Autor Wątek: obcasowo :P  (Przeczytany 13861 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

zwierzatko_mojej_mamy

Odp: obcasowo :P
« Odpowiedź #25 dnia: 14 Lip 2009, 10:54:52 »
no to niestety ;( rozmiar by pasowal pewnie, bo ja normalnie nosze 36, ale sa ze zlotawym polyskiem o ile pamietam ;(
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę

Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

effik

« Odpowiedź #26 dnia: 14 Lip 2009, 10:59:13 »
ja tez deptalam, ale co tam, przynajmniej sie nie wywalilam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

ja też zdjęłam na jakiś czas. i też nie polecam, zawsze robię ten błąd, nawet w pracy, a moje stopy w lecie przypominają balony Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

obcas miałam 6-7 cm, ale zgadzam się z wiedźmami, że to zależy od buta. niektóre są wygodne nawet przy 10 cm, moje by nie były Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

inkageo

« Odpowiedź #27 dnia: 14 Lip 2009, 11:07:10 »
Ja miałam za ciasne buty (obcas 9 cm), więc koło północy już nie mogłam wytrzymać i przebrałam je na bardzo wygodne buty do tańca (Tango), warto jakieś takie kupić. One mają bardzo miękką podeszwę.
W tym roku na weselu wytrzymałam do samego końca na 12 cm obcasach, a tańczyłam bardzo dużo. Były zamszowa i takie dla mnie są najwygodniejsze. Nigdzie nie otarły, za to miałam odciski na spodzie stóp.
Imagine there is no hate

effik

« Odpowiedź #28 dnia: 14 Lip 2009, 11:15:04 »
Ja miałam za ciasne buty (obcas 9 cm), więc koło północy już nie mogłam wytrzymać i przebrałam je na bardzo wygodne buty do tańca (Tango), warto jakieś takie kupić. One mają bardzo miękką podeszwę.
W tym roku na weselu wytrzymałam do samego końca na 12 cm obcasach, a tańczyłam bardzo dużo. Były zamszowa i takie dla mnie są najwygodniejsze. Nigdzie nie otarły, za to miałam odciski na spodzie stóp.

aż mi się przypomniał dowcip o proboszczu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
-ładne buty. zamszowe?
-nie, za swoje Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

inkageo

« Odpowiedź #29 dnia: 14 Lip 2009, 11:25:54 »
aż mi się przypomniał dowcip o proboszczu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
-ładne buty. zamszowe?
-nie, za swoje Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Hahahaha  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

golinda

• Gość
« Odpowiedź #30 dnia: 14 Lip 2009, 11:35:44 »
Ja potrzebuję butków rozmiar 36 i najlepiej w srebrnym kolorze. Zakryte palce i raczej bez paska, bo podobno pasek skraca nogę.

w sukience ślubnej to bardzo średnio widać Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
ja miałam zapinane na kostce, ale radziłabym z tym uważać, bo żeby takie buty się dobrze trzymały, to pasek (paski) na palcach muszą być idealnie dopasowane

netkach

« Odpowiedź #31 dnia: 15 Lip 2009, 07:49:29 »
netkach a bedziesz miec halke pod spodem, bo ja o ile o sukienke nie zaczepialam to zaczepialam o kolo w halce wiec na weselu ja troche podwinelam (halke) a sukienke mialam do samej ziemi, no moze 1 cm przed zreszta tu masz na chwile dlugosc pokazana:
]

Nie będę miała halki, choć moja sukienka jest typu "księżniczka". Boję się, żeby panie z salonu za bardzo mi jej nie skróciły, bo przeglądając fotki z sesji ślubnych w internecie zauważyłam, że parę dziewczyn ma za krótką (moim zdaniem) sukienkę. Ja chcę tego uniknąć!
« Ostatnia zmiana: 15 Lip 2009, 09:02:13 wysłana przez netkach »

zosia2007

« Odpowiedź #32 dnia: 15 Lip 2009, 08:39:41 »
a niemozesz isc na ostateczna [rzymiarke w butach? moze uda sie cos kupic do tego czasu? a jak nie to bedziesz dobierac wysokosc obcasa do kiecki Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

spoko, bedzie dobrze

BTW czy moglabys usunac link do moich zdjec z cytatu, pls  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

netkach

« Odpowiedź #33 dnia: 15 Lip 2009, 09:05:30 »
Mam jeszcze sporo czasu żeby kupić ślubne pantofelki Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Póki co zbieram informacje na co mam zwrócić uwagę przy kupnie butów...
Przymiarkę mam dopiero we wrześniu, więc to jeszcze duuuuuuuuuuuuuuuuuużo czasu.

Dodany tekst: 15 Lip 2009, 08:05:47
zosia2007 usunięte Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

PS. Ślicznie wyglądałaś!!!
« Ostatnia zmiana: 15 Lip 2009, 09:06:31 wysłana przez netkach »

renata

« Odpowiedź #34 dnia: 15 Lip 2009, 12:32:51 »
bez względu na wysokośc szpilki, buty powinny byc wygodne! i tym się kieruj przy wyborze Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zosia2007

« Odpowiedź #35 dnia: 15 Lip 2009, 14:33:40 »
Mam jeszcze sporo czasu żeby kupić ślubne pantofelki Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Póki co zbieram informacje na co mam zwrócić uwagę przy kupnie butów...
Przymiarkę mam dopiero we wrześniu, więc to jeszcze duuuuuuuuuuuuuuuuuużo czasu.

Dodany tekst: 15 Lip 2009, 07:05:47
zosia2007 usunięte Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

PS. Ślicznie wyglądałaś!!!

dzięki

a do wrzesnia spokojnie cos znajdziesz Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

KASIAP

« Odpowiedź #36 dnia: 19 Kwi 2013, 08:02:04 »
Hej.
Ja miałam 7 cm, także "nie za wysokie nie za niskie" , popełniłam jeden błąd. Moje buty miały cienką podeszwę i bolała mnie przednia część stopy od spodu, także dobrze Ci radzę zwróć na to uwagę lub zastosuj miękką półwkładkę do przedniej części buta.