Majowy ślub

Zaczęty przez annmay, 16 Cze 2009, 12:32:05

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

callja

Wszystkiego dobrego, najlepsiejszego !!! ;)
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

emcia

cud, miód i orzeszki :)
pieknie

Chermelle


lenka

pięknie  :jupi:

gratulacje  :daisy:

martullek

wreszcie tu dotarłam i mogę się pozachwycać  :dreaming:

przepiękna suknia, super fryzura - wyglądałaś zjawiskowo!!!  :daisy: :daisy: :daisy:

gratulacje!

noelka84

slicznie,
wszystko pieknie do siebie pasowalo,
czy to kolczyki swarovskiego?
i fryzurka super, taka naturalna,

aja

Gratulacje! ładne zdjęcie , piękna suknia i śliczna panna młoda!

kasiad

pięknie, elegancko i z klasą czyli tak jak lubię :)

annmay wszystkiego najlepszego  :daisy:

Kasia

annmay jak pięknie  :jejeje: :jejeje: :jejeje: :jejeje: :jejeje: :jejeje: :jejeje:

Gratuluję  :daisy: :daisy: :daisy: :daisy:

pięknie wyglądaliście i mieliscie super fotografa, bardzo przyjemnie ogląda się takie fotki :)


annmay

Ale miło czyta sie takie pochlebstwa  :blush:

Anupka w końcu nie zdecydowałam się na fryzjerkę polecaną przez ciebie, ale tylko dlatego, że dałam się namówić koleżance i umówiłam się na próbną fryzurę z dziewczyną, która czesała ją do ślubu. Ale nie byłam do końca zadowolona z jej propozycji. Do ostatniej chwili wachałam się, czy ją zmienić, a ponieważ okazało się, że jest możliwość to w ślepo się zdecydowałam. Bez próbnej fryzury, a wyszło całkiem fajnie :)

noelka84 kolczyki były z cyrkoniami, wygrzebane z biżuterii mojej mamy, a kształtem idalnie pasowały do ozdób na gorseciku.

Kasia wszystkim możemy w 100% polecić naszego fotografa - Wojciech Blindman. Super facet, profesjonalny fotograf, nawet nie zauważaliśmy jego obecności. A zdjęcia nam się bardzo podobają, a nie są to jeszcze w pełni obrobione. Jak tylko odbierzemy gotowe zdjęcia, obiecuję wrzucić na Strefę.

Dziękuję wszystkim za miłe komentarze  :thankyou:


choco

Jestem pod wrażeniem, cudownie wyglądaliście i piękne zdjęcia. Gratuluje i życzę dużo szczęścia.  :daisy:

ulala28

Gratulacje! Piękne zdjęcia, KLASA!
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login



Whenever people agree with me I always feel I must be wrong.

yoy

Gratulacje! Pięknie, zjawiskowo i jakoś tak zmysłowo :) Brawo! :)

tachogti

annmay zdjecia bossskie  :D uwielbiam fotki w takim klimacie  :thumbup:
wygladalas genialnie :) wszytskiego naj naj naj !!!
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

leelee

Hej czy będziesz sprzedawać swój welon?? Byłabym zainteresowana!! Jeżeli tak to proszę daj mi znać na maila dzanczi@tlen.pl. Wyglądałaś pięknie!

calineczka

alez cudnie! najlepsze zyczenia!