12 czerwca 2009 - zdjecia profesjonalne str. 3 :)

Zaczęty przez calineczka, 24 Cze 2009, 13:58:21

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

szelma

Slyszalam dobre opinie o tym hotelu - kolega gral tam na weselu :). Na Waszych zdjeciach wyglada fajnie :).

panikarola

szelma, bo ma rzeczywiscie bardzo dobre opinie, tyle ze raczej na mniejsze wesela sie nadaje, bo jest niewielki i w porownaniu z innymi lokalami troche drogo maja. ale podobno naprawde warto wydac te pieniadze.

a ostatnio mi sie przypomnialo, ze jakas forumka o Dobre Czasy pytala, ciekawa jestem jak sie w tych Dobrych Czasach wesele udalo
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

calineczka

Wszystko sie zgadza.

Bylo naprawde super, obsluga rewelacyjna, jedzenie pyszne (ja za duzo nie zjadlam, ale goscie chwalili), dekoracje akurat zalatwialismy we wlasnym zakresie, ale samo jedzenie (np. owoce) tez  podane bardzo ladnie. Alkohole wjezdzaly na stol schlodzone, wodka i biale wino w odpowiedniej temperaturze. Nastepnego dnia dla nas i gosci, ktorzy nocowali w hotelu przygotowano sniadanie w sali konferencyjnej i nawet przyniesli nasze dekoracje, zeby juz bylo tak do konca tematycznie.:) Naprawde nie mam sie do czego przyczepic.

Ale faktycznie na mniejsze imprezy. U nas bylo 60 gosci plus stolik dla fotografow, kamerzysty, itp i bylo naprawde w sam raz. Tak do 80 osob byloby ok; 100, ktore planowalismy na poczatku byloby zdecydowanie za duzo.

Pozniej postaram sie wkleic pare zdjec srodka.

szelma

panikarola, poza tym na jaka Zielona Gore - to wyjazd na Glogow jest  :rotfl:.

zosia2007

calineczka wszystkiego dobrego na nowej drodze zycia :)

balbina

Gratulację , wszystko ślicznie ,miodzio:)

bukietem się nie martw ja też go śmiesznie dzierżyłam ,tylko na jednym zdjęciu ,gdzie fotograf mi podpowiedział ,że należy go trochę niżej trzymać, wygląda jak należy  :mocking: Ty chyba też miałaś Emila Pośpiesznego jak dobrze widzę.

W sumie to mi ulżyło bo myślałam ,że tylko ja takie rzeczy z bukietem wyczyniałam , za towarzystwo  :beer:

Co do Bugattiego , to też mieliśmy tam wesele ,naprawdę super ,pyszne jedzonko ,miła obsługa ,w sumie nie miałam się do czego doczepić . Nie zgodze się jednak ,że to miejsce na małe wesela , u nas było 98os. i ciasno nie było ,dodatkowo mieliśmy 5 os.orkiestry i wiejski stół.
2 stoły dla gości wprawdzie stały na drugiej  sali , tej tzw.balowej i mimo ,że obawiałam się tego rozwiązania  okazało się ,że  było to dobre posunięcie bo otworzyliśmy te duże drzwi łączące sale i została zachowana ciągłość imprezy.
Nie ukrywam, że trzeba było trochę pokombinować i rozrysowanie układu zajęło nam 2 tyg.i trochę nerwów by przekonać upartego szefa ,że stoły to mebel mobilny i można je też ustawić inaczej. W sumie to byłam tak zdesperowana ,że byłam gotowa sama je przestawiać  :rotfl:

panikarola

Cytat: szelma w 25 Cze 2009, 10:50:22
panikarola, poza tym na jaka Zielona Gore - to wyjazd na Glogow jest  :rotfl:.

o kurcze, ale żem fouxa pasa zrobiła  :blush:
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

rilla

calineczka super... piękna jestes... i szczuplutka:D kurcze wsyzstko pieknie. Mieliscie cywilny slub? swietny ten wasz ratusz

calineczka

Balbina, to widze, ze mamy wiele podobnych wspomnien :) odlewam  :beer:  :beer: w grupie zawsze razniej ;)

zgadza sie, byla i Monika i Emil tez, przesympatyczni ludzie.

I faktycznie jesli stoly staly tez w sali balowej to 100 weszla na pewno, tylko my chcielismy te sale pozostawic pusta. A te duze drzwi tez byly otwarte. Troche obawialam tego, ze wesele de facto odbywalo sie w 4 pomieszczeniach, wprawdzie polaczonych, ale jednak. Nie bylo problemu, goscie bawili sie bez oporow, z pewnoscia wielka w tym zasluga zespolu.

A z usadzeniem gosci to wiem dokladnie o czym piszesz, tez nam to sporo czasu zajelo i prawie osiwialam.:) Za nic nie chcialo 'sie ulozyc', przy jednym stole wychodzilo 13 gosci, przy innym jakas skromna 7. Nie bylo latwo.:)

balbina

nio my też chcieliśmy zostawić ta salę wolną i tak było uzgadniane przy podpisywaniu umowy ,na 2tyg.przed weselem wyszło inaczej :( i właśnie też myślałam ,że  :stupid: ,na szczęście skończyło się dobrze.

My też mieliśmy Emila i Monikę,bo też wesele było w piątek i 12-tylko we wrześniu, spora zbierzność  :hugsurprise: Zdjęcia będziecie mieć napewno przepiękne ,a gdzie robiliście plener?

calineczka

#35
rilla, dziekuje bardzo. Przynaje bez bicia, ze zdjecie Twojej fryzury posluzylo mi do wytlumaczenia w salonie o co mi chodzi z tym kwiatkiem.:) I za to piwko sie nalezy.  :beer:

slub cywilny, zgodnie z naszymi przekonaniami. A wroclawski Ratusz naprawde jest sliczny, zreszta caly Wroclaw jest fajny ;)

Dodany tekst: 25 Cze 2009, 12:05:44

plener w Ksiazu, a Wasz gdzie sie odbyl?

balbina

#36
ooo my chcieliśmy do Książa , robiliśmy nawet podejście ale na godzinę przed plenerem się rozpadało i wogóle sie nie odbył :( tydzień poźniej już w akcie desperacji plener odbył się w ogrodzie botanicznym ,ale nie żałujemy wyszło całkiem całkiem ;)

Dodany tekst: czw 25 cze 2009 12:58:44 GMT-1

Cytat: panikarola w 25 Cze 2009, 11:04:45
o kurcze, ale żem fouxa pasa zrobiła  :blush:

no nie koniecznie , panikarola będę bronić twojego honoru , bo rzeczywiście jest to kierunek na ZG,poprostu ty sięgasz swoją wizualizacją dalej niż Głogów :) ,tak samo jak można powiedzieć że jest to trasa na Legnicę.Na dowód rysunek poglądowy

calineczka

Domyslam sie, z Pospiesznymi to raczej pewne.:) Zreszta, widzialam zdjecia Inki, tez w Botanicznym, a w zyciu bym nie poznala. Jakos tak potrafia zaczarowac, ze widac tylko pierwszy plan, tlo w ogole znika i w sumie niewielka roznica gdzie te zdjecia sa robione.

A czy mozna gdzies Wasze zdjecia ogladnac? Chociaz pare... :pray: Na nasze musimy poczekac, a mi juz sie straszliwie ten czas dluzy...:)

balbina

taaa coś o tym wiem i tak nie macie najgorzej bo to początek sezonu ,my czekaliśmy aż do stycznia ,bo byliśmy jednym z ostatnich ślubów w sezonie.

annmay

Pieknie wygladałaś! Śliczna sukienka - też ją mierzyłam :) A zdjęcie na sianie - super!!! Takie zmysłowe...

Mnóstwa szczęscia!!!

szelma

balbina, sięgając dalej i globalnie to to nawet wyjazd na Paryż i Los Angeles może być lol.

calineczka, mam nadzieję, że jak dostaniecie zdjęcia, to wrzucisz coś jeszcze :).

panikarola

Cytat: balbina w 25 Cze 2009, 13:46:41

no nie koniecznie , panikarola będę bronić twojego honoru , bo rzeczywiście jest to kierunek na ZG,poprostu ty sięgasz swoją wizualizacją dalej niż Głogów :) ,tak samo jak można powiedzieć że jest to trasa na Legnicę.Na dowód rysunek poglądowy

he, he :D

e tam, LA, przede wszystkim jednak jest to trasa na Berlin :D
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

szelma

panikarola, przez Glogow na Berlin lol. W srode w nocy Ci pomacham, jak bedziemy kolo Berlina przejezdzac, chcesz? :D

I jak zwykle off-top sie zrobil lol.

panikarola

a przez Berlin do LA lol

wpadnij lepiej na kielicha, tam mi będziesz machac ;)
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

calineczka

szelma, jak tylko cos dostane to wrzuce na pewno :)

annmay - dziekuje bardzo :blush:

Kasia

#45
zobaczyłam to pierwsze zdjecie z pleneru i mysle :

ki diabeł, po co wklejać do relacji zdjecie katalogowe sukni ;)
dopioero po chwili do mnie dotarło ze to twoja fota lol


Pieknie  :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi:

calineczka

#46
:D :D dziekujemy :)

jeszcze nasz Ratusz troche zareklamuje :)



Dodany tekst: 28 Cze 2009, 20:16:24



Dodany tekst: 28 Cze 2009, 20:18:15


didi_loczek

calineczka piękne zdjęcia, gratulacje i wszystkiego dobrego na nowej drodze życia  :daisy:

giga

calineczka,Wszystkiego Najlepszego!
Piękna z Ciebie kobieta :thumbup: :thumbup:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

effik

Pięknie! Wysoka ta calineczka całkiem ;) bardzo ładna z ciebie kobietka i pięknie ci w tej sukni :)  :thumbup:

relacja super, zwłaszcza zdanie "i tak poetycko wywiniemy orla na samym srodku"  :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Wszystkiego naj naj na nowej drodze życia, dużo uśmiechu, spokoju, ale i odrobiny szaleństwa ;)  :daisy:

i więcej fotek!!! :bravo: