Pomysł na sesję ciążową

Zaczęty przez elve, 10 Lip 2009, 18:40:26

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

golinda

nionczka, ale te fotki w wannie są z cyckami na wierzchu... ;)
i takich bym nie powiesiła nigdzie!

nionczka

Cytat: golinda w 13 Lip 2009, 13:18:01
nionczka, ale te fotki w wannie są z cyckami na wierzchu... ;)
i takich bym nie powiesiła nigdzie!

Ok, ja tak ogolnie sobie rozmyslalam, ale te wannowe tez mi nie leza. ja w ogole taka nieromantyczna jestem bo platki roz ani w wannie ani na lozku mi sie nie podobaja :-)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

golinda

Cytat: nionczka w 13 Lip 2009, 13:22:46
Ok, ja tak ogolnie sobie rozmyslalam, ale te wannowe tez mi nie leza. ja w ogole taka nieromantyczna jestem bo platki roz ani w wannie ani na lozku mi sie nie podobaja :-)

to nie znaczy, że nie jesteś romantyczna, tylko, że kiczu nie lubisz ;)
płatki róż są tak oklepane i tyle razy wszędzie wykorzystane, że do nich to tylko jeszcze szampan+truskawki i mamy kicz roku :D

Kasia

hmmmmmmmmmmmm wy naprawde chcecie wieszac ciążowe zdjęcia w pokojach Waszych dziecvi ???

golinda

Cytat: Kasia w 13 Lip 2009, 13:27:43
hmmmmmmmmmmmm wy naprawde chcecie wieszac ciążowe zdjęcia w pokojach Waszych dziecvi ???

tak, a dlaczego nie? ja chcę dużo zdjęć powiesić - nas z dzieckiem, nas jeszcze z brzuchem, dziadków z dzieckiem...

Kasia

mi sie podobaja takie zbiorowe zdjęcia (mama + dziecko, tata + dziecko, z dziadkami, z rodzicami razem itp) ale ciążowego raczej bym nie powiesiła ;) nawet nie myslałam o takiej opcji :)

dla mnie takie zdjecia sa do albumu :)

golinda

Cytat: Kasia w 13 Lip 2009, 13:30:41

dla mnie takie zdjecia sa do albumu :)

dlaczego? jeśli są zrobione ze smakiem, to wyglądają fajnie

ja bardzo żałuję, że moja mama ma tylko jedno zdjęcie jak jest w ciąży (sukienka wiadomo jakiego kroju ;) )

nionczka

Moje ciazowe nie sa wystarczajaco dobre, zeby wystawiac je w domu, ale gdyby nie to to bym sobie na sciane rzucila. Nie u dziecka bo stylem mi nie pasuja, ale np. w salonie, sypialni.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mayagaramond

#58
Cytat: zuzia w 13 Lip 2009, 13:11:55
mi sie ogolnie akty podobaja ale raczej nie chcialabym "taka" wisiec w pokoju syna.

w dziecinnym moze rzeczywiscie nie, ale np. w sypialni?






Dodany tekst: 13 Lip 2009, 13:51:27

Cytat: golinda w 13 Lip 2009, 13:18:01
nionczka, ale te fotki w wannie są z cyckami na wierzchu... ;)
i takich bym nie powiesiła nigdzie!

na wierzchu?? Przeciez w bluzce z dekoltem wiecej cycka widac niz na tym zdjeciu.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

golinda

Cytat: mayagaramond w 13 Lip 2009, 13:50:34

na wierzchu?? Przeciez w bluzce z dekoltem wiecej cycka widac niz na tym zdjeciu.

na którym zdjęciu? na tym nawet brąz jej sutka widać! mam duży monitor, więc widzę dokładnie ;)
nie wiem, jakie masz bluzki na myśli, ale ja nie posiadam takiej, w której byłoby widać aż tyle lol

mayagaramond

Cytat: golinda w 13 Lip 2009, 13:56:13
na którym zdjęciu? na tym nawet brąz jej sutka widać! mam duży monitor, więc widzę dokładnie ;)
nie wiem, jakie masz bluzki na myśli, ale ja nie posiadam takiej, w której byłoby widać aż tyle lol

mam nawet dwa monitory i nic nie widze lol

Bluzka musialaby byc b. krotka lol Ale na powaznie, jak ktos ma wiekszy biust i dekolt to tez mu (jej) co nieco widac ;)
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

zwierzatko_mojej_mamy

alesta wymyslily - od wielkosci monitora zalezy, czy widac sutka, czy nie lol lol
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

golinda

no dla mnie jest to zdjęcie z cyckami na wierzchu
jak ktoś takie chce, to spoko, ja nie mam nic naprzeciw
sama bym takich nie chciała
matko! jeszcze mój kolega fotograf musiałby być narażony na takie widoki!

elve

mnie się podoba coś w tym stylu, tylko może mniej gołego brzucha:
http://kbtphotography.ca/blog/?cat=20

jo_miekka

No ta jest całkiem ok, taka domowa.
Chociaż irytują mnie te słuchawki do brzucha etc.

Co do wieszania zdjęć ciążowego brzucha w pokoju dziecka, to czemu nie?
Nie mówię o gołych cyckach i brodawkach (chyba że dziecko miałoby mały monitor;), ale jakies fajne zdjęcie - super!

sonja

Cytat: jo_miekka w 13 Lip 2009, 15:59:46
No ta jest całkiem ok, taka domowa.
Chociaż irytują mnie te słuchawki do brzucha etc.

Co do wieszania zdjęć ciążowego brzucha w pokoju dziecka, to czemu nie?
Nie mówię o gołych cyckach i brodawkach (chyba że dziecko miałoby mały monitor;), ale jakies fajne zdjęcie - super!

Jooooo  :rotfl: :rotfl: :rotfl:

golinda

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 13 Lip 2009, 14:02:31
alesta wymyslily - od wielkosci monitora zalezy, czy widac sutka, czy nie lol lol

no raczej
na 15" zobaczysz mniej niż na 50" - czy nie?!?
na małym obrazku mniej niż na dużym - dokładniej się już nie da


zwierzatko_mojej_mamy

golinda no wlasnie, ze nie :D zalezy od rozdzielczosci monitora to raz - zalozmy, ze o to Ci chodzilo, bo z zasady jak wieksza przekatna, to czesto lepsze parametry i rozdzielczosc :D i zalozmy, ze to masz :D

ale jak fota bedzie w rodzielczosci mniejszej to nic nie zrobisz ;) zobaczysz kwadraty ;) nawet na super hiper monitorze :D

natomiast przy podobnej rozdzielczosci mniejszego i wiekszego, ten sam obrazek o wysokiej rozdzielczosci mozna sobie przyblizyc - bedziecie widziec tyle samo szczegolow ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

golinda

#69
no rozdzielczość to sprawa oczywista i wiadomo, że nie trzeba o tym pisać ;)

Dodany tekst: 13 Lip 2009, 17:49:24

Cytat: syrenka w 13 Lip 2009, 17:19:46
http://www.cyfrowefoto.net/galeria_brzuszek.php

a ta sesja jest z kolei przykładem sesji bez pomysłu - coś jak moje zdjęcia ślubne lol

zwierzatko_mojej_mamy

golinda moze inaczej - wielkosc plamki jest istotna, a nie cale i rozdzielczosc luzem :D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

golinda

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 13 Lip 2009, 17:54:34
golinda moze inaczej - wielkosc plamki jest istotna, a nie cale i rozdzielczosc luzem :D

oj już nie czepiaj się, dobrze wiesz o co mi chodziło
wątpię, czy ktoś bierze takie zdjęcie, zapisuje je i powiększa - tym bardziej, że zdjęcia umieszczane w necie są dość lichej jakości

zwierzatko_mojej_mamy

golinda no to jak sa lichej jakosci to Twoja plamka nic na to nie poradzi ;D nie domnozy pixeli - tak samo licho widzicie ;D a ja jak chce cos zobaczyc to czesto sciagam - nie zapisuje, tylko wrzucam prosto do fotoshopy i sobie powiekszam ;) a czepiam sie nazisto gramatyczny, bo nie lubie jak cos jest blednie napisane, a wiem jak napisac poprawnie - skad to znasz? lol lol jakby ktos tu wszedl i przeczytal to moglby pomyslec, ze jak kupi monitor 50 cali to nagle zobaczy sutki lol
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

golinda


mayagaramond

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 13 Lip 2009, 18:39:15
jakby ktos tu wszedl i przeczytal to moglby pomyslec, ze jak kupi monitor 50 cali to nagle zobaczy sutki lol

reklama dzwignia handlu lol lol

dalej zadnegu sutka nie widze, a mam dobry i nowy monitor ;D
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"