Autor Wątek: mama po porodzie- jak wrócic do formy  (Przeczytany 16218 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

sonatina

Odp: mama po porodzie- jak wrócic do formy
« Odpowiedź #25 dnia: 08 Lip 2009, 22:51:13 »
KOCHANEGO CIAŁA NIGDY NIE ZA WIELE!!! Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Angie

« Odpowiedź #26 dnia: 08 Lip 2009, 22:58:08 »
Kasia ja mam takie

Mam też taki pas

« Ostatnia zmiana: 08 Lip 2009, 22:59:05 wysłana przez Angelos »
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub ZalogujNie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Kasia

« Odpowiedź #27 dnia: 08 Lip 2009, 23:03:35 »
Angelos  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

to ja sobie zakupie tego koronkowego Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

mam nadzieje ze to działa Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Dodany tekst: 09 Lip 2009, 08:37:43
dobra, gacie kupione Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

« Ostatnia zmiana: 09 Lip 2009, 08:37:43 wysłana przez Kasia »
Może nie jestem doskonała, może Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj   ale doskonale sobie z tym radzę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #27 dnia: 08 Lip 2009, 23:03:35 »

elve

« Odpowiedź #28 dnia: 09 Lip 2009, 09:04:01 »
a przepraszam te pasy i gacie to jak działają?
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

nionczka

« Odpowiedź #29 dnia: 09 Lip 2009, 09:50:53 »
a przepraszam te pasy i gacie to jak działają?

Utrzymuja skore, podtrzymuja miesnie, zeby wracaly do formy. Ale nam polozna powiedziala, ze pasy sa zle bo wciskaja wszystko do tylu. Owszem daja efekty, ale organy nie wracaja na miejsce w sposob naturalny. Majtki ponoc lepsze bo dzialaja na wiekszym obszarze.

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #29 dnia: 09 Lip 2009, 09:50:53 »

suegro

« Odpowiedź #30 dnia: 09 Lip 2009, 09:56:19 »
jusiol ja z tych co bez ciązy walczą z kg od zawsze (tyje i chudnę po 10kg)

na mnie zawsze działała żelazna dyscyplina-dieta kopenhaska lub 1000kkcal z notowaniem co jem, mierzenie obwodów ciała raz w tyg, codzienne ważenie (modyfikowałam dietę i  cwiczenia),
bieganie i ćwiczenia z cięzarkami, stepper

w tej chwili jestem znowu w górnej granicy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

że się wtrącę
szczerze powiedziawszy nic dziwnego, że tak się dzieje
Jeśli w okresie stosowania diety dostarczasz organizmowi tak mało kalorii to on później musi sobie to odbić i jak zaczynasz jeść normalnie to robi sobie zapasy na te "chude" chwile.
I tak w kółko.
Jak zaczniesz jeść zbilansowane,małe, ale regularne posiłki, mniej więcej co 3 h to sobie wszystko dobrze wyregulujesz.
Na początku może się zdarzyć, że nawet przytyjesz, bo Twój organizm nie jest przyzwyczajony do takiego jedzenia.
Ale później, stopniowo wszystko się wyrówna Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

jusia

« Odpowiedź #31 dnia: 09 Lip 2009, 10:27:39 »
mnie mama strasznie namawiala na pas, ale mnie boli w nim brzuch, chyba za bardzo sciska, ale ja mam taki

moja mama ma regulowany, on ma taka pianke jakby po wewnetrznej stronie, i sie wypaca mi chyba tluszcz w niej, wiec czasem nosze jej...
ale mysle, ze majty obicskajace musze kupic to chyba lepsze bedzie
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

Kasia

« Odpowiedź #32 dnia: 15 Lip 2009, 14:34:21 »
majty juz mam, mój D. sie śmieje że na pas cnoty to juz za późno Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 15 Lip 2009, 14:34:49 wysłana przez Kasia »

fasolka1980

« Odpowiedź #33 dnia: 15 Lip 2009, 14:42:10 »
Kasia, daj znac jakie będą efekty  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

mi się już brzuszek zmniejsza, no ale jeszcze trochę zostało. Niby mam 3 kg do wagi sprzed ciąży, a nie mieszczę się w żadne spodnie  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Kasia

« Odpowiedź #34 dnia: 15 Lip 2009, 14:45:03 »
Ja sie w jedne już w sobotę wcisnełam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

a w tych gaciach wygodnie sie chodzi i w spodniach tez wygodniej Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

rubin04

« Odpowiedź #35 dnia: 15 Lip 2009, 17:11:08 »
U nas w szpitalu przychodziła taka rehabilitantka i macała kazdej brzuch i jednej np. powiedziała że koniecznie kupić pas (bo przepuklina jej grozi czy coś tam), a innym (mi też) że pas nie, tylko ćwiczyć, bo pas rozleniwia mięsnie.
Ale w domu presja mamy i babcia na pas/majtasy jest wielka..

Angie

« Odpowiedź #36 dnia: 15 Lip 2009, 17:30:59 »
U nas w szpitalu przychodziła taka rehabilitantka i macała kazdej brzuch i jednej np. powiedziała że koniecznie kupić pas (bo przepuklina jej grozi czy coś tam), a innym (mi też) że pas nie, tylko ćwiczyć, bo pas rozleniwia mięsnie.
Ale w domu presja mamy i babcia na pas/majtasy jest wielka..

No właśnie, to mnie strasznie dziwi . Mi mama też marudziła o te majtki,  a weekend jeszcze Miłosza babcia  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj.

Mój brzuch jest daleki od ideału, ale tez ciągle mi się w tych gaciach chodzić nie chce. Zresztą w moim przypadku to jest potrzebne zgubienie wagi, a nie tam same gacie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

rubin04

« Odpowiedź #37 dnia: 15 Lip 2009, 17:52:16 »
Angelos - mi mama i babcia marudziły że brzuch mi został 2 tyg po porodzie!!! Opierdzieliłam troche i sie uspokoiły Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

kasiad

« Odpowiedź #38 dnia: 15 Lip 2009, 18:14:32 »
ja też nie napiszę, ile ważyłam przed ciążą, a ile teraz Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
fakt faktem, że do wagi sprzed ciąży brakuje mi jakichś 5 kg Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
a jakbym schudła 10 kg to byłabym wniebowzięta Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj tylko jak to zrobić  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

mnie Mama w żaden pas nie wciskała Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj chyba Jej moja waga nie przeszkadza Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

ja bym chciała ujędrnić brzuch bo jest miękki i sflaczały, biodra mi się poszerzyły i tyłek urósł, klatka piersiowa się rozeszła
generalnie nie podobam się sobie i już Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

rilla

« Odpowiedź #39 dnia: 15 Lip 2009, 20:21:36 »
jak to czytam to strach się baćNie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj kurcze a mój mąż mówi, że najładniejsze i najseksowniejsze są młode mamy właśnie! w końcu nie sa wieszaki, mają kobiece kształty i w ogóle lepiej wyglądająNie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ja mu wierzęNie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #39 dnia: 15 Lip 2009, 20:21:36 »

kasiad

« Odpowiedź #40 dnia: 15 Lip 2009, 20:29:16 »
rilla te kobiece kształty są aż za bardzo kobiece Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj i o to się rozchodzi Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
chociaż raz jak byliśmy z Mężem i Olkiem na spacerze, minęliśmy 3 lekko podchmielonych panów   Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
i jeden z nich głośno mówi: "ale fajna mamusia poszła" Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj więc może Twój mąż wie co mówi Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 15 Lip 2009, 20:31:33 wysłana przez kasiad »

abkasia

« Odpowiedź #41 dnia: 15 Lip 2009, 21:35:05 »

generalnie nie podobam się sobie i już Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

ale mi sie podobasz!!!! Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

kasiad

« Odpowiedź #42 dnia: 15 Lip 2009, 21:39:34 »
ale mi sie podobasz!!!! Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Ty mnie też  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 15 Lip 2009, 21:47:03 wysłana przez kasiad »

abkasia

« Odpowiedź #43 dnia: 15 Lip 2009, 21:43:48 »
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Ty mi też  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Gites galantes!!!! Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

kasiad

« Odpowiedź #44 dnia: 15 Lip 2009, 21:47:55 »
Gites galantes!!!! Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

znaczy Kółko Wzajemnej Adoracji Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

abkasia

« Odpowiedź #45 dnia: 15 Lip 2009, 21:49:53 »
znaczy Kółko Wzajemnej Adoracji Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

dobrze ze nie kuluary Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

kasiad

« Odpowiedź #46 dnia: 15 Lip 2009, 21:50:54 »
dobrze ze nie kuluary Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

jak dla mnie może być i to i to Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

abkasia

« Odpowiedź #47 dnia: 15 Lip 2009, 21:51:41 »
jak dla mnie może być i to i to Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
no cos ty, nie mow!!!!!

kasiad

« Odpowiedź #48 dnia: 15 Lip 2009, 21:52:40 »
no cos ty, nie mow!!!!!

mówię  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj no co  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj nie wiesz, że w kuluarach jest fajnie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 15 Lip 2009, 21:53:06 wysłana przez kasiad »

Kasia

« Odpowiedź #49 dnia: 15 Lip 2009, 22:18:47 »
ja tez słyszałam ze nie powinno sie tych pasów i gaci nosić, bo to mięśnie rozleniwia

no ale skoro cwiczyc nie moge ....