Pomysł na sesję ciążową

Zaczęty przez elve, 10 Lip 2009, 18:40:26

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Kasia

elve daj maila to Ci przeslę oferty które ja dostałam

elve

nie kojarzę zdjeć sonatiny, tylko te Ignasia

Kasia

sonatinie chyba nasza moonlight robiła foty

a moonlight ma być niedługo w kraju :) w wakacje czy we wrzesniu :)
na jej stronie sa chyba foty sonatiny albo innej strefowiczki

elve


Kasia


golinda

#30
Cytat: justynaaaa2 w 10 Lip 2009, 20:29:51

ja gdybym chciała mieć takie foty a wygląd brzucha pozostawiałby wiele do życzenia to tylko retusz by wchodzi w grę  ;) wygładzić brzuch (żadnej kreski itp.) i wklęsnąć pępek ;D

nie chciałam tego pisać, ale też tak myślę
krecha i ten pępek są okropne

Dodany tekst: 10 Lip 2009, 21:00:45

Cytat: Kasia w 10 Lip 2009, 20:47:36
http://www.jpekala.blogspot.com/

i jest tam nasza mobka :)

rubin04

Cytat: sonja w 10 Lip 2009, 20:28:06
A jak to jest z tym pępkiem, on się zawsze taki wystający robi? Czy tylko jak któraś ma wypukły od dzieciństwa?

Mi sie nie zrobil wystajacy - na koniec był po prostu płaski :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

justynaaaa2

Cytat: golinda w 10 Lip 2009, 20:59:51
nie chciałam tego pisać, ale też tak myślę
krecha i ten pępek są okropne

no to sru  :beer:
ale mam wrażenie, że na tej sesji co elve wkleiła ten brzuch jest właśnie wygładzony  :hmm:

golinda

#33
Cytat: rubin04 w 10 Lip 2009, 21:01:24
Mi sie nie zrobil wystajacy - na koniec był po prostu płaski :)

moja koleżanka ma wypukły już od 3 miesiąca ciąży, bo normalnie też nie ma tak bardzo wklęsłego i jest bardzo szczupła, więc skóra bardziej się naciąga

Dodany tekst: 10 Lip 2009, 21:05:56

Cytat: justynaaaa2 w 10 Lip 2009, 21:01:46
no to sru  :beer:
ale mam wrażenie, że na tej sesji co elve wkleiła ten brzuch jest właśnie wygładzony  :hmm:

sru! :beer:

ishka82

#34
Ja mam pępek bardzo mocno wklęsły i mam nadzieję, że nie wylezie :pray: No przecież byłby jak nie mój :crazy: ;)


magdarynka

#36
Cytat: cumberland w 10 Lip 2009, 21:45:25
ostatnio przez przypadek na taką się natknęłam i bardzo mi się spodobała ;)
http://sebastianmalachowski.pl/blog/?p=200
o tej sesji rozmawialysmy ostatnio, mnie tez sie bardzo podoba ale ja jestem fanka Sebastiana i brak mi obiektywizmu :D

Dodany tekst: pią 10 lip 2009 19:55:21 GMT-1

ta jest tez swietna http://sebastianmalachowski.pl/blog/?p=192
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


sonatina

#38
A tak , miałam sesję ciążową!
Z perspektywy czasu uważam ja za wyjatkową pamiatkę i uwielbiam przegladać te zdjęcia.
Sesja w wykonaniu moonlight i jej męża :)


mobka

Cytat: golinda w 10 Lip 2009, 20:59:51
nie chciałam tego pisać, ale też tak myślę
krecha i ten pępek są okropne

Dodany tekst: 10 Lip 2009, 20:00:45

i jest tam nasza mobka :)

A no jestem. I marchewka nasza jeszcze jest - ale obie jestesmy nie w kontekscie ciazowym. Ja za sesjami brzuszkowymi nie przepadam, ale to pewnie dlatego, ze na wiekszosci brzuch jest goly, a nie podoba mi sie ten widok. Sama sesje brzuszkowa bym chciala, ale taka normalna - w sensie w ubraniu w jakims plenerze - ewentualnie tylko kilka fotek takich jak ta z kokardka u Sonatiny. No i oczywiscie jak sesja to tylko z Aga (moonlight) i Jarkiem - nawet jesli mialabym do Francji jechac :)

a elvelve co do miejsca to uwazam, ze nowe mieszkanie moze byc fajnym miejscem :)

sonatina

Cytat: mobka w 10 Lip 2009, 23:43:59
No i oczywiscie jak sesja to tylko z Aga (moonlight) i Jarkiem - nawet jesli mialabym do Francji jechac :)


popieram w 100%

zuzia

dziekuje za wszystkie komplementy :blush:

edyta ma ciekawe pomysly a poza tym jest swietna osoba z ktora naprawde latwo zlapac kontakt. w albumie te zdjecia wygladaja jeszcze lepiej!
chcialam sesje brzuszkowa zrobic z moonlight ale do Francji w moim stanie troche daleko bylo :)
ps. a edyte dzieki sonatinie znam :beer:


mayagaramond

Zdjecia w wannie bardzo mi sie podobaja. Nie sa tez dla mnie erotyczne i w ogole nie widze problemu, zeby dziecko "takie" zdjecia widzialo. U nas wisi kilka aktow i na pewno nie bede ich zdejmowac ;)

Za to nie podobaja mi sie zdjecia z "rekwizytami", zbyt naiwne to dla mnie. Podobaja mi sie te zdjecia blondynki z grzywka i bobem, bo sa radosne, swietnie technicznie i bez ozdob ;) Z wyjatkiem baniek, ale baniki moga byc.

Jak mialaby wygladac "sesja marzen" nie wiem - pewnie czarno-biala. Gdzie - tez nie wiem.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

sonja

Cytat: magdarynka w 10 Lip 2009, 21:53:38

ta jest tez swietna http://sebastianmalachowski.pl/blog/?p=192


O losie! u tej babki na pierwszych paru zdjęciach pępek wygląda jak trzeci sutek  :padam: :padam:

mayagaramond

Cytat: sonja w 13 Lip 2009, 11:29:28
O losie! u tej babki na pierwszych paru zdjęciach pępek wygląda jak trzeci sutek  :padam: :padam:

taki urok ciazy (stety czy nie stety ;) ). Nie wiem czy retuszowanie tego ma sens - to nie pryszcz ;) Rownie dobrze, mozna caly brzuch wyretuszowac lol lol
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

nionczka

Ja uwazam, ze ciaza jest piekna, bruszek jest super i jesli chce sie to uwiecznic to powinno byc widac. Zadnego retuszowania ani zaslaniania. Nie lubie tylko tandetnych gadzetów i tych samych pomyslów powielanych w nieskonczonosc. Nie chce nikogo urazic bo mzoe ktoras z nas tak miala (nie pamietam anwet teraz), ale to serce zrobione z dloni to juz mnie mdli...
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

golinda

jasne, że każdy może sobie robią sesje jakie chce i w sumie nic nam do tego ;)
jedni wolą serce z dłoni, inni wannę pełną płatków róż (hmm...)

ja chciałabym m.in. takie zdjęcia powiesić w pokoju dziecięcym, więc naga z cyckami na wierzchu, lekko przysłonięta wiszę sobie w towarzystwie misiów?!? no marnie to widzę :D

nionczka

Cytat: golinda w 13 Lip 2009, 13:05:03
jasne, że każdy może sobie robią sesje jakie chce i w sumie nic nam do tego ;)
jedni wolą serce z dłoni, inni wannę pełną płatków róż (hmm...)

ja chciałabym m.in. takie zdjęcia powiesić w pokoju dziecięcym, więc naga z cyckami na wierzchu, lekko przysłonięta wiszę sobie w towarzystwie misiów?!? no marnie to widzę :D


A kto od razu mówi o cyckach na wierzchu? Mi raczej o brzuch chodzilo z tym pokazywaniem.
Mi sie erotyczne podejscie do sesji srednio podoba. Dla mnie ciaza jest aseksualna (wiem, ze to dziwnie brzmi ;-)). Ale kiedy ja widze brzuch nie mysle o seksie tylko o dziecku, moje skojarzenia wybiegaja w przyszlosc, nie cofaja sie w czasie.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zuzia

Cytat: mayagaramond w 13 Lip 2009, 11:21:11
Zdjecia w wannie bardzo mi sie podobaja. Nie sa tez dla mnie erotyczne i w ogole nie widze problemu, zeby dziecko "takie" zdjecia widzialo. U nas wisi kilka aktow i na pewno nie bede ich zdejmowac ;)

mi sie ogolnie akty podobaja ale raczej nie chcialabym "taka" wisiec w pokoju syna.