Szelmowa chatka

Zaczęty przez szelma, 24 Cze 2009, 21:44:07

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

zwierzatko_mojej_mamy

salsa durna ;P to GABINET ;P a Ty w gabinecie co bys miala ? :> kompa, papiery i knigi - u nas co jest ? kompy, papiery i knigi :D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

effik

Cytat: Anupka w 03 Lip 2009, 10:05:39
Zazdrościłabym po oporach, bo zanim nasz dom zacznie wyglądać na taki z 21 wieku, to trochę wody w Wiśle upłynie :(

a po co dociągać aż do XXI wieku? nie wystarczy XIX? :D
Mieszkomku :D :D

calla

szelma jestem pod wielkim wrazeniem. Nie zazdroszcze tych wszystkim obsuniec czasowych ( ja tez to przeszlam. U mnie to trwalo ponad 2 miesiace), ale warto bylo. Macie super mieszkanie :-)
Wenn Dir das Leben eine Zitrone gibt, mach Limoncello ;)

Anupka

effik, no nie no... co już zaakceptuje zaistniałe fakty, to wchodzę do łazienki, a tam zielona wanna, wchodze do kuchni a tam szafki rodem z lat 60. I nic sie w nich nie mieści... :crazy:
I`m looking strange in the mirror of truth, I`m not immortal I`ve lost my youth...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

salsa

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 03 Lip 2009, 10:46:37
salsa durna ;P to GABINET ;P a Ty w gabinecie co bys miala ? :> kompa, papiery i knigi - u nas co jest ? kompy, papiery i knigi :D

ja bym miała jeszcze szezlong, na którym mogłabym sie uwalić, włączyć sobie jakis chill out i miec święty spokój ;) moj mąz czasem sie ze mnie śmieje, że  ja chodzę "do jaskini"

a no i preferowałabym większą powierzchnię, za dużo mam papierów, książek itp - ale co ja tu bede dumac - obecnie metraż mojego gabinetu wynosi 0 !! lol
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

sputnik_sweetheart

o jak fajnie! Super!
Kwestię swojego pokoju rozumiem doskonale! Tylko jestem w tej dobrej sytuacji, ze takowy posiadam :)  [znaczy, jak byłe lokatorki w końcu rzeczy zabiorą]

effik

Cytat: salsa w 03 Lip 2009, 11:11:33
ja bym miała jeszcze szezlong, na którym mogłabym sie uwalić, włączyć sobie jakis chill out i miec święty spokój ;) moj mąz czasem sie ze mnie śmieje, że  ja chodzę "do jaskini"

a no i preferowałabym większą powierzchnię, za dużo mam papierów, książek itp - ale co ja tu bede dumac - obecnie metraż mojego gabinetu wynosi 0 !! lol

mojego też, wypijmy za to :D :beer:

salsa

Cytat: sputnik_sweetheart w 03 Lip 2009, 11:59:51
o jak fajnie! Super!
Kwestię swojego pokoju rozumiem doskonale! Tylko jestem w tej dobrej sytuacji, ze takowy posiadam :)  [znaczy, jak byłe lokatorki w końcu rzeczy zabiorą]

jak mogłas je tam ulokowac ? w swojej samotni takiego babona ?? oj sputniku, ten kurs asertywności ... ;)



Cytat: effik w 03 Lip 2009, 12:00:21
mojego też, wypijmy za to :D :beer:

namowiłas mnie
polewam obficie ;)

ja uwielbiam gabinet w domu moich rodziców - tam jest duzo ksiązek i wygodne kanapy
tylko kolor mi sie nie podoba - taki zgaszony, pudrowy niebieski a ja nie cierpię niebieskiego - niemniej namówiłam juz mamę na przemalowanie ;)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

suegro

o, szelma, podoba mi się!
Duże i jasne przestrzenie, gabinety.

Chyba naprawdę przyjadę do Was z frytami :D
"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

szelma

Dzięki, dzięki :). Nam też się podoba i dlatego przetrwaliśmy jakoś te obsuwy :). Dzisiaj zrobiliśmy kolejne zakupy domowych pierdółek i będzie trochę bardziej po domowemu :).

salsa, budynek jest nówka sztuka. Dlatego były obsuwy - kończyli jeszcze.

Anupka, oj, ale jednak własny dom, to własny dom. D. dałby sobie rękę uciąć swój dom ;).

szelma

Parę zdjęć z mieszkania w stanie na dziś :). Jeszcze jest mocna prowizorka, ale kolejne zmiany dopiero w sierpniu, bo jesteśmy spłukani kompletnie :D. Ale najważniejsze rzeczy są i da się żyć :).

Więc po kolei:
1. kącik czytelniczy w gabinecie D. - tam będą powstawać książki i artykuły :D
2. moje biurko. Oprócz w tego w pokoju nie ma prawie nic, ale mam wizję, jaki ma być efekt końcowy :)
3. część dzienna salonu - z nowych nabytków: regał na DVD i na płyty
4. część jadalna salonu (D. się załapał w prawym dolnym rogu lol) - zakupiliśmy komodę i wreszcie sprzęt grający ma swoje miejsce
5. kuchnia z moją wywalczoną lodówką lol
6. widok na taras i płyty :D

A na koniec rarytas - oto, co stoi na parapecie w kuchni i przyprawia mnie o gęsią skórkę, ale D. się uparł, bo ma stosunek sentymentalny do tego panopka lol.

effik

No i piknie  :aaaa:
jeszcze wiele przed Wami, ale tych przestrzeni to Wam zazdroszczę :)
ale, ale! twarzą do okna przy biurku? toż to niezdrowo! chociaż tyłem jeszcze gorzej :D

szelma

#87
Dziękujemy :). I zawsze zapraszamy na belgijskie piwo :beer:.
Zawsze mogę biurko przestawić, ale tam tak ładnie akurat się mieści :D. Poza tym czy mnie może coś jeszcze zaszkodzić? :D

sonja

szelma jak to możliwe, że nie upuściłaś jeszcze tego panopka lol on jest gorszy niż niejeden krasnal ogrodowy lol

effik

Cytat: szelma w 16 Lip 2009, 21:31:40
Dziękujemy :). I zawsze zapraszamy na belgijskie piwo :beer:.
Zawsze mogę biurko przestawić, ale tam tak ładnie akurat się mieści :D. Poza tym czy mnie może coś jeszcze zaszkodzić? :D

chyba nie :D
a panopek uroczy :D
ja proponuję zemstę. znajdź coś, co mu się absolutnie nie spodoba, a ty z dumą i sentymentem sobie to postawisz w widocznym miejscu :D

sonja

Cytat: effik w 16 Lip 2009, 21:35:38
chyba nie :D
a panopek uroczy :D
ja proponuję zemstę. znajdź coś, co mu się absolutnie nie spodoba, a ty z dumą i sentymentem sobie to postawisz w widocznym miejscu :D

Piłsudskiego lol

szelma

#91
Panopek jest nakręcany i jak się go nakręci, to kręci się w kółko i rusza głową lol. No ohydny jest na maksa - żeby jeszcze swoje oryginalne włosy miał, to nie - łysy musi być lol.

Dodany tekst: 16 Lip 2009, 21:38:10

sonja, ale on z plastiku jest :(. Nie wiem, czy przejdzie wersja, że upuściłam go, a potem niechcący walnęłam parę razy młotkiem lol.

effik

#92
Cytat: szelma w 16 Lip 2009, 21:37:03
Panopek jest nakręcany i jak się go nakręci, to kręci się w kółko i rusza głową lol. No ohydny jest na maksa - żeby jeszcze swoje oryginalne włosy miał, to nie - łysy musi być lol.

a śpiewa, po niemiecku na przykład? :D

Dodany tekst: 16 Lip 2009, 21:38:25

Cytat: sonja w 16 Lip 2009, 21:36:50
Piłsudskiego lol

albo dwa kaczory :D

szelma

Cytat: effik w 16 Lip 2009, 21:38:10
a śpiewa, po niemiecku na przykład? :D


Czyli próbujesz mi pokazać, że zawsze mogło być gorzej? lol

sonja

Cytat: szelma w 16 Lip 2009, 21:39:40
Czyli próbujesz mi pokazać, że zawsze mogło być gorzej? lol

Nie mogło lol

effik

Cytat: szelma w 16 Lip 2009, 21:39:40
Czyli próbujesz mi pokazać, że zawsze mogło być gorzej? lol

coś w tym guście. mógłby jodłować albo co :D

zwierzatko_mojej_mamy

moglo - mogl spiewac " anton aus tirol " - nigdy tego mayi nie zapomne lol lol

DJ Ötzi - Anton Aus Tirol (=Austria) [Anton From Tyrol]
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

mayagaramond

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 16 Lip 2009, 22:11:21
moglo - mogl spiewac " anton aus tirol " - nigdy tego mayi nie zapomne lol lol

lol lol lol

a ten panopek swietnie pasowalby do ogrodka nieopodal, kolakcje krasnali do pozazdroszczenia, ale takiego chyba jeszcze nie maja ;)
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

sonja

zwierzatko_mojej_mamy skąd Ty to wzięłaś  :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

zwierzatko_mojej_mamy

sonja nie pamietasz? :> kiedys maya pisala, ze chcialaby taki stroj ludowy niemiecki i pokazywala je i patrzylysmy ze drogo, no i tam opowiada, ze kazdy rejon ma inne i takie tam, no i wtracila, ze bedzie spiewac anton aus tirol mowiac do mnie... poczulam sie glupia - bo brzmialo to tak, jakbym powinna wiedziec o co biega ;D no to sobie wygooglalam i padlam ;D jeszcze roznych wersji tego utworu sluchalam przez caly wieczor lol lol
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl