Autor Wątek: 12 czerwca 2009 - zdjecia profesjonalne str. 3 :)  (Przeczytany 16486 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

szelma

• Gość
Odp: 12 czerwca 2009 - i po krzyku :)
« Odpowiedź #25 dnia: 25 Cze 2009, 10:06:41 »
Slyszalam dobre opinie o tym hotelu - kolega gral tam na weselu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj. Na Waszych zdjeciach wyglada fajnie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj.

panikarola

« Odpowiedź #26 dnia: 25 Cze 2009, 10:11:26 »
szelma, bo ma rzeczywiscie bardzo dobre opinie, tyle ze raczej na mniejsze wesela sie nadaje, bo jest niewielki i w porownaniu z innymi lokalami troche drogo maja. ale podobno naprawde warto wydac te pieniadze.

a ostatnio mi sie przypomnialo, ze jakas forumka o Dobre Czasy pytala, ciekawa jestem jak sie w tych Dobrych Czasach wesele udalo
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

calineczka

« Odpowiedź #27 dnia: 25 Cze 2009, 10:47:25 »
Wszystko sie zgadza.

Bylo naprawde super, obsluga rewelacyjna, jedzenie pyszne (ja za duzo nie zjadlam, ale goscie chwalili), dekoracje akurat zalatwialismy we wlasnym zakresie, ale samo jedzenie (np. owoce) tez  podane bardzo ladnie. Alkohole wjezdzaly na stol schlodzone, wodka i biale wino w odpowiedniej temperaturze. Nastepnego dnia dla nas i gosci, ktorzy nocowali w hotelu przygotowano sniadanie w sali konferencyjnej i nawet przyniesli nasze dekoracje, zeby juz bylo tak do konca tematycznie.Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Naprawde nie mam sie do czego przyczepic.

Ale faktycznie na mniejsze imprezy. U nas bylo 60 gosci plus stolik dla fotografow, kamerzysty, itp i bylo naprawde w sam raz. Tak do 80 osob byloby ok; 100, ktore planowalismy na poczatku byloby zdecydowanie za duzo.

Pozniej postaram sie wkleic pare zdjec srodka.

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #27 dnia: 25 Cze 2009, 10:47:25 »

szelma

• Gość
« Odpowiedź #28 dnia: 25 Cze 2009, 10:50:22 »
panikarola, poza tym na jaka Zielona Gore - to wyjazd na Glogow jest  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj.

zosia2007

« Odpowiedź #29 dnia: 25 Cze 2009, 10:54:10 »
calineczka wszystkiego dobrego na nowej drodze zycia Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #29 dnia: 25 Cze 2009, 10:54:10 »

balbina

« Odpowiedź #30 dnia: 25 Cze 2009, 11:03:51 »
Gratulację , wszystko ślicznie ,miodzio:)

bukietem się nie martw ja też go śmiesznie dzierżyłam ,tylko na jednym zdjęciu ,gdzie fotograf mi podpowiedział ,że należy go trochę niżej trzymać, wygląda jak należy  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Ty chyba też miałaś Emila Pośpiesznego jak dobrze widzę.

W sumie to mi ulżyło bo myślałam ,że tylko ja takie rzeczy z bukietem wyczyniałam , za towarzystwo  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Co do Bugattiego , to też mieliśmy tam wesele ,naprawdę super ,pyszne jedzonko ,miła obsługa ,w sumie nie miałam się do czego doczepić . Nie zgodze się jednak ,że to miejsce na małe wesela , u nas było 98os. i ciasno nie było ,dodatkowo mieliśmy 5 os.orkiestry i wiejski stół.
2 stoły dla gości wprawdzie stały na drugiej  sali , tej tzw.balowej i mimo ,że obawiałam się tego rozwiązania  okazało się ,że  było to dobre posunięcie bo otworzyliśmy te duże drzwi łączące sale i została zachowana ciągłość imprezy.
Nie ukrywam, że trzeba było trochę pokombinować i rozrysowanie układu zajęło nam 2 tyg.i trochę nerwów by przekonać upartego szefa ,że stoły to mebel mobilny i można je też ustawić inaczej. W sumie to byłam tak zdesperowana ,że byłam gotowa sama je przestawiać  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

panikarola

« Odpowiedź #31 dnia: 25 Cze 2009, 11:04:45 »
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
panikarola, poza tym na jaka Zielona Gore - to wyjazd na Glogow jest  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj.

o kurcze, ale żem fouxa pasa zrobiła  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

rilla

« Odpowiedź #32 dnia: 25 Cze 2009, 11:19:43 »
calineczka super... piękna jestes... i szczuplutka:D kurcze wsyzstko pieknie. Mieliscie cywilny slub? swietny ten wasz ratusz

calineczka

« Odpowiedź #33 dnia: 25 Cze 2009, 11:33:13 »
Balbina, to widze, ze mamy wiele podobnych wspomnien Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj odlewam  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj w grupie zawsze razniej Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zgadza sie, byla i Monika i Emil tez, przesympatyczni ludzie.

I faktycznie jesli stoly staly tez w sali balowej to 100 weszla na pewno, tylko my chcielismy te sale pozostawic pusta. A te duze drzwi tez byly otwarte. Troche obawialam tego, ze wesele de facto odbywalo sie w 4 pomieszczeniach, wprawdzie polaczonych, ale jednak. Nie bylo problemu, goscie bawili sie bez oporow, z pewnoscia wielka w tym zasluga zespolu.

A z usadzeniem gosci to wiem dokladnie o czym piszesz, tez nam to sporo czasu zajelo i prawie osiwialam.Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Za nic nie chcialo 'sie ulozyc', przy jednym stole wychodzilo 13 gosci, przy innym jakas skromna 7. Nie bylo latwo.Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

balbina

« Odpowiedź #34 dnia: 25 Cze 2009, 11:48:31 »
nio my też chcieliśmy zostawić ta salę wolną i tak było uzgadniane przy podpisywaniu umowy ,na 2tyg.przed weselem wyszło inaczej Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj i właśnie też myślałam ,że  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ,na szczęście skończyło się dobrze.

My też mieliśmy Emila i Monikę,bo też wesele było w piątek i 12-tylko we wrześniu, spora zbierzność  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Zdjęcia będziecie mieć napewno przepiękne ,a gdzie robiliście plener?

calineczka

« Odpowiedź #35 dnia: 25 Cze 2009, 11:57:48 »
rilla, dziekuje bardzo. Przynaje bez bicia, ze zdjecie Twojej fryzury posluzylo mi do wytlumaczenia w salonie o co mi chodzi z tym kwiatkiem.Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj I za to piwko sie nalezy.  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

slub cywilny, zgodnie z naszymi przekonaniami. A wroclawski Ratusz naprawde jest sliczny, zreszta caly Wroclaw jest fajny Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Dodany tekst: 25 Cze 2009, 12:05:44
plener w Ksiazu, a Wasz gdzie sie odbyl?
« Ostatnia zmiana: 25 Cze 2009, 12:05:44 wysłana przez calineczka »

balbina

« Odpowiedź #36 dnia: 25 Cze 2009, 13:46:41 »
ooo my chcieliśmy do Książa , robiliśmy nawet podejście ale na godzinę przed plenerem się rozpadało i wogóle sie nie odbył Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj tydzień poźniej już w akcie desperacji plener odbył się w ogrodzie botanicznym ,ale nie żałujemy wyszło całkiem całkiem Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Dodany tekst: [time]czw 25 cze 2009 12:58:44 GMT-1[/time]
o kurcze, ale żem fouxa pasa zrobiła  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

no nie koniecznie , panikarola będę bronić twojego honoru , bo rzeczywiście jest to kierunek na ZG,poprostu ty sięgasz swoją wizualizacją dalej niż Głogów Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ,tak samo jak można powiedzieć że jest to trasa na Legnicę.Na dowód rysunek poglądowy
« Ostatnia zmiana: 25 Cze 2009, 13:59:11 wysłana przez balbina »

calineczka

« Odpowiedź #37 dnia: 25 Cze 2009, 14:26:06 »
Domyslam sie, z Pospiesznymi to raczej pewne.Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Zreszta, widzialam zdjecia Inki, tez w Botanicznym, a w zyciu bym nie poznala. Jakos tak potrafia zaczarowac, ze widac tylko pierwszy plan, tlo w ogole znika i w sumie niewielka roznica gdzie te zdjecia sa robione.

A czy mozna gdzies Wasze zdjecia ogladnac? Chociaz pare... Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Na nasze musimy poczekac, a mi juz sie straszliwie ten czas dluzy...Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

balbina

« Odpowiedź #38 dnia: 25 Cze 2009, 14:45:23 »
taaa coś o tym wiem i tak nie macie najgorzej bo to początek sezonu ,my czekaliśmy aż do stycznia ,bo byliśmy jednym z ostatnich ślubów w sezonie.

annmay

« Odpowiedź #39 dnia: 25 Cze 2009, 22:57:56 »
Pieknie wygladałaś! Śliczna sukienka - też ją mierzyłam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj A zdjęcie na sianie - super!!! Takie zmysłowe...

Mnóstwa szczęscia!!!

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #39 dnia: 25 Cze 2009, 22:57:56 »

szelma

• Gość
« Odpowiedź #40 dnia: 26 Cze 2009, 06:12:15 »
balbina, sięgając dalej i globalnie to to nawet wyjazd na Paryż i Los Angeles może być Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj.

calineczka, mam nadzieję, że jak dostaniecie zdjęcia, to wrzucisz coś jeszcze Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj.

panikarola

« Odpowiedź #41 dnia: 26 Cze 2009, 08:46:44 »

no nie koniecznie , panikarola będę bronić twojego honoru , bo rzeczywiście jest to kierunek na ZG,poprostu ty sięgasz swoją wizualizacją dalej niż Głogów Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ,tak samo jak można powiedzieć że jest to trasa na Legnicę.Na dowód rysunek poglądowy

he, he Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

e tam, LA, przede wszystkim jednak jest to trasa na Berlin Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

szelma

• Gość
« Odpowiedź #42 dnia: 26 Cze 2009, 09:12:24 »
panikarola, przez Glogow na Berlin Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj. W srode w nocy Ci pomacham, jak bedziemy kolo Berlina przejezdzac, chcesz? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

I jak zwykle off-top sie zrobil Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj.

panikarola

« Odpowiedź #43 dnia: 26 Cze 2009, 09:34:25 »
a przez Berlin do LA Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

wpadnij lepiej na kielicha, tam mi będziesz machac Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

calineczka

« Odpowiedź #44 dnia: 26 Cze 2009, 10:10:16 »
szelma, jak tylko cos dostane to wrzuce na pewno Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

annmay - dziekuje bardzo Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Kasia

« Odpowiedź #45 dnia: 26 Cze 2009, 16:44:35 »
zobaczyłam to pierwsze zdjecie z pleneru i mysle :

ki diabeł, po co wklejać do relacji zdjecie katalogowe sukni Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
dopioero po chwili do mnie dotarło ze to twoja fota Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Pieknie  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 26 Cze 2009, 16:44:45 wysłana przez Kasia »
Może nie jestem doskonała, może Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj   ale doskonale sobie z tym radzę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

calineczka

« Odpowiedź #46 dnia: 28 Cze 2009, 20:11:54 »
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj dziekujemy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

jeszcze nasz Ratusz troche zareklamuje Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Dodany tekst: 28 Cze 2009, 20:16:24

Dodany tekst: 28 Cze 2009, 20:18:15
« Ostatnia zmiana: 28 Cze 2009, 20:18:15 wysłana przez calineczka »

didi_loczek

« Odpowiedź #47 dnia: 28 Cze 2009, 20:19:58 »
calineczka piękne zdjęcia, gratulacje i wszystkiego dobrego na nowej drodze życia  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

giga

« Odpowiedź #48 dnia: 28 Cze 2009, 23:46:24 »
calineczka,Wszystkiego Najlepszego!
Piękna z Ciebie kobieta Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

effik

« Odpowiedź #49 dnia: 29 Cze 2009, 12:54:15 »
Pięknie! Wysoka ta calineczka całkiem Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj bardzo ładna z ciebie kobietka i pięknie ci w tej sukni Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

relacja super, zwłaszcza zdanie "i tak poetycko wywiniemy orla na samym srodku"  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Wszystkiego naj naj na nowej drodze życia, dużo uśmiechu, spokoju, ale i odrobiny szaleństwa Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

i więcej fotek!!! Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj