welon

Zaczęty przez netkach, 28 Cze 2009, 10:13:09

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

netkach

Hej dziewczyny,
Jestem tu nowa... ale od paru dni śledzę Wasze wypowiedzi na różne tematy. Jestem zachwycona, bo dzięki Wam dowiedziałam się wielu praktycznych rzeczy.

Założyłam nowy wątek, bo aktualnie jestem na etapie szukania welonu z dżetami, lub jak kto woli z kamykami Swarovskiego (przykłady welonów w załączniku). W sklepie welon, który mi się podoba kosztuje ok 290 zł. To jak dla mnie kosmiczna kwota za sam welon. Dlatego też proszę Was o podpowiedź, gdzie mogę dostać podobny welon w bardziej przystępnej cenie.


Dodany tekst: 28 Cze 2009, 10:14:29

To jeszcze jeden wzór welonu który mi się podoba....

marlen_ka

po pierwsze witamy na strefie :)
Z cenami welonów w salonach to zawsze jest tak, ze są wysokie, ja za swój zwykły welon zapłaciłam 350 zł., dlatego może Ty   poszukaj w necie na allegro, ebay'u i na forach ślubnych. I tak sie zastanawiam, czy masz juz może suknię? bo jestem ciekawa, do jakiej sukni chcesz dobrac welon, który zreszta kest piękny.

zuzia

netkach
witamy :)

1. do jakiej sukni planujesz taki welon?
2. moze sama sprobujesz ozdobic welon? na allegro sa dostepne takie "cyrkonie" do naprasowania.

netkach

Cześć dziewczyny! Dziękuję bardzo za szybką odpowiedz na mojego posta :D
W skrócie moja sukienka jest ala księżniczka... Jestem drobną osóbką i w takim modelu było mi najlepiej. Sukienkę zamówiłam 3 dni temu, więc nie posiadam żadnych zdjęć. Na internecie też jej nie ma :(

marlen_ka: 350 zł za welon??????????? A to ja myślałam, że mój kosztuje kosmicznie dużo :P Widzę, że się myliłam :P

zuzia: Nie za bardzo chcę robić sama welon.... Ma dwie lewe ręce :P

Będę dalej szukać po necie... Może jeszcze przejdę się po innych tańszych salonach :P Bo zauważyłam, że w niektórych salonach jest drożej, a niektórych taniej. Np. moja sukienka w salonie w większej miejscowości kosztuje 2 500 zł, a w mojej miejscowości- 1 990 zł (ta sama suknia!!!!!!!!!!). Może z welonami będzie podobnie :D



zwierzatko_mojej_mamy

oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

balbina

potwierdzam , welon w salonie to droga inwestycja , mój gładki bez ozdób ale długi ,mgiełka 3 m panie wyceniły na 480! za cyrkonie chciały 60zł extra a dziewczyny zamawiały w necie za 150zł ,niestety moja suknia przyszła na 3 dni przed ślubem , więc zabrakło mi czasu na zamówienie internetowe, ale ponieważ jakiś tam welon miałam mieć gratis to wynegocjowałam ,że sprzedały mi ten dłuższy za 250, ale i tak uważam że drogo :(

magdarynka

Welony w salonach maja kosmiczne ceny, kilka dziewczyn zamawialo tutaj http://www.welony.com/
Bardzo fajny, szybki kontakt mailowy z wlascicielka ktora doradzi i zna sie na rzeczy.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zosia2007

Cytat: magdarynka w 29 Cze 2009, 11:21:21
Welony w salonach maja kosmiczne ceny, kilka dziewczyn zamawialo tutaj http://www.welony.com/
Bardzo fajny, szybki kontakt mailowy z wlascicielka ktora doradzi i zna sie na rzeczy.

potwierdzam :)

wlascicielka spoko babka, zna sie na rzeczy, ceny atrakcyjne

vansen

Witam na Strefie :)

Mnie welon kosztował niecałe 80 pln  :jejeje: zrobiłam go sama i nie było to wcale takie trudne  :dance: "Przepis" znalazłam gdzieś na Strefie  :thumbup: postaram się odszukać. Kryształki natomiast można nabyć w pasmanterii i welon gotowy.
Mój wyrób  :blush: można zobaczyć w wątku Stylizacja Vansen.

Powodzenia  ;)

ewelinkaa

poszukaj na jakimś portalu aukcyjnym
carpe diem