 2009, 07:41:12

yoy a jak tam u Ciebie po ślubie i weselu???

Dodany tekst: 16 Lip 2009, 08:41:58

foczkaka hehehe moj szybko sie zorientował i zamienil na odpowiednią :D

riannka


sonja

Gratulacje :) teraz zdjęcia, zdjęcia :D

supersluby.pl

www.SuperSluby.pl Wejdź i sprawdź co jesteśmy w stanie Ci zaoferować!


calineczka