Autor Wątek: 12 czerwca 2009 - zdjecia profesjonalne str. 3 :)  (Przeczytany 16498 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

calineczka

12 czerwca 2009 - zdjecia profesjonalne str. 3 :)
« dnia: 24 Cze 2009, 13:58:21 »
Czesc Dziewczyny,

ja juz tez dolaczylam do grona mezatek. Niestety, bo bardzo fajnie bylo i tylko szkoda, ze tak szybko minelo.Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Moglabym jeszcze raz to przezyc. Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Nie bede Was zanudzac dlugim referatem. Napisze tylko, ze bylo super i ze naprawde warto; polecam kazdemu.Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Korzystajac z okazji chcialabym tez bardzo serdecznie Wam podziekowac. Na forum nie udzielalam sie prawie wcale, ale bardzo duzo pomyslow tutaj podpatrzylam i pozniej bezczelnie odgapilam.Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Dlatego DZIEKI OGROMNE, jestescie naprawde niezrownane.

Pozdrawiam,

Ponizej pare zdjec

Dodany tekst: [time]śro 24 cze 2009 12:59:32 GMT-1[/time]
A to probka zdjec profesjonalnych, na reszte niestety musimy czekac.Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 13 Wrz 2009, 21:11:21 wysłana przez calineczka »

inkageo

Odp: 12 czerwca 2009 - i po krzyku :)
« Odpowiedź #1 dnia: 24 Cze 2009, 14:03:47 »
Aleś piękna! Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Gratuluję  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
W owczym pędzie giną owce
A ja schodzę na manowce

justynaaaa2

« Odpowiedź #2 dnia: 24 Cze 2009, 14:04:45 »
calineczka ślicznie wyglądałaś  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj bardzo ładna ciebie dziewczyna Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
wsztskiego dobrego dla was i gratulacje  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Głupie myśli ma każdy, ale mądry je przemilcza...
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #2 dnia: 24 Cze 2009, 14:04:45 »

magdalinska

« Odpowiedź #3 dnia: 24 Cze 2009, 14:06:26 »
przede wszystkim wszystkiego naj, duzo szczescia i milosci  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
ale chudzina z ciebie!! ale piekna chudzina Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #4 dnia: 24 Cze 2009, 14:07:49 »
ooo jaaaa cieee Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj gratulacje!!!! Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #4 dnia: 24 Cze 2009, 14:07:49 »

kasiad

« Odpowiedź #5 dnia: 24 Cze 2009, 14:16:25 »
calineczna mniam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj piękna z Ciebie kobita  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj moje gratulacje  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 24 Cze 2009, 14:16:42 wysłana przez kasiad »

szelma

• Gość
« Odpowiedź #6 dnia: 24 Cze 2009, 14:19:26 »
Gratulacje!  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Duzo szczescia i milosci Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj. Pieknie wygladalas Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj.

elve

« Odpowiedź #7 dnia: 24 Cze 2009, 14:23:41 »
Ojojoj (to pomyślałam oglądając zdjęcie 4)

Gratulacje i witamy w gronie mężatek. Mamy kilka grup wsparcia w kolejnych etapach życia: matki, żony, kochanki, kucharki, aranżatorki wnętrz Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

calineczka

« Odpowiedź #8 dnia: 24 Cze 2009, 14:43:50 »
To cale szczescie, bo naprawde po slubie zapanowala jakas dziwna pustka w naszym zyciu.Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj To zamieszanie podczas przygotowan, na ktore tak czesto narzekalam, nagle ustalo i cisza...Jakos dziwnie spokojnie.Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Ale te grupy wsparcia tez wygladaja bardzo ciekawie.Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Dzieki serdeczne za wszystkie mile slowa!  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

vobi

• Gość
« Odpowiedź #9 dnia: 24 Cze 2009, 14:55:23 »
... glos mi odebralo...

Po prostu - pieknie. A dwa ostatnie zdjecia wrecz katalogowe Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Gratuluje i zycze wszystkiego najlepszego na "nowej drodze zycia"  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

errata

« Odpowiedź #10 dnia: 24 Cze 2009, 15:40:16 »
Gratulacje!! Dużo szczęscia na nwej drodze życia  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Anupka

• Wiedżma ze słowotokiem
  • Ilość polubień: 0
  • Ilość piw: 1652
  • 16.08.2008; Mam ® na strefowe grubasiństwo :-P
« Odpowiedź #11 dnia: 24 Cze 2009, 16:16:13 »
Calineczka, wcale byś nas nie zanudziła, wręcz przeciwnie, pewnie byłyby ochy, achy i łzy wzruszenia. Napisz coś więcej, hehe... choćby co robisz z mikrofonem w ręku? Czyżbyś śpiewała dla męża?

Gratuluję zamążpójścia! Pięknie wyglądałaś, a mąż kojarzy mi się z innym strefowym mężem, ale nie wiem jeszcze z którym Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
I`m looking strange in the mirror of truth, I`m not immortal I`ve lost my youth…

calineczka

« Odpowiedź #12 dnia: 24 Cze 2009, 16:40:09 »
Ok, same chcialyscie, w takim razie wieczorem sprobuje cos madrego wyprodukowac.Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Na razie nie bardzo mam jak, bo jednak musze chociaz poudawac, ze troche pracuje.Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Napisze tylko, ze gdybym spiewala to moj maz lezalby ze smiechu na podlodze, taka jestem utalentowana muzycznie.Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Dziekuje bardzo za wszystkie komplementy.

A maz moj prywatny osobisty, slowo harcerza, nikomu nie podebralam.Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Justynna

« Odpowiedź #13 dnia: 24 Cze 2009, 17:05:51 »
calineczka, gratulacje  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Pięknie!

szelma

• Gość
« Odpowiedź #14 dnia: 24 Cze 2009, 17:07:37 »
No to czekamy na relacje Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj. Gdzie mieliscie slub? We Wroclawiu albo okolicy?

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #14 dnia: 24 Cze 2009, 17:07:37 »

calineczka

« Odpowiedź #15 dnia: 24 Cze 2009, 17:41:23 »
we Wroclawiu, w Ratuszu. Na stale juz tam nie mieszkamy, ale sentyment pozostal.Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

tachogti

« Odpowiedź #16 dnia: 24 Cze 2009, 20:09:26 »
calineczka jestes sliczna! wszystkiego wszystkiego dobrego dla Was  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
zdjecie w sianie rewela  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

calineczka

« Odpowiedź #17 dnia: 25 Cze 2009, 00:40:40 »
Dziekuje i relacjonuje. Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Lojalnie ostrzegam, ze bedzie dlugo i tylko dla ludzi o mocnych nerwach.Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Na dobre zaczelo sie w poniedzialek. Na poczatek pierwsza przymiarka sukni. Tutaj mialam zgryz niemaly, moja suknie mialam zobaczyc po raz pierwszy dopiero 4 dni przed slubem (!). Mialam jakies straszliwe wizje pod tytulem: przychodze do salonu cala szczesliwa, a tutaj panie z worka wyciagaja ‘cudo’ w kolorze majtkowego rozu, tudziez wscieklej czerwieni i tlumacza, ze taka wlasnie zamowilam.Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Stres zupelnie niepotrzebny, panie z salonu spisaly sie na medal; i suknia i welony byly dokladnie takie jak zamowilam w styczniu. Wprawdzie po ubraniu sukni troche ciezko mi sie oddychalo i mialam spore problemy z chodzeniem (suknia wymagala jeszcze skrocenia), ale to drobiazgi niewarte uwagi. Gotowa bylam cala impreze spedzic na stojaco oddychajac bardzo oszczednie, byla cudna! O wiele piekniejsza niz ta zszarzala bidulka sluzaca do przymiarek, w dodatku na plecach pospinana szpilkami tworzac w ten sposob cudnej urody ‘buly’. 
Pozniej to juz byl maratonik: probny makijaz, fryzura, kosmetyczka, cwiczenie pierwszego tanca, spotkanie z fotografami, nasza konsultantka, kolejna przymiarka, i tak w kolko.Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
W srode odbyl sie panienski.  Swiadkowa jak zwykle stanela na wysokosci zadania (tak na marginesie to mialam naprawde najlepsza swiadkowa na swiecie). Specjalnie na panienski przylecialy moje najblizsze przyjaciolki; jak je zobaczylam to po raz pierwszy poczulam, ze slub juz tuz tuz.Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Dziewczyny wszystko przygotowaly przepieknie: dekoracje, jedzenie, moje ulubione wino.Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Takze dodatkowe atrakcje, bylo naprawde super! I tylko szkoda, ze juz po.Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Czwartek to na szczescie Boze Cialo, takze chcac nie chcac musielismy odpoczac. Wieczorem zasnelam bez najmniejszego problemu, sama bylam zdziwiona.Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Za kare w piatek obudzilam sie o szostej rano.Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Patrze za okno, a tam deszcz sobie pada; cudnie – pomyslalam – najlepiej jak mnie zlapie w pelnym makijazu i fryzurze, wszystko splynie, bede piekna niczym Switezanka.Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Mialam szczescie,  chociaz lalo solidnie, aczkolwiek z przerwami.  Pozniej okazalo sie, ze pogoda miala w tym dniu dobry humor.Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Slonce wyszlo dokladnie na wejscie i wyjscie z Ratusza, lac zaczelo 5 minut po tym jak weszlismy wszyscy do hotelu.Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Pozniej wszystko potoczylo sie blyskawicznie. Najpierw reportaz z przygotowan, za chwile przyjechal wtedy jeszcze narzeczony.Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj  Przytargal ze soba bukiet – cudny, bo pachnial frezjami.Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Dopiero na zdjeciach zobaczylam, ze dzierzylam ten bukiet niczym halabarde, troche jakby za wysoko.Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Ale trudno, juz przepadlo, jakos bede musiala z tym zyc.Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Jedziemy pod Ratusz, czekamy, widzimy jak wchodza kolejni goscie. Ida Narzeczony ze Swiadkami, chwile pozniej ja z Tata. Zaczynaja grac ‘Fascination’ Cola, ruszamy. Ja w jakims dziwnym szoku: widze Tate, ktory mnie prowadzi, pozniej duzo swiec, bialy dywan, w koncu twarz Radka, reszta to zamazane tlo.Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Wczesniej myslalam sobie: ‘jestesmy razem prawie 13 lat, to bedzie czysta formalnosc, luzik.’Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nic z tych rzeczy, przed przysiega musialam ostro walczyc sama ze soba, zeby nie zniszczyc makijazu. Udalo sie, chociaz nie bylo latwo, a ja naprawde nie jestem placzliwym typem. Przez cala ceremonie trzymalismy sie za rece, jakos tak naturalnie wyszlo, fajnie bylo.Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Wesele. Przywitanie chlebem i sola, Rodzice przejeci, kieliszki stlukly sie przepisowo.Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Maz (no tak, juz maz:) przenosi mnie przez prog. Tez przewidywalam jakies dodatkowe atrakcje, ze zaplacze sie w te wszystkie treny, dlugasnie welony i tak poetycko wywiniemy orla na samym srodku, ale bylyby oryginalne zdjecia.Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj A tu nic, poszlo gladko. Za chwile pierwszy taniec. Znowu mnie jakis dziwny stres chwycil, nogi zrobily sie jak z drewna, Pinokio we wlasnej osobie.Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Na szczescie maz okazal zimna krew i suma sumarow wyszlo nie najgorzej.Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Kolejne etapy: tance, podziekowanie Rodzicom, tance, oczepiny, podziekowanie Swiadkom, wiecej tancow  i ... koniec.Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Ten dzien przelecial bardzo szybko, zdecydowanie za szybko. Ale warto bylo!:)
Musze jeszcze nadmienic nieskromnie, ze na koniec jednej z zabaw wszyscy tanczyli poloneza. Poczatek nie byl latwy, ta matura jednak odbyla sie chwile temu...Ale pozniej poszlo juz lepiej i efekt byl naprawde bardzo fajny, zdjecia i film moga byc ciekawe. To juz naprawde koniec.Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 25 Cze 2009, 00:46:25 wysłana przez calineczka »

magoo

« Odpowiedź #18 dnia: 25 Cze 2009, 00:58:32 »
calineczka gratulacje  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj śliczne zdjęcia i wzruszający opis Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

świetnie wyglądałaś, miałaś piękną suknię (można wiedzieć co to za model i gdzie zamawiałaś??)

calineczka

« Odpowiedź #19 dnia: 25 Cze 2009, 01:11:37 »
Dziekuje i dziekuje.Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

To Pronovias Halifax.
Zamawialam we Flossmannie we Wroclawiu i moge polecic z czystym sumieniem, obsluga przesympatyczna i bardzo profesjonalna.

ishka82

« Odpowiedź #20 dnia: 25 Cze 2009, 07:51:09 »
calineczka, ale piękne zdjęcia Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Śliczna kobieta z Ciebie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Gratuluję i życzę wielu wspólnych szczęśliwych lat Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Po burzy zawsze wychodzi słońce Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

magoo

« Odpowiedź #21 dnia: 25 Cze 2009, 09:17:05 »
Dzięki za odpowiedź, polewam

panikarola

« Odpowiedź #22 dnia: 25 Cze 2009, 09:21:16 »
calineczka! gratulacje serdeczne!

Dodany tekst: 25 Cze 2009, 09:21:37
a ta sala to jaka? też Wrocław?
« Ostatnia zmiana: 25 Cze 2009, 09:21:37 wysłana przez panikarola »
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

calineczka

« Odpowiedź #23 dnia: 25 Cze 2009, 09:53:16 »
zgadza sie, hotel 'Bugatti'

panikarola

« Odpowiedź #24 dnia: 25 Cze 2009, 10:03:09 »
to jest ten jak się jedzie w kierunku na ZG, prawda?
nigdy nie widziałam wewnątrz