Autor Wątek: MONITOR ODDECHU - kupujecie? Macie?  (Przeczytany 26788 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

vobi

• Gość
Odp: MONITOR ODDECHU - kupujecie? Macie?
« Odpowiedź #75 dnia: 01 Mar 2010, 17:18:43 »
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
jak znam siebie, to też kupię, bo inaczej będę co 15 minut sprawdzać, czy dziecko oddycha

tak z ciekawosci - golinda, i jak, kupilas ostatecznie?

OlaFasola

« Odpowiedź #76 dnia: 05 Mar 2010, 13:41:24 »
Ja myślałam, że nie kupimy, że jest to zbędne wyposarzenie, ale teraz po przejściach oddechowych Mikołaja już wiem, że jednak kupimy, bo ja nie śpię tylko nasłuchuję czy oddycha ładnie i równo.
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub ZalogujNie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

doda

« Odpowiedź #77 dnia: 20 Maj 2010, 19:23:24 »
Ja myślałam, że nie kupimy, że jest to zbędne wyposarzenie, ale teraz po przejściach oddechowych Mikołaja już wiem, że jednak kupimy, bo ja nie śpię tylko nasłuchuję czy oddycha ładnie i równo.

i kupiłaś?

jaki?

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #77 dnia: 20 Maj 2010, 19:23:24 »

rilla

« Odpowiedź #78 dnia: 20 Maj 2010, 20:02:34 »
my nie mamy, ale Mały jest duży i sam obraca sobie główkę. I jako wyrodna matka nawet sie nie budze jak piska w nocy:/

OlaFasola

« Odpowiedź #79 dnia: 20 Maj 2010, 20:07:15 »
Tak kupiliśmy, mamy taki Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Ostatecznie zdecydowaliśmy się na model z nianią i mimo niewielkiego w sumie mieszkania, nianię używam codziennie.

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #79 dnia: 20 Maj 2010, 20:07:15 »

doda

« Odpowiedź #80 dnia: 20 Maj 2010, 21:47:26 »
Tak kupiliśmy, mamy taki Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Ostatecznie zdecydowaliśmy się na model z nianią i mimo niewielkiego w sumie mieszkania, nianię używam codziennie.

o to mam ten sam.
włączył Ci się kiedyś bez powodu?

OlaFasola

« Odpowiedź #81 dnia: 21 Maj 2010, 09:11:01 »
włączył Ci się kiedyś bez powodu?

Bez powodu nie, ale jak temp spadła poniżej 18 stopni to się włączył. No i standardowo jak wyjmę małego i zapomnę wceśniej wyłączyć. A Tobie się włączył?

doda

« Odpowiedź #82 dnia: 21 Maj 2010, 10:18:41 »
no właśnie włączył się 3 razy. raz jak siedziałam przy Małym i go obserwowałam, nic dziwnego nie zauważyłam. potrząsnęłam nim, nawet się nie obudził i dalej spał.
i dziś w nocy dwa razy,

czytałam, że przy bezdechu po obudzeniu dzieci oddychają głęboko, albo mają zasinienia, u nas nic takiego nie było

sama nie wiem, czy coś w tym jest, czy może mam czułość za mocno ustawioną.

OlaFasola

« Odpowiedź #83 dnia: 21 Maj 2010, 10:26:26 »
no właśnie włączył się 3 razy. raz jak siedziałam przy Małym i go obserwowałam, nic dziwnego nie zauważyłam. potrząsnęłam nim, nawet się nie obudził i dalej spał.
i dziś w nocy dwa razy,

czytałam, że przy bezdechu po obudzeniu dzieci oddychają głęboko, albo mają zasinienia, u nas nic takiego nie było

O kurde to nie fajnie. Ja prawie zawału dostałam jak się włączył ze wzgędu na temperaturę.
U nas monitorem zajmuje się M, codziennie wieczorem go sprawdza i on też go uruchamiał więc ja nawet nie wiem czy się tam ustawia jakoś czułość.
Może chodzi o materack? O jego grubość? Albo o ustawienie płytek?

doda

« Odpowiedź #84 dnia: 21 Maj 2010, 10:31:47 »
możliwe, dziś wieczorem K. się tym zajmie. one powinny być całkiem płasko te płytki, nie wiem, czy u nas są.
stresuję się, ale dziwi mnie to, że ten monitor rzeczywiście włączył się w momencie, gdy obserwowałam małego siedząc przy łóżeczku i NIC się nie działo, a monitor się włączył.

magdalinska

« Odpowiedź #85 dnia: 21 Maj 2010, 17:18:01 »
doda u mnie nie wlaczyl sie ani razu, chyba ze wzielam Kube i zapomnialam wylaczyc. czulosc mam ustawiona na 4

abkasia

« Odpowiedź #86 dnia: 21 Maj 2010, 20:00:03 »
i dziś w nocy dwa razy,

doda, ustaw czulosc na najwieksza i kaldz malego na macie( zeby ona byla bezposrednio po nim)

nam wlaczyl sie kilka razy w ciagu roczu.

pare razy byl to sygnal alarmowy, jedno pipniecie, jak sie zbudzilismy to juz nie dzwonil.

a to on moze dzwonic jak jest za zimno w pokoju? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj kurcze mam go rok a o tym nie doczytalam... Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
moze dlatego pipczal czasem..

Dodany tekst: 21 Maj 2010, 20:01:23
możliwe, dziś wieczorem K. się tym zajmie. one powinny być całkiem płasko te płytki, nie wiem, czy u nas są.
stresuję się, ale dziwi mnie to, że ten monitor rzeczywiście włączył się w momencie, gdy obserwowałam małego siedząc przy łóżeczku i NIC się nie działo, a monitor się włączył.
a polozyliscie te maty na plycie grubosci chyba 6 mm czy bezposrednio na ramie lozeczka?
bo my mamy wycieta plyte w castoramie pdf o grubosci 6 mm i na niej leza te czujniki
« Ostatnia zmiana: 21 Maj 2010, 20:01:23 wysłana przez abkasia »

ddu

« Odpowiedź #87 dnia: 22 Maj 2010, 10:15:47 »
ja nie mam zamiaru kupować. mam dostać nianię, jeśli szwagierka kupi taką z monitorem, to będzie. ale nie sądzę

abkasia

« Odpowiedź #88 dnia: 22 Maj 2010, 11:45:02 »
ja nie mam zamiaru kupować. mam dostać nianię, jeśli szwagierka kupi taką z monitorem, to będzie. ale nie sądzę
dla nas niania to byl dodatek, nam chodzilo o monitor.. Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

choc teraz bardzo sie przydaj, jak ide na piwko do sasiadow Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

doda

« Odpowiedź #89 dnia: 22 Maj 2010, 14:41:46 »
doda, ustaw czulosc na najwieksza i kaldz malego na macie( zeby ona byla bezposrednio po nim)

nam wlaczyl sie kilka razy w ciagu roczu.

pare razy byl to sygnal alarmowy, jedno pipniecie, jak sie zbudzilismy to juz nie dzwonil.

dzięki, już mąż wczoraj to zrobił i od tego czasu (odpukać tfu tfu) nic nie piszczało.

co to znaczy kładź małego na macie?
mamy te płytki położone bezpośrednio pod materacykiem, mały leży na materacyku, tak jest ok?

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #89 dnia: 22 Maj 2010, 14:41:46 »

abkasia

« Odpowiedź #90 dnia: 22 Maj 2010, 23:55:33 »
dzięki, już mąż wczoraj to zrobił i od tego czasu (odpukać tfu tfu) nic nie piszczało.

co to znaczy kładź małego na macie?
mamy te płytki położone bezpośrednio pod materacykiem, mały leży na materacyku, tak jest ok?
no tak chodzilo mi o to, zeby te plytki lezaly mniej wiecej pod maly i oczywiscie pod materacem Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

a macie ta plyte wycieta? taka 6 mm? my na stelazu lozeczka mamy wycieta plyte PDF na niej te maty, i materac.
taka plyta rowna musi byc, zeby te impulsy byly dobrze przenoszone Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

doda

« Odpowiedź #91 dnia: 23 Maj 2010, 09:42:29 »
taka plyta rowna musi byc, zeby te impulsy byly dobrze przenoszone

no właśnie, u nas te płytki leżą na drewnianym stelażu łóżeczka, takich deseczkach, nie na równej płycie. muszę powiedzieć mężowi, żeby to poprawić

Dodany tekst: 23 Maj 2010, 09:43:32
abkasia Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 23 Maj 2010, 09:43:32 wysłana przez doda »

magdalinska

« Odpowiedź #92 dnia: 23 Maj 2010, 10:50:13 »
no właśnie, u nas te płytki leżą na drewnianym stelażu łóżeczka, takich deseczkach, nie na równej płycie. muszę powiedzieć mężowi, żeby to poprawić
u nas tez leza na stelazu  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

abkasia

« Odpowiedź #93 dnia: 23 Maj 2010, 12:18:58 »

Dodany tekst: 23 Maj 2010, 08:43:32
abkasia Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
my mamy angle care kupowane w UK i tam w angielskiej instrukcji jest informacja, ze powinny te maty lezec na rownej plaskiej plycie min 6 mm...
jesli dobrze pamietam..

justynaaaa2

« Odpowiedź #94 dnia: 21 Sty 2013, 20:55:07 »
no dobra wyciągam jakiś staroć żeby nie dublować wątków Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
przeczytałam te stare posty ale nie znalazłam odpowiedzi
pytanie do tych co miały monitory czy kupować taki z 2 płytkami czy z 1 wystarczy?
Głupie myśli ma każdy, ale mądry je przemilcza...

abkasia

« Odpowiedź #95 dnia: 21 Sty 2013, 20:59:50 »
Ja mam z 1 plytka. Wysarcza Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

justynaaaa2

« Odpowiedź #96 dnia: 21 Sty 2013, 21:01:18 »
no M. poczytał trochę i też twierdzi że wystarcza  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
ja się jeszcze waham dlatego przyszłam do was po radę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

konwalia

« Odpowiedź #97 dnia: 21 Sty 2013, 21:03:11 »
ja miałam z dwoma

i dla mnie trochę duża kasa, żeby kupować angielski bez gwarancji(bo 1 płytka jest na uk)

magdalinska

« Odpowiedź #98 dnia: 21 Sty 2013, 21:04:08 »
ja mam dwie, nawet nie wiedziałam, ze są pojedyncze

justynaaaa2

« Odpowiedź #99 dnia: 21 Sty 2013, 21:07:53 »
konwalia tutaj napisali że jest gwarancja

też właśnie wyczytaliśmy że te z 1 płytką są na UK, nawet były w promocji za 70funtów ale uznaliśmy że bujać się z tymi przejściówkami to bez sensu, ale teraz widzę że te też mają przejściówki dołączone  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj