obcasowo :P

Zaczęty przez netkach, 13 Lip 2009, 15:54:17

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

zwierzatko_mojej_mamy

no to niestety ;( rozmiar by pasowal pewnie, bo ja normalnie nosze 36, ale sa ze zlotawym polyskiem o ile pamietam ;(
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

effik

Cytat: zosia2007 w 14 Lip 2009, 10:06:49
ja tez deptalam, ale co tam, przynajmniej sie nie wywalilam :D

:D
ja też zdjęłam na jakiś czas. i też nie polecam, zawsze robię ten błąd, nawet w pracy, a moje stopy w lecie przypominają balony :D

obcas miałam 6-7 cm, ale zgadzam się z wiedźmami, że to zależy od buta. niektóre są wygodne nawet przy 10 cm, moje by nie były :D

inkageo

Ja miałam za ciasne buty (obcas 9 cm), więc koło północy już nie mogłam wytrzymać i przebrałam je na bardzo wygodne buty do tańca (Tango), warto jakieś takie kupić. One mają bardzo miękką podeszwę.
W tym roku na weselu wytrzymałam do samego końca na 12 cm obcasach, a tańczyłam bardzo dużo. Były zamszowa i takie dla mnie są najwygodniejsze. Nigdzie nie otarły, za to miałam odciski na spodzie stóp.
Imagine there is no hate

effik

Cytat: inkageo w 14 Lip 2009, 11:07:10
Ja miałam za ciasne buty (obcas 9 cm), więc koło północy już nie mogłam wytrzymać i przebrałam je na bardzo wygodne buty do tańca (Tango), warto jakieś takie kupić. One mają bardzo miękką podeszwę.
W tym roku na weselu wytrzymałam do samego końca na 12 cm obcasach, a tańczyłam bardzo dużo. Były zamszowa i takie dla mnie są najwygodniejsze. Nigdzie nie otarły, za to miałam odciski na spodzie stóp.

aż mi się przypomniał dowcip o proboszczu :D
-ładne buty. zamszowe?
-nie, za swoje :)

inkageo

Cytat: effik w 14 Lip 2009, 11:15:04
aż mi się przypomniał dowcip o proboszczu :D
-ładne buty. zamszowe?
-nie, za swoje :)
Hahahaha  :beer:
Imagine there is no hate

golinda

Cytat: netkach w 14 Lip 2009, 10:37:19
Ja potrzebuję butków rozmiar 36 i najlepiej w srebrnym kolorze. Zakryte palce i raczej bez paska, bo podobno pasek skraca nogę.


w sukience ślubnej to bardzo średnio widać :)
ja miałam zapinane na kostce, ale radziłabym z tym uważać, bo żeby takie buty się dobrze trzymały, to pasek (paski) na palcach muszą być idealnie dopasowane

netkach

#31
Cytat: zosia2007 w 14 Lip 2009, 10:26:27
netkach a bedziesz miec halke pod spodem, bo ja o ile o sukienke nie zaczepialam to zaczepialam o kolo w halce wiec na weselu ja troche podwinelam (halke) a sukienke mialam do samej ziemi, no moze 1 cm przed zreszta tu masz na chwile dlugosc pokazana:
]

Nie będę miała halki, choć moja sukienka jest typu "księżniczka". Boję się, żeby panie z salonu za bardzo mi jej nie skróciły, bo przeglądając fotki z sesji ślubnych w internecie zauważyłam, że parę dziewczyn ma za krótką (moim zdaniem) sukienkę. Ja chcę tego uniknąć!

zosia2007

a niemozesz isc na ostateczna [rzymiarke w butach? moze uda sie cos kupic do tego czasu? a jak nie to bedziesz dobierac wysokosc obcasa do kiecki ;)

spoko, bedzie dobrze


BTW czy moglabys usunac link do moich zdjec z cytatu, pls  :pray:

netkach

#33
Mam jeszcze sporo czasu żeby kupić ślubne pantofelki :D Póki co zbieram informacje na co mam zwrócić uwagę przy kupnie butów...
Przymiarkę mam dopiero we wrześniu, więc to jeszcze duuuuuuuuuuuuuuuuuużo czasu.

Dodany tekst: 15 Lip 2009, 08:05:47

zosia2007 usunięte :D

PS. Ślicznie wyglądałaś!!!

renata

bez względu na wysokośc szpilki, buty powinny byc wygodne! i tym się kieruj przy wyborze :)

zosia2007

Cytat: netkach w 15 Lip 2009, 09:05:30
Mam jeszcze sporo czasu żeby kupić ślubne pantofelki :D Póki co zbieram informacje na co mam zwrócić uwagę przy kupnie butów...
Przymiarkę mam dopiero we wrześniu, więc to jeszcze duuuuuuuuuuuuuuuuuużo czasu.

Dodany tekst: 15 Lip 2009, 07:05:47

zosia2007 usunięte :D

PS. Ślicznie wyglądałaś!!!

dzięki

a do wrzesnia spokojnie cos znajdziesz :)

KASIAP

Hej.
Ja miałam 7 cm, także "nie za wysokie nie za niskie" , popełniłam jeden błąd. Moje buty miały cienką podeszwę i bolała mnie przednia część stopy od spodu, także dobrze Ci radzę zwróć na to uwagę lub zastosuj miękką półwkładkę do przedniej części buta.