BIŻUTERIA-dziewczyny pomóżcie

Zaczęty przez bozena.dp, 13 Wrz 2007, 20:27:25

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

bozena.dp

witam
suknie mam koronkowa (zdjęcia nie posiadam), na koronce są naszyte białe maleńkie "koraliki", suknia bez ramiączek, dekolt prosty i... teraz mam dytemat którą biżuterię do tego wybrać  :?: - mam dwie do wyboru, a może jeszcze coś innego?! ale chce coś srebrnego i musi być koniecznie "świecące" (tak mi doradziła pani z salonu)
z góry dzięki :-)

inkageo

A może jednak trochę większe kolczyki?
Imagine there is no hate

abkasia

ja jestem zwolenniczka wiekszych kolczykow. jak ja szukalam na swoj slub to nigdzie nie bylo takich duzych fajnych kolczykow...

ja mysle ze ladne bylyby troche wieksze...

bozena.dp

czyli co? nic z tego co pokazałam??

abkasia

moze takie   :mrgreen:

[ Dodano: 13-09-2007, 20:58 ]
z tych co pokazalas to ladne sa te 1. ale wiesz my z inka mamy taka mala schize duuuzych  kolczykow..:)

bozena.dp

ja też lubie duże kolczyki, ale na ślub chciałam coś delikatnego i zarazem ładnego i... sama już nie wiem co zrobić, co wybrać   :-(

abkasia

mi podobaja sie te 1 bardziej  :-D a wybierz takie w ktorych czujesz sie najlepiej i poprzymierzaj je do sukienki. zobaczysz, ktore bardziej do niej pasuja  :)

bozena.dp

powiem szczerze, że mi też podoba się pierwsza, ale w domu zdania są podzielone  :-P

a taką (tzn. coś podobnego) chce mieć fryzurę, ale co z tego wyjdzie okaże się jutro na próbnej  ;-)  potem wkleje fotki  :)

zuzia

z tych dwóch propozycji bardziej podobają mi sie pierwsze, ale może rzeczywiście w uszach coś bardziej okazałego a za to nic na dekolcie? i do tego bransoletka.

bozena.dp

chyba macie racje dziewczyny co do tych kolczyków
a może coś takiego jak na tej fotce - takie wiszące kolczyki (niekoniecznie 2 rzędy cyrkoni, może np. tylko jeden rząd) coś podobnego na szyję (tutaj nie widac, ale ten "łańcuszek" jest zakończony "wisorkiem") i do tego można by też skompletować bransoletkę, ale nie wiem czy to nie za dużo tego "świecągego"  :?:
może rzeczywiście lepiej tylko kolczyki i cos na rękę a na szyję nic?!
czekam na kolejne rady i sugestie  ;-)
z góry dzięki

tachogti

Masz ladna szyje, moze same kolczyki i nic na szyje? szczegolnie ze masz chyba dosyc strojna suknienke z koronka i koralikami :) wepniesz cos jeszcze we wlosy pewnie - z naszyjnikiem bylabys przeladowana  ;-)
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

mayagaramond

Popieram frakcje zyrandoli  ;-) , dlugie kolczyki i nic na szyje, ale moze zamiast tego bransoletka?
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

Kasia

Duże kolczyki
i nic na szyję
do kompletu bransoletka na rękę
bez rekawiczek


nie ma co robic z siebie choinki
do swiat jeszcze trochę czasu jest  :mrgreen:

bozena.dp

dziewczyny MACIE RACJE ;-)
tamto pytanie która biżuteria lepsza już nieaktualne  :-P
przespałam się z tym "problemem" i doszłam do wniosku, że te kolczyki są rzeczywiście za małe, za krótkie, a ten wisiorek podobne-przy moich odkrytych ramionach i dekoldzie ten wisiorek się traci więc albo musiłabym mieć coś wiekszego (ewentualnie jakiś naszyjnik/kolie) albo nic na szyje-bo suknia już sama w sobie jest strojna, jak któraś zauważyła  :-D

Zuzia śliczna brasoletka-gdzie można taką kupić?

ok, ja na razie zmykam, bo zaraz do fryzjera ide na próbną fryzurę  :-D  jak macie jeszcze jakieś propozycje biżuteri dla mnie to wklejajcie, potem pooglądam  :)  z góry wam dziękuje  :mrgreen:

zuzia

Cytat: "bozena.dp"Zuzia śliczna brasoletka-gdzie można taką kupić?

ja swoją kupilam w Aparcie. Tylko apart ma to do siebie, że nie we wszystkich salonach dostaniesz takie same rzeczy. Ja zjeździlam pół wawy, żeby taką znaleść ale się udalo. Trzeba po prostu szukać. Jeżeli byś byla zdecydowana to mogę ci poszukać (to zawsze jakis pretekst, żeby zajrzeć do sklepu z bizuterią) i ci kupić. W wawie jest jeszcze pare salonów apart, których nie odwiedzilam a chetnie zajrze :)

mary

Decyzja już podjęta ale i tak powiem - lepiej będzie bez wisiorka (ten faktycznie za drobny, by uzyskać odpowiedni efekt) ale za to większe kolczyki i być może bransoletka. Będziesz wyglądała pięknie!

bozena.dp

te dwa wisiorki+kolczyki które pokazałam na początku już NIEAKTUALNE

ale co powiecie o tym?!
co lepiej komplet czy same kolczyki?!
tego nie widac, ale na całym tym "łańcuszku" co jakiś czas jest kryształek Savo.... (nie pamiętam jak to się pisze, hehe  :oops: ) tak samo na kolczykach-na samej górze jeden większy, a potem kilka mniejszych.
czekam na opinie ;-)

zuzia

NIC NA SZYJE. Naprawdę, po co zaslaniac to co ladne??

bozena.dp

zuzia a co myślisz o tych kolczykach?!

mary

czy możesz je z bliska pokazać?

zuzia

bozena.dp,
kolczyki są ladne. Nie widzialam ich z bliska ale to nie ma znaczenia :)
nie widzialam twojej sukienki na tobie, ale wydaje mi się, że to rozwiązanie jest najlepsze. Kolczyki są delikatne a z drugiej strony blyszczą i są dość strojne i przy twojej delikatnej urodzie powinny spelnic swoją rolę.

foszek

Ja rowniez przylacze sie glosow za kolczykami, przeciwko naszyjnikowi.
A i fryzurka ladniejsza niz ta z probnej (moim zdaniem)

tachogti

Stanowczo same kolczyki, chociaz naszyjnik o niebo lepszy niz poprzednie  ;-)
Komplet sam w sobie sliczny, ale wydaje mi sie, ze masz taki typ urody, ze jak nalozysz na siebie zbyt wiele to w tym "giniesz" i nie widac jaka ladna jestes  :) A pomysl ze jeszcze stroik i welon i koronki i kamyczki...
W tym naszyjniku idz na sylwestra w prostej czarnej sukni  :-D
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

misiak_maly

A mi się właśnie podoba cały komplecik.  Baaardzo ci pasuje.  :lol:  Biżuteria jest delikatna i nie razi, a goły dekolt (jeśli suknia ma duży) będzie taki pusty.


pozdrawiam

bozena.dp

dzięki dziewczyny za opinie  :)
coś z tego kompletu na pewno będę miała na sobie, a co zobacze jak założe wszystko=suknia, welon, itd., itp.
we wtorek lub środę jadę po suknie i jak już wszystko "ubiore" pstryknę fotkę i dam wam do oceny na te pare dni przed ślubem-mam nadzieję, że mogę na was liczyć :?:  ;-)

do tego kompletu była jeszcze bransoletka, ale jej nie wzięłam, bo nie jestem przyzwyczajona do tego typu biżuteri, a poza tym mam tak chudy nadgarstek, że wszystkie bransoletki są mi zawsze za duże  :-/

a dla zainteresowanych zdjęcie kolczyków z bliska