Stół kuchenno-pokojowy

Zaczęty przez isabelles, 17 Cze 2009, 19:41:11

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

isabelles

Jak w temacie Już nie wiem gdzie szukać obeszłam mnóstwo sklepów i nic  :zly:
Potrzebuję stołu rozkładanego szerokość najchętniej tak 80-90 a długości 110-120  Tylko chciałabym aby się rozkładał co najmniej do 250 a najchętniej około 300 w kolorze wenge Będzie to jedyny stół w domu stojący w otwartej kuchni a czasami z okazji np. jakiejś większej imprezy rodzinnej przenoszony (i rozkładany) do pokoju
Namierzyłam coś takiego w ,,meble Emilia" ale nie ma koloru wenge  - mają tylko ciemny orzech  :crying: Widziałam i w innych kilku sklepach stoły tego typu ale w kwadracie 90x90 rozkładany do 270 i bez dodatkowej nogi/nóg a niestety oglądając namacalnie w sklepie stwierdziłam, że przy większej rodzinnej imprezie będzie zbyt mało stabilny
Może któraś z Was ma tego typu stół lub widziała taki i doradzi gdzie szukać – najbardziej odpowiadałaby mi Warszawa lub okolice
No i wiadomo - jak to bywa zwykle przy urządzaniu całego mieszkania im mniej kosztuje tym lepiej ;)

mati

isabelles, ja kupiłam na allegro z tej firmy http://www.allegro.pl/show_user.php?uid=4711894
stół i krzesła - mają spory wybór, więc może coś znajdziesz dla siebie?
są to naprawdę przyzwoite meble, nie mogę na nie narzekać  :thumbup:

isabelles

Tylko z tego co widzę większość maja nie rozkładane a przynajmniej nie tak bardzo rozkładane jak bym chciała a taki 100x200 rozkładany do 300 za nic mi nie wejdzie do kuchni
Napiszę do nich ale pewnie takich 80x120 rozkładanych do około 300 nie robią - już pytałam u kilku producentów podobno przy tych znacznie się rozkładających jakiś inny system stosują - takie metalowe szyny i dwie drewniane lub jedna rozkładana metalowa noga a nie każdemu się chce z tym bawić

mati

popytaj, a może jednak?
ja mam 160 rozkładany do 240, szerokość 90

konwalia

a może jeden na stałe i awaryjny rozkładany (odkręcane nogi) a szerokość obu  ta sama

Angie

#5
Cytat: isabelles w 17 Cze 2009, 20:11:31
Tylko z tego co widzę większość maja nie rozkładane a przynajmniej nie tak bardzo rozkładane jak bym chciała a taki 100x200 rozkładany do 300 za nic mi nie wejdzie do kuchni
Napiszę do nich ale pewnie takich 80x120 rozkładanych do około 300 nie robią - już pytałam u kilku producentów podobno przy tych znacznie się rozkładających jakiś inny system stosują - takie metalowe szyny i dwie drewniane lub jedna rozkładana metalowa noga a nie każdemu się chce z tym bawić


Znam firmę robiącą  takie rozkładane stoły. Stoły rozkładają  się na 3 metry i więcej.
Sa właśnie na takich szynach i wkładasz dodatkowe wkładki. Jutro  poszukam nazwy tej firmy, wiem że mają stronę internetową.
Producent jest niestety z  Wejherowa, ale może gdzies do Warszawy dostarczają.


Angie

#7
To ta firma

http://www.wenta.pl/index.html

Kojarzę tez że znajomi kupili chyba stół rozkładany w ten sposób w ekomeble :)

mika

Angelos błagam z Wejherowa!!!! ja się tam urodziłam :D

Angie

Cytat: mika w 18 Cze 2009, 20:10:52
Angelos błagam z Wejherowa!!!! ja się tam urodziłam :D

ups...

martullek

moi rodzice kupowali ostatnio stół w tej firmie www.drewnogal.pl stół rozkłada się do niebotycznej długości, ma chyba z 6 dodatkowych desek. ale cenowo to raczej nie jest najniższa półka.

wis

Cytat: martullek w 20 Cze 2009, 22:24:18
moi rodzice kupowali ostatnio stół w tej firmie www.drewnogal.pl stół rozkłada się do niebotycznej długości, ma chyba z 6 dodatkowych desek. ale cenowo to raczej nie jest najniższa półka.
Właśnie www.drewnogal.pl miałam polecić :)
Zrobią Ci każdy stół, jaki sobie wymyślisz. To firma moich znajomych więc ręczę :)

isabelles

#12
Dzięki dziewczyny (przez pewien czas nie miałam netu) ale już zaczynam przeszukiwać polecone stronki :)
Ten na allegro (z wyglądu bardzo ładny - o taki właśnie kształt by mi chodziło ale on niestety nie ma dodatkowych nóg/nogi a jak w sklepie mi taki rozłożyli to niezbyt stabilny był

zwierzatko_mojej_mamy

isabelles no ten przeciez ma ;)

http://allegro.pl/item663055222_super_rozkladany_stol_140_90_300_nowy.html

jak robia na zamowienie, to pewnie maja inne ksztalty ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

isabelles

#14
no w sumie jak sami robią to powinni to muszę się z nimi skontaktować - w Drewnogal też widzę, że jest sporo takich - to teraz tylko kwestia porównania cen - jeszcze raz wielgachne dzięki i już pewnie niedługo będziemy jeść przy stole :) - i super bo od tej nieszczęsnej lawy to garba można dostać :)