mama po porodzie- jak wrócic do formy

Zaczęty przez jusia, 08 Lip 2009, 21:08:08

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.



Kasia

#27
Angelos  :beer:

to ja sobie zakupie tego koronkowego :)

mam nadzieje ze to działa :)

Dodany tekst: 09 Lip 2009, 08:37:43

dobra, gacie kupione lol lol lol


elve

a przepraszam te pasy i gacie to jak działają?

nionczka

Cytat: elvelve w 09 Lip 2009, 09:04:01
a przepraszam te pasy i gacie to jak działają?

Utrzymuja skore, podtrzymuja miesnie, zeby wracaly do formy. Ale nam polozna powiedziala, ze pasy sa zle bo wciskaja wszystko do tylu. Owszem daja efekty, ale organy nie wracaja na miejsce w sposob naturalny. Majtki ponoc lepsze bo dzialaja na wiekszym obszarze.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

suegro

Cytat: konwalia w 08 Lip 2009, 21:23:30
jusiol ja z tych co bez ciązy walczą z kg od zawsze (tyje i chudnę po 10kg)

na mnie zawsze działała żelazna dyscyplina-dieta kopenhaska lub 1000kkcal z notowaniem co jem, mierzenie obwodów ciała raz w tyg, codzienne ważenie (modyfikowałam dietę i  cwiczenia),
bieganie i ćwiczenia z cięzarkami, stepper

w tej chwili jestem znowu w górnej granicy :(

że się wtrącę
szczerze powiedziawszy nic dziwnego, że tak się dzieje
Jeśli w okresie stosowania diety dostarczasz organizmowi tak mało kalorii to on później musi sobie to odbić i jak zaczynasz jeść normalnie to robi sobie zapasy na te "chude" chwile.
I tak w kółko.
Jak zaczniesz jeść zbilansowane,małe, ale regularne posiłki, mniej więcej co 3 h to sobie wszystko dobrze wyregulujesz.
Na początku może się zdarzyć, że nawet przytyjesz, bo Twój organizm nie jest przyzwyczajony do takiego jedzenia.
Ale później, stopniowo wszystko się wyrówna :)
"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

jusia

mnie mama strasznie namawiala na pas, ale mnie boli w nim brzuch, chyba za bardzo sciska, ale ja mam taki
http://allegro.pl/item677873968_pani_teresa_pas_poporodowy_l_rewelacja_apteka.html

moja mama ma regulowany, on ma taka pianke jakby po wewnetrznej stronie, i sie wypaca mi chyba tluszcz w niej, wiec czasem nosze jej...
ale mysle, ze majty obicskajace musze kupic to chyba lepsze bedzie
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

Kasia

#32
majty juz mam, mój D. sie śmieje że na pas cnoty to juz za późno lol

fasolka1980

Kasia, daj znac jakie będą efekty  ;)

mi się już brzuszek zmniejsza, no ale jeszcze trochę zostało. Niby mam 3 kg do wagi sprzed ciąży, a nie mieszczę się w żadne spodnie  :zly:

Kasia

Ja sie w jedne już w sobotę wcisnełam jupi

a w tych gaciach wygodnie sie chodzi i w spodniach tez wygodniej :)

rubin04

U nas w szpitalu przychodziła taka rehabilitantka i macała kazdej brzuch i jednej np. powiedziała że koniecznie kupić pas (bo przepuklina jej grozi czy coś tam), a innym (mi też) że pas nie, tylko ćwiczyć, bo pas rozleniwia mięsnie.
Ale w domu presja mamy i babcia na pas/majtasy jest wielka..
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Angie

Cytat: rubin04 w 15 Lip 2009, 17:11:08
U nas w szpitalu przychodziła taka rehabilitantka i macała kazdej brzuch i jednej np. powiedziała że koniecznie kupić pas (bo przepuklina jej grozi czy coś tam), a innym (mi też) że pas nie, tylko ćwiczyć, bo pas rozleniwia mięsnie.
Ale w domu presja mamy i babcia na pas/majtasy jest wielka..

No właśnie, to mnie strasznie dziwi . Mi mama też marudziła o te majtki,  a weekend jeszcze Miłosza babcia  :headbang:.

Mój brzuch jest daleki od ideału, ale tez ciągle mi się w tych gaciach chodzić nie chce. Zresztą w moim przypadku to jest potrzebne zgubienie wagi, a nie tam same gacie :D

rubin04

Angelos - mi mama i babcia marudziły że brzuch mi został 2 tyg po porodzie!!! Opierdzieliłam troche i sie uspokoiły :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

kasiad

ja też nie napiszę, ile ważyłam przed ciążą, a ile teraz ;D
fakt faktem, że do wagi sprzed ciąży brakuje mi jakichś 5 kg :(
a jakbym schudła 10 kg to byłabym wniebowzięta :D tylko jak to zrobić  :hmm:

mnie Mama w żaden pas nie wciskała :D chyba Jej moja waga nie przeszkadza ;D

ja bym chciała ujędrnić brzuch bo jest miękki i sflaczały, biodra mi się poszerzyły i tyłek urósł, klatka piersiowa się rozeszła
generalnie nie podobam się sobie i już ;D

rilla

jak to czytam to strach się bać:/ kurcze a mój mąż mówi, że najładniejsze i najseksowniejsze są młode mamy właśnie! w końcu nie sa wieszaki, mają kobiece kształty i w ogóle lepiej wyglądają:) ja mu wierzę:)

kasiad

#40
rilla te kobiece kształty są aż za bardzo kobiece ;D i o to się rozchodzi :D
chociaż raz jak byliśmy z Mężem i Olkiem na spacerze, minęliśmy 3 lekko podchmielonych panów   ;)
i jeden z nich głośno mówi: "ale fajna mamusia poszła" :P więc może Twój mąż wie co mówi :D

abkasia

Cytat: kasiad w 15 Lip 2009, 18:14:32

generalnie nie podobam się sobie i już ;D

ale mi sie podobasz!!!! :jupi: :jupi: :jupi: :jupi:


abkasia



abkasia



abkasia


kasiad

#48
Cytat: abkasia w 15 Lip 2009, 21:51:41
no cos ty, nie mow!!!!!

mówię  :P no co  :P nie wiesz, że w kuluarach jest fajnie :D

Kasia

ja tez słyszałam ze nie powinno sie tych pasów i gaci nosić, bo to mięśnie rozleniwia

no ale skoro cwiczyc nie moge ....