Autor Wątek: U Rowdala  (Przeczytany 4500 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

anka1981

U Rowdala
« dnia: 07 Lip 2009, 23:41:02 »
Dziewczyny, byla ktoras ostatanio albo i nie na weselu U Rowdala w Piorunowie za Bloniami. Napiszcie prosze jak bylo i wszystkie szczegoly, rowniez te negatywne. Cos mnie naszly watpliwosci.

radiowiec_wawa

Odp: U Rowdala
« Odpowiedź #1 dnia: 08 Lip 2009, 21:14:35 »
A jakie watpliwosci?? Prowadzilem tam kilka wesel, w zeszlym jak i w tym roku i mam bardzo dobre zdanie. Nie jest to moze top topow ale to solidne miejsce i bezpieczne miejsce, nic zlego sie nie powinno stac Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

anka1981

« Odpowiedź #2 dnia: 09 Lip 2009, 23:54:03 »
prosze powiedz co jest topem topow wg ciebie? uwazasz ze ta sala wpisuje sie w klimat sielsk0-swojski-wyluzowany? bo taki jest zamysl na nasze wesele. aha..a pytam, bo o tym miejsce nie ma za wiele opinii, a mi wydawalo sie ok, choc zdalam sobie sprawe ze nie podano nam za duzio sczezgolow np. w sprawie jedzenia.

radiowiec_wawa

« Odpowiedź #3 dnia: 10 Lip 2009, 13:57:10 »
Top topow to np. Krolewska w Jablonnej. No ale jest w zupelnie innym stylu. A Rowdale powinni spelnic Twoje oczekiwania - mowie o klimacie, jest wiejsko, sielsko anielsko. I jedzonko tez smaczne, ja na serio do niczego nie moglem sie przyczepic. Wielki plus tego lokalu to to, ze wlasciciele sa na miejscu cala noc i nad wszystkim czuwaja Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj