Autor Wątek: welon  (Przeczytany 6010 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

netkach

welon
« dnia: 28 Cze 2009, 10:13:09 »
Hej dziewczyny,
Jestem tu nowa... ale od paru dni śledzę Wasze wypowiedzi na różne tematy. Jestem zachwycona, bo dzięki Wam dowiedziałam się wielu praktycznych rzeczy.

Założyłam nowy wątek, bo aktualnie jestem na etapie szukania welonu z dżetami, lub jak kto woli z kamykami Swarovskiego (przykłady welonów w załączniku). W sklepie welon, który mi się podoba kosztuje ok 290 zł. To jak dla mnie kosmiczna kwota za sam welon. Dlatego też proszę Was o podpowiedź, gdzie mogę dostać podobny welon w bardziej przystępnej cenie.

Dodany tekst: 28 Cze 2009, 10:14:29
To jeszcze jeden wzór welonu który mi się podoba....
« Ostatnia zmiana: 28 Cze 2009, 10:14:30 wysłana przez netkach »
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Notice: Undefined variable: context in /home/users/strefaslubna/public_html/forum/Sources/LoadAds.php on line 145

marlen_ka

Odp: welon
« Odpowiedź #1 dnia: 28 Cze 2009, 13:52:37 »
po pierwsze witamy na strefie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Z cenami welonów w salonach to zawsze jest tak, ze są wysokie, ja za swój zwykły welon zapłaciłam 350 zł., dlatego może Ty   poszukaj w necie na allegro, ebay'u i na forach ślubnych. I tak sie zastanawiam, czy masz juz może suknię? bo jestem ciekawa, do jakiej sukni chcesz dobrac welon, który zreszta kest piękny.

zuzia

« Odpowiedź #2 dnia: 28 Cze 2009, 14:06:35 »
netkach
witamy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

1. do jakiej sukni planujesz taki welon?
2. moze sama sprobujesz ozdobic welon? na allegro sa dostepne takie "cyrkonie" do naprasowania.

netkach

weeeelon
« Odpowiedź #3 dnia: 29 Cze 2009, 08:10:00 »
Cześć dziewczyny! Dziękuję bardzo za szybką odpowiedz na mojego posta Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
W skrócie moja sukienka jest ala księżniczka... Jestem drobną osóbką i w takim modelu było mi najlepiej. Sukienkę zamówiłam 3 dni temu, więc nie posiadam żadnych zdjęć. Na internecie też jej nie ma Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

marlen_ka: 350 zł za welon??????????? A to ja myślałam, że mój kosztuje kosmicznie dużo Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Widzę, że się myliłam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zuzia: Nie za bardzo chcę robić sama welon.... Ma dwie lewe ręce Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Będę dalej szukać po necie... Może jeszcze przejdę się po innych tańszych salonach Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Bo zauważyłam, że w niektórych salonach jest drożej, a niektórych taniej. Np. moja sukienka w salonie w większej miejscowości kosztuje 2 500 zł, a w mojej miejscowości- 1 990 zł (ta sama suknia!!!!!!!!!!). Może z welonami będzie podobnie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #4 dnia: 29 Cze 2009, 08:52:05 »
netkach z poszukiwan na allegro Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj moze niedokladnie taki fason jak wkleilas, ale spelnia warunki "tani z krysztalkami" Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

a ten moze nie taki tani, ale dla mnie najciekawszy:
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę

balbina

« Odpowiedź #5 dnia: 29 Cze 2009, 10:36:59 »
potwierdzam , welon w salonie to droga inwestycja , mój gładki bez ozdób ale długi ,mgiełka 3 m panie wyceniły na 480! za cyrkonie chciały 60zł extra a dziewczyny zamawiały w necie za 150zł ,niestety moja suknia przyszła na 3 dni przed ślubem , więc zabrakło mi czasu na zamówienie internetowe, ale ponieważ jakiś tam welon miałam mieć gratis to wynegocjowałam ,że sprzedały mi ten dłuższy za 250, ale i tak uważam że drogo Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

magdarynka

« Odpowiedź #6 dnia: 29 Cze 2009, 11:21:21 »
Welony w salonach maja kosmiczne ceny, kilka dziewczyn zamawialo tutaj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Bardzo fajny, szybki kontakt mailowy z wlascicielka ktora doradzi i zna sie na rzeczy.

zosia2007

« Odpowiedź #7 dnia: 29 Cze 2009, 12:50:25 »
Welony w salonach maja kosmiczne ceny, kilka dziewczyn zamawialo tutaj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Bardzo fajny, szybki kontakt mailowy z wlascicielka ktora doradzi i zna sie na rzeczy.

potwierdzam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

wlascicielka spoko babka, zna sie na rzeczy, ceny atrakcyjne

vansen

« Odpowiedź #8 dnia: 05 Wrz 2009, 00:37:57 »
Witam na Strefie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Mnie welon kosztował niecałe 80 pln  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj zrobiłam go sama i nie było to wcale takie trudne  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj "Przepis" znalazłam gdzieś na Strefie  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj postaram się odszukać. Kryształki natomiast można nabyć w pasmanterii i welon gotowy.
Mój wyrób  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj można zobaczyć w wątku Stylizacja Vansen.

Powodzenia  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

ewelinkaa

« Odpowiedź #9 dnia: 20 Maj 2014, 11:08:23 »
poszukaj na jakimś portalu aukcyjnym
carpe diem