Autor Wątek: Majowy ślub  (Przeczytany 9362 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

callja

Odp: Majowy ślub
« Odpowiedź #25 dnia: 16 Cze 2009, 20:56:55 »
Wszystkiego dobrego, najlepsiejszego !!! Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj /

emcia

« Odpowiedź #26 dnia: 18 Cze 2009, 15:47:54 »
cud, miód i orzeszki Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
pieknie

Chermelle

« Odpowiedź #27 dnia: 18 Cze 2009, 21:29:35 »
gratulacje  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

super

Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #27 dnia: 18 Cze 2009, 21:29:35 »

lenka

« Odpowiedź #28 dnia: 19 Cze 2009, 11:27:56 »
pięknie  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

gratulacje  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

martullek

« Odpowiedź #29 dnia: 19 Cze 2009, 19:46:32 »
wreszcie tu dotarłam i mogę się pozachwycać  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

przepiękna suknia, super fryzura - wyglądałaś zjawiskowo!!!  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

gratulacje!

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #29 dnia: 19 Cze 2009, 19:46:32 »

noelka84

« Odpowiedź #30 dnia: 19 Cze 2009, 22:37:24 »
slicznie,
wszystko pieknie do siebie pasowalo,
czy to kolczyki swarovskiego?
i fryzurka super, taka naturalna,
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

aja

« Odpowiedź #31 dnia: 20 Cze 2009, 10:36:28 »
Gratulacje! ładne zdjęcie , piękna suknia i śliczna panna młoda!

kasiad

« Odpowiedź #32 dnia: 20 Cze 2009, 11:21:43 »
pięknie, elegancko i z klasą czyli tak jak lubię Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

annmay wszystkiego najlepszego  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Kasia

« Odpowiedź #33 dnia: 20 Cze 2009, 21:58:57 »
annmay jak pięknie  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Gratuluję  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

pięknie wyglądaliście i mieliscie super fotografa, bardzo przyjemnie ogląda się takie fotki Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Może nie jestem doskonała, może Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj   ale doskonale sobie z tym radzę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

dragonfly

« Odpowiedź #34 dnia: 21 Cze 2009, 08:44:48 »
annmay gratulacje  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj a Ty wygladalas pieknie!

annmay

« Odpowiedź #35 dnia: 21 Cze 2009, 15:23:01 »
Ale miło czyta sie takie pochlebstwa  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Anupka w końcu nie zdecydowałam się na fryzjerkę polecaną przez ciebie, ale tylko dlatego, że dałam się namówić koleżance i umówiłam się na próbną fryzurę z dziewczyną, która czesała ją do ślubu. Ale nie byłam do końca zadowolona z jej propozycji. Do ostatniej chwili wachałam się, czy ją zmienić, a ponieważ okazało się, że jest możliwość to w ślepo się zdecydowałam. Bez próbnej fryzury, a wyszło całkiem fajnie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

noelka84 kolczyki były z cyrkoniami, wygrzebane z biżuterii mojej mamy, a kształtem idalnie pasowały do ozdób na gorseciku.

Kasia wszystkim możemy w 100% polecić naszego fotografa - Wojciech Blindman. Super facet, profesjonalny fotograf, nawet nie zauważaliśmy jego obecności. A zdjęcia nam się bardzo podobają, a nie są to jeszcze w pełni obrobione. Jak tylko odbierzemy gotowe zdjęcia, obiecuję wrzucić na Strefę.

Dziękuję wszystkim za miłe komentarze  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

choco

• Gość
« Odpowiedź #36 dnia: 23 Cze 2009, 03:20:18 »
Jestem pod wrażeniem, cudownie wyglądaliście i piękne zdjęcia. Gratuluje i życzę dużo szczęścia.  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

ulala28

« Odpowiedź #37 dnia: 23 Cze 2009, 15:25:35 »
Gratulacje! Piękne zdjęcia, KLASA!

Whenever people agree with me I always feel I must be wrong.

yoy

« Odpowiedź #38 dnia: 23 Cze 2009, 20:48:51 »
Gratulacje! Pięknie, zjawiskowo i jakoś tak zmysłowo Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Brawo! Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj   Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

tachogti

« Odpowiedź #39 dnia: 24 Cze 2009, 20:12:13 »
annmay zdjecia bossskie  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj uwielbiam fotki w takim klimacie  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
wygladalas genialnie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj wszytskiego naj naj naj !!!
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #39 dnia: 24 Cze 2009, 20:12:13 »

leelee

« Odpowiedź #40 dnia: 26 Cze 2009, 12:02:50 »
Hej czy będziesz sprzedawać swój welon?? Byłabym zainteresowana!! Jeżeli tak to proszę daj mi znać na maila dzanczi@tlen.pl. Wyglądałaś pięknie!

calineczka

« Odpowiedź #41 dnia: 26 Cze 2009, 15:12:50 »
alez cudnie! najlepsze zyczenia!