Szelmowa chatka

Zaczęty przez szelma, 24 Cze 2009, 21:44:07

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Anupka

#100
szelma, Panopek boski! Szkoda, że żabe mi z ogródka zabrali, bo mogłybyśmy im zloty robić ;) Ale mam jeszcze krokodyla R., więc nie traćmy nadziei ;)

Dodany tekst: 17 Lip 2009, 18:12:53

A i mieszkanko się domowe robi, fajnie :) Rowerem pojeździsz w środku? Bo na zdjęciach wygląda, że tak, hehe...
I`m looking strange in the mirror of truth, I`m not immortal I`ve lost my youth...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

sonja

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 16 Lip 2009, 23:48:10
sonja nie pamietasz? :> kiedys maya pisala, ze chcialaby taki stroj ludowy niemiecki i pokazywala je i patrzylysmy ze drogo, no i tam opowiada, ze kazdy rejon ma inne i takie tam, no i wtracila, ze bedzie spiewac anton aus tirol mowiac do mnie... poczulam sie glupia - bo brzmialo to tak, jakbym powinna wiedziec o co biega ;D no to sobie wygooglalam i padlam ;D jeszcze roznych wersji tego utworu sluchalam przez caly wieczor lol lol

:beer: ominęło mnie to lol


szelma

Wygrzebał mi się przy okazji mój stary wątek, to pokażę Wam, co się u nas zmieniło. Zdjęcie kiepsko, bo mój aparat umiera powolną śmiercią ;). W sypialni mamy wreszcie łóżko  :jejeje:. W szafy nie inwestujemy - ciuchy są na półkach i tych otwartych wieszakach. Mój gabinet jest skończony i kocham go nad zycie :). A w dużym pokoju doszły nam półki na książki (książki mamy też w obydwu gabinetach i sypialni ;)), duży stół (mały wrzuciliśmy do kuchni) i fotele. Plus obrazki na ścianach i tym podobne.

Nie jest to mieszkanie marzeń, ale je lubię i fajnie się w nim mieszka :). Wyżywać dekoracyjnie będziemy się na własnych smieciach :).

mayagaramond

fajnie macie :) Ty jestes fanka beatelsow czy maz? Czy obydwoje?

A takie wieszak tez mialam jak przeprowadzilam sie do H. W szafie nie bylo miejsca ;D
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

jo_miekka

biurko fajne i ta podpórka na laptopa (?)
i porządek na pólkach

pewno posprzątała i się chwali ;)

szelma

maya, dzięki :). To mła jest beatlesową fanką :). Choruję na ten zremasterowany box, ale drogi...

A na wieszaku przynajmniej mogę powiesić ślubną kiecę i się nie gniecie, więc pogodziłam się z taką opcją szafy :).

jo, nie sprzątała od tygodnia :P. Ale mądrzy ludzie żyją w brudzie ;).

effik

fajowsko! mamy ten sam stól i regały lol lol :beer:

a ten stół/biurko pod laptopem mi się w ikei szalenie podobał :) ale i tak nie mam go gdzie wstawić :)

mayagaramond

#108
na drugim zdjeciu jest wyjscie na taras? Suuper!

jo - tak to jest podporka do laptopa, moj szef ma taka w biurze.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

szelma

effik, Ikea rzondzi wzdłuż i wszerz Europy :beer: :D.

jo, co do laptopa to tak, to podpórka. Zdrowiej jest, kiedy patrzy się na ekran trochę wyżej. Ta jest taka minimalistyczna, ale są też takie z dodatkowym chłodzeniem, portami USC itp.

jo_miekka

#110
Cytat: szelma w 25 Lut 2010, 21:45:43
jo, nie sprzątała od tygodnia :P. Ale mądrzy ludzie żyją w brudzie ;).

Oj, no to mi przykro, zawsze miałam Cię za mądrą ;)

Dodany tekst: 25 Lut 2010, 21:52:36

Cytat: mayagaramond w 25 Lut 2010, 21:49:35
jo - tak to jest podporka do laptopa, moj szef ma taka w biurze.

też bym taką chciała do biura, bo w domu to na kolanach

szelma

Trudno się mówi ;). Teraz będę tylko wyedukowana - na to przynajmniej mam papiery ;).

elve

też mam taką podpórkę

no musze przyznać, ze fajnie to wam wyszło, ma klimat :D

szelma

Jest zgrzebnie, ale szkoda nam pakować kasy w malowanie itp. Zgrzebność górą :D.

jo, moja podpórka ze sklepu dla idiotów pochodzi ;). Droga nie była :). A na kolana to kup sobie poduchę laptopową w Ikei - u mnie się sprawdza, bo mój laptop grzeje jak piec.

dorcia

ale piękne wielkie okna!! zawsze o takich marzyłam ;) są zsuwane?

szelma

dorcia, to drzwi na taras - przesuwna jest lewa część :).

mignon

szelma, super :)

mieszkanie z duszą  :thumbup: :thumbup: :thumbup:

aniak1211

szelma
fajnie macie :)
Tak duzo ksiazek :crazy:
i ten porzadek na polkach/szafkach.

Ja to nawet nie pokazuje jak mieszkam ;)

szelma

Dzięki, dziewczyny :). D. nie jest jakoś zbytnio zadowolony z mebli, bo wszędzie Ikea i twierdzi, że brakuje charakteru :(. Za porządkiem w książkach stoi D. A na zdjęciu sypialni widać moje swetry wysypujące się z półki, więc nie wiem, gdzie Wy ten porządek widzicie :D.

aniak1211

Cytat: szelma w 25 Lut 2010, 22:45:32więc nie wiem, gdzie Wy ten porządek widzicie Cheesy.

Zrobie jutro zdjecie w naszym "duzym"pokoju to zrozumiesz :D
coprawda to Dominika a ja skladam to po 5 razy dziennie ;)

mignon

szelma, a mi się właśnie wydaje, że mimo Ikei jest bardzo nieikeowo ;)

u nas też niedługo będzie w chałupie Ikea, na wyżyny oryginalności będziemy się wzbijać jak już się dorobimy i będziemy mieć coś większego ;D

szelma

Cytat: mignon w 25 Lut 2010, 22:55:21na wyżyny oryginalności będziemy się wzbijać jak już się dorobimy i będziemy mieć coś większego

Otóż to, pani droga, otóż to :beer:.

jusia

ikea rzondzi :) ale ja lubie i to nie zarzut, podoba mi się, czuje sie tak swojsko i super wielkie okno macie :) bardzo mile mieszkanie :)
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

zwierzatko_mojej_mamy

bardzo mi sie podoba :D szelmowy chat (jak helmowy jar brzmi lol lol)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

Angie

Mi tez się podoba, sama mam bilasa i expedita :)
Fajne to mieszkanie, chyba dość duże  :hmm:
I tez mam takie okno w salonie  :highfive: