o ktorej do fryzjera?

Zaczęty przez sunflowerka, 01 Lip 2009, 23:26:29

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

sunflowerka

Nie mam pojecia a muszę sie juz zdecydowac. Slub  o 17.00, po fryzjerze jeszcze oczywiscie bedzie makijazowanie, wiec pomozcie mi rozplanowac to wszystko. Blogoslawienstwo jezeli w ogole bedzie to bedzie bardzo krotkie.
Wstępnie myslalam o zamowieniu fryzjera na 11, a panią od makijazu na 13.  Nie za wczesnie? Wizazystka ma jeszcze malowac mamę i swiadkowa.

domyslam sie ze juz pewnie walkowalyscie ten temat tu kilkanascie razy, ale nie moge znaleźć konkretnych podpowiedzi.

OlaFasola

Ja właśnie miałam tak umówionego fryzjera i makijaż:11, 13 i ślub na 17. Miałam sporo czasu na wszystko, myslę, że to dobre rozwiązanie, u mnie się sprawdziło.

effik

Babo, nie spiesz się :D ja miałam ślub o 14tej - fryzjerka była o 9tej, a makijażystka o 12tej :D

jo_miekka


effik

Cytat: jo_miekka w 02 Lip 2009, 09:48:25
ja nie poszłam

ja też nie - do mnie wizażystka przyszła :D

balbina

#5
myślę że 11 to nie za wcześniej ,raczej optymalnie , zależy co przewidujesz przed wyjazdem do kościoła , jeżeli będą fotki z przygotowań to daj sobie trochę czasu ,pamiętaj ,że nie zawsze wszystko idzie zgodnie z planem , chociaz planujemy cały rok :)

Ja miałam ślub o 16 , fryzurę na 10.30-11 , potem o 12 miał być makijaż ,wszystko się trochę przesunęło i majkijaz zaczął sie dopiero ok.12.40 :( potem szybko do hotelu , ubieranie ,kilka problemów typu czy ktos ma nożyczki,jak poskładać do kupy welon z 2części ( krótszą brałam do fryzjerki ) itp. Nagle 15 i wpada fotograf i tez chce swoje 5 min. do koscioła ledwo zdążyłam ,jakbym 2 raz brała ślub to nie chciałabym tego zamieszania powtarzać.
Czesała się i malowała tez świadkowa.Zalezy od tego czy masz wszystko na miejscu i jak skomplikowane jest czesanie i makijaż ( ja miałam kępki rzęs to też zwieksza czas)

effik

ja miałam kępki rzęs, a wizażystka wyrobiła się w sumie w 40 min i była przed czasem :) fryzjerka też się uporała szybko dość :)
to zależy. zawsze warto mieć zapas na nieprzewidziane sytuacje, choć u nas szło bardzo dobrze wszystko :)

balbina

wow to super bo mnie moja malowała w sumie godzinę

effik

Cytat: balbina w 02 Lip 2009, 13:54:25
wow to super bo mnie moja malowała w sumie godzinę

ona mówiła, że ok godziny - ale wyrobiła się szybciej :)
i co ważne - nie kosztem jakości :)

tomelanka

ja mam slub o 16, wiec fryzjera planuje na 8-9 :D wole byc przygotowana, jestem przezorna :D zwlaszcza ze przed slubem planujemy sesje :)