Pomocy ! Jak "udoskonalić" małą czarną ? cz.2 , czyli co zrobić z dużej czarnej

Zaczęty przez balbina, 26 Cze 2009, 09:47:28

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

balbina

Kochane wiedźmy ratunkuuuuu  :crying:
Wiem ,że nie mam prawa liczyć na pomoc bo jeszcze mam zaległą relację ale jestem w przysłowiowej d.... :thumbdown:
Wczoraj okazało się ,że za tydzień jedziemy na wesele mojej przyjaciółki ! Nie dotarło do nas zaproszenie ,my myśleliśmy ,że nas młodzi przestali lubić i zaprosili wszystkich przyjaciół oprócz nas a młodzi się złościli ,że nie potwierdzamy i myśleli ,że to my jesteśmy obrażeni :foch:

Efekt taki ,że jestem bez kiecki i pewnie nie zdąże już nic kupić ! Wczoraj prówałam wbić się w moją poprawinową ale efekty pierwszego zimowania z mężem widać niemiłosiernie i poprostu się nie dopinam .

Jedynie w mojej małej czarnej wyglądam przyzwoicie ,zawsze byłam przeciwniczką czarnych kiecek na wesele ale coż nie ma rady.Dlatego pomyślałam ,że pomożecie jakoś ją udoskonalić ,chociaż mała czarna ponoć sama w sobie jest doskonała ;)

Myślałam o tym by potraktować ją jak baze i dobrać jakieś dodatki ,czy coś , sama nie wiem bo słaba jestem w takich drobiazgach,chodzi mi o to żebym nie wyglądała jak na pogrzeb.

Sukienka jest taka jak na zdjęciu ,lekko błyszcząca ,dodatkowo w pasie ma szeroki pasek z tego samego materiału.

Plisssss pomożecie ?!

szelma

A buty juz jakies masz czy tez bedziesz szukac dopiero? :)

panikarola

o właśnie. jakie buty.

w małej czarnej na weselu jesienia machnęłam turkusowe rajtki, czarne buty i dłuuugie turkusowo-dziwnowate korale. bylo ok. miałam jeszcze piórko takie turkusowe, ale juz nie bardzo mialam gdzie je eee... wsadzić ;)

potem tę samą sukienkę na czerwono-hiszpańsko, czerwone szpilki, bransoletka, pokręcone włosy. ten pierwszy zestaw był lepszy, ale to dlatego, że fryzjerka mi zrobiła trwała zamiast loki. pomysł z czerwianią tak w ogóle najbezpiecznijsz, ale też taki trochę oczywisty. jak nie masz czasu w sam raz sie nada, czerwonych rzeczy do dokupienia zawsze jest duzo.

Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

szelma

Ja mialam raz na weselu mala czarna, do tego brazowo-czarne buty, brazowy zakiet, bursztyny i makijaz brazowo-zloty. Chyba nie bylo zle ;). Ale problem byl tez taki, ze mialam wtedy malo wlasnych ciuchow i ratowalam sie zbiorami mamy lol.

panikarola

Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

mayagaramond

#5
Potrzebne Ci buty, wysokie szpilki albo eleganckie sandaly. Tutaj masz dwie male czarne u cameron:
http://img2.timeinc.net/people/i/2007/stylewatch/top5/makeover/cameron_diaz.jpg

Czarne plus turkus super- chociaz mnie sie nie podoba fason tych butow, ale mowimy o kolorze.
Czerwone tez super, ale moim zdaniem troche oklepane ;)

Mozesz zrobic sie na late 50 i dac bialo-czarne buty w paski/kropki.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

balbina

w domu mam kilka par czarnych szpilek i peep toe i jedne czerwone .
Panikarola właśnie myślałam na czerwienią i właśnie jakiś kwiatkiem we włosach ale ten twój turkus to bomba pomysł.

wesele nie jest jakieś super eleganckie bo w restauracji w parku ,tańce na tarasie pod namiotem ,więc jakoś bym chciała tą kieckę  wyluzować

mayagaramond

Cytat: panikarola w 26 Cze 2009, 10:01:15
a sukienka w ogole bardzo fajna!

tak sukienka jest super, zdradzisz skad?
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

magdarynka

Ja przepraszam bo nie w temacie ale maya masz zajebiety awatar lol
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

panikarola

#9
chciałam tylko powiedzieć, że szczególnie jeśli chodzi o wysokość i stopień chudości w okolicy brzucha nie wyglądałam jak cameron ;D

a turkus był dużo ciemniejszy niż na zdjęciu, ogólnie to trochę za ciemna ta całość była, ale nie miałąm czasu szukać jaśniejszych korali

właśnie, kwiatek czerwony we włosach też miałam, taki z jakimś puszkiem czy coś i się urwał w trakcie tańcowania ;(

Dodany tekst: 26 Cze 2009, 10:08:27

majka, co ty tam masz za strzałkę w awatarze zamiast Twojego kwiatka lol lol
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

balbina

jeju alle wy jesteście boskie! jednak  prawda strefa nigdy cię nie zdradzi
ja wam wszystkimz rana :beer: bo poprawiłyście mi humor bo jeszcze godzinę temu byłam załamana całkowicie .

szelma bursztyny fajna sparwa,nawet mam w domu :)

mayagaramond te  late 50  bialo-czarne buty w paski/kropki to cudo , bo ja bardzo lubie takie klimaty i zobacz wogóle na to nie wpadłam ,z tej paniki mózg mi się zablokował .A wtedy jeszcze jakieś dodatki brać ,kolczyki czy może jakieś takie bransoletki-kółka.

panikarola

może rękawiczki

albo włosy tak do góry i jakiś biżut do tego, ale ni ejestem przekonana w sumie

jakieś kolczyki w uszy białe?

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

szelma

Dlugie czarne rekawiczki - tak, tak :). Fajnie by bylo :). I wtedy do takiej stylizacji to perly :).

balbina

aaaa dzięki za komplement odnośnie kiecki ,była kupiona w tamtym roku w H&M za jakieś marne pieniądze coś 119zł,trafiłam przypadkiem a długo szukałam następczyni starej,bo ja jestem fanką takich kiecek ,a że ma rozbudowane tyły   :point_lol: to mam zawsze kłopot by taki fason sobie dopasować, figura klepsydry jest mocno przereklamowana :thumbdown:

goga

#14
ja bym poszła albo w czerwień - kocham ten kolor, albo w lata 60-te, perły, rekawiczki te rzeczy itp

Dodany tekst: 26 Cze 2009, 10:15:37

szelma he he - podobnie myslimy, koleżanko grzybkowa ;)
W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)

panikarola

i Hilton zrobiona na AH

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

salsa

#16
ja bym dokupiła duży ozdobny kwiat (np B. Bridget w kazdej galerii czy tez inne spinkowo, koralikowo itp) w kolorze, jaki wybierzesz - i przypięła do w miejscu, gdzie ramiączka sukienki przechodzą w czesc biustową , z boku oczywiście ;)
stylizacja turkusowa jest ok, ale odpuściłabym sobie turkusowe rajtki - jak na lato to za duzo moim zdaniem ;)

kwiat w kolorze kości słoniowej, do tego buty - jasne peep toe i jasna torebeczka (ew. srebrny odcień dodatków)
butów w groszki nie lubię i po prostu nie potrafię sie do nich przekonać chociaż to krzyk mody (moze dlatego, ze takie nosi moja teściowa i kuzynka męza - kupiły sobie takie same lol )

jakis fikuśmy migielkowy szal - niestety nie zapowiadają upałów

EDIT : ALBO RĘKAWKI - tylko w eleganckim stylu, kocham rękawki
mam jedne takie wiązane na biuście za pomoca wstazki i z bufkami - uwielbiam je!


raczej starałaby sie rozjaśnić ciemna sukienkę i upięłabym włosy w jakis ciekawy wezeł - niekoniecznie dopracowany ;)

Ty jestes blondynka, tak?
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

mayagaramond

#17
Cytat: balbina w 26 Cze 2009, 10:13:54
aaaa dzięki za komplement odnośnie kiecki ,była kupiona w tamtym roku w H&M za jakieś marne pieniądze coś 119zł,trafiłam przypadkiem a długo szukałam następczyni starej,bo ja jestem fanką takich kiecek ,a że ma rozbudowane tyły   :point_lol: to mam zawsze kłopot by taki fason sobie dopasować, figura klepsydry jest mocno przereklamowana :thumbdown:

zawsze mowie, ze w H&M mozna fajnie ciuchy upolowac, ja mam malo szara, w ktorej dzis wystapie ;)

Do bialo-czarnej stylizacji fajnie wyglada taka fryzura:
http://imgcache.allposters.com/images/LIFPOD/859378.jpg


http://www.yoox.com/item.asp?sec=1&YOOX=GIUSEPPE+ZANOTTI+DESIGN&dept=shoeswomen&tskay=B490DC11&rr=1&cod10=44163337ID&sts=sr_shoeswomen80

http://www.yoox.com/item.asp?sec=1&YOOX=POMPILI&dept=shoeswomen&tskay=B490DC11&rr=1&cod10=44161388GT&sts=sr_shoeswomen80

http://www.yoox.com/item.asp?sec=1&YOOX=REAL+MOVIDA&dept=shoeswomen&tskay=B490DC11&rr=1&cod10=44154311PR&sts=sr_shoeswomen80
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

effik

faajna kiecka, niewiele jej trzeba! poza tym wygląda tak, że różne opcje można zastosować - albo bardziej wyluzowaną, albo elegancką. Ja bym była za czerwonymi szpilkami i biżuterią lub torebką (sama tak byłam na weselu kuzynki ubrana), możesz jakąś bardziej "niedbałą" fryzurkę zrobić i jakiś czerwony kwiatek albo ozdobę mieć we włosach.
Mogą być bursztyny, jak mówi szelma. Może być złoto, turkus albo białe dodatki - stylizacja czarno-biała też fajna może być :)
Właściwie każdy ulubiony kolor dodatków pasuje, byle nie ciemny :)

salsa

Cytat: balbina w 26 Cze 2009, 10:13:54
aaaa dzięki za komplement odnośnie kiecki ,była kupiona w tamtym roku w H&M za jakieś marne pieniądze coś 119zł,trafiłam przypadkiem a długo szukałam następczyni starej,bo ja jestem fanką takich kiecek ,a że ma rozbudowane tyły   :point_lol: to mam zawsze kłopot by taki fason sobie dopasować, figura klepsydry jest mocno przereklamowana :thumbdown:

wiem cos o tym! tez taka mam i tez sie zmagam z moda na ciuchy szyte na mało-biodrowe i bez-taliowe osoby
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

balbina

#20
taaa ja uwielbiam audrey hepburn ,mam na stanie perły i pewnie by tak było ale boję się zę to za wieczorowo  w stosunku do miejsca wesela ,no same zobaczcie

salsa

#21
Cytat: mayagaramond w 26 Cze 2009, 10:20:46


http://www.yoox.com/item.asp?sec=1&YOOX=REAL+MOVIDA&dept=shoeswomen&tskay=B490DC11&rr=1&cod10=44154311PR&sts=sr_shoeswomen80


te super!

Dodany tekst: pią 26 cze 2009 09:25:58 GMT-1

Cytat: balbina w 26 Cze 2009, 10:24:33
taaa ja uwielbiam audrey hepburn ,mam na stanie perły i pewnie by tak było ale boję się zę to za wieczorowo  w stosunku do miejsca wesela ,no same zobaczcie

olac to ! uważam, ze jesli kobieta ma na to ochotę to powinna sie prezentować świetnie niezależnie od innych ;) to wesele w koncu, nie ;)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

mayagaramond

Cytat: magdarynka w 26 Cze 2009, 10:07:35
Ja przepraszam bo nie w temacie ale maya masz zajebiety awatar lol

tez mi sie podoba ;D
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

effik

racja, olać perły, niech żyje czerwień albo turkus :D

balbina

#24
salsa dlatego nie zamierzam szukać kiecki w tydzień bo to cud natrafić na coś nie mało-biodrowego a co zarazem nie byłoby workiem na starą ksiegową .
dzięki za propozycję , wersja z kwiatkiem jest fajna ,a myślałam ,ze to już nie modne jest  :stupid:  tak jestem blondynką .

Myślałam tez o szlu ale właśnie najpierw chciałam wybrać jakiś kolor tzw.przewodni ,chociaż teraz mi przyszło do głowy ,że może być sobie kwiatek i buty np. jasne a szal w jakimś innym kolorze jak myślicie???

I wiecie co normalnie się podbudowałam  :aaaa: jeju będzie dobrze :)