MONITOR ODDECHU - kupujecie? Macie?

Zaczęty przez rubin04, 15 Cze 2009, 14:11:41

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

magdalinska

nie bylam przekonana do tego, ale teraz sama nie wiem.... jeszcze troche czasu mam, wiec zobaczymy.
Asia - czy ty wiesz, ze idziemy leb w leb? :) ja mam termin na 27.01.10 :)

marax

#51
Cytat: magdalinska w 17 Cze 2009, 09:48:53
nie bylam przekonana do tego, ale teraz sama nie wiem.... jeszcze troche czasu mam, wiec zobaczymy.
Asia - czy ty wiesz, ze idziemy leb w leb? :) ja mam termin na 27.01.10 :)
moja LAURA SIE URODZILA 28 STYCZNIA :)

Dodany tekst: śro 17 cze 2009 08:50:14 GMT-1

nie trzeba kupowc sa firmy ktore to wyporzyczają ale malo oplacalne to jest

magdalinska

czasami nie moge uwierzyc ze ten czas tak szybko leci.... dopiero lezałas w szpitalu, pielegniarka cie opierdzielała za laptopa, a Laura ma juz  prawie pol roku.....

marax

Cytat: magdalinska w 17 Cze 2009, 09:56:36
czasami nie moge uwierzyc ze ten czas tak szybko leci.... dopiero lezałas w szpitalu, pielegniarka cie opierdzielała za laptopa, a Laura ma juz  prawie pol roku.....
no glupia c........a chcialam od niej rekawiczke jednorazowa bo musialam brac globulki a ona do mnie "nie ma takiej potrzeby nie ma mozliwosci zarazenia"

asia407

Cytat: magdalinska w 17 Cze 2009, 09:48:53
Asia - czy ty wiesz, ze idziemy leb w leb? :) ja mam termin na 27.01.10 :)

Super! Zawsze to razniej  ;)

A masz juz jakies typowe dolegliwosci. Bo, nie zapeszajac, mnie ani razu nawet konkretnie nie zemdlilo.Jestem tylko ciagle zmeczona i spie na stojaca. No i te wycieczki do wc co pol godziny :point_lol:
Z tym, ze ja to oprocz testu ciazowego nie mam innego dowodu na istnienie tej ciazy. Lekarz rodzinny jedynie mi pogratulowal, pierwsze USG w 12 lub 13 tygodniu.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zwierzatko_mojej_mamy

no to jak wystarczy potrzepac przed reanimacja, znaczy, ze da rade cos zrobic to ja na przyszlosc zakladalabym, ze chyba kupie - telewizji za duzo sie naogladalam ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

Angie

Też miałam kupić, ale jakos potem wypadło mi z głowy i w  końcu nie kupiłam  :headbang: :headbang:.

Jak mi teraz piszecie o tej smierci łóżeczkowej, to się zastanawiam czy jednak nie zamówić

marax

zwierz mama cie profesjonalnie preszkoli w reanimacji moze maja fantoma ?

konwalia

Angelos nie schizuj!

Może jestem odosobniona, ale uważam że to nie do końca chroni

marax

wiecie ile chorob zabija dzieci ? najwiksza smiertelnosc dzieci do 1 rz to nie bezdech a choroby drog oddechowych . Ja tego nie kupuje nie dajmy sie zwariowac.

zwierzatko_mojej_mamy

maraxela fantoma malucha to ja potrafie nawet zaintubowac :D predzej mnie opieprzy za pomysly z monitorem ;D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

marax

#61
Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 17 Cze 2009, 11:00:24
maraxela fantoma malucha to ja potrafie nawet zaintubowac :D predzej mnie opieprzy za pomysly z monitorem ;D
no i dobrze bez przesady zaraz sie wszystkie nakrecą.

Dodany tekst: 17 Cze 2009, 11:02:08

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 17 Cze 2009, 11:00:24
maraxela fantoma malucha to ja potrafie nawet zaintubowac :D predzej mnie opieprzy za pomysly z monitorem ;D
zamow sobie mniejscowe w inkubatorze do konca 1 rz :)

zwierzatko_mojej_mamy

potem zaczyna raczkowac - to pewnie moze cos zebrac z podlogi i sie zadlawic... miejsce w klateczce do konca zycia byloby najsensowniejsze ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

magdalinska

Asia - pare razy mnie mdlilo (przez chwile) jak glodna byłam :) srednio co 3 godz mam atak głodu, chociaz juz powoli przechodzi. Poza tym w sumie nic. Duzo pije, wiec tez czesciej chodze do wc, spac mi sie bardziej nie chce niz normalnie, chociaz zdarzaja sie drzemki popoludniowe (wczesneij nie bylo takiej mozliwosci). Wlasnie zobaczylam ze ty w UK, wiec u was to inaczej ;) ja tydz temu byłam u lekarza (8tydz), USG robiła, wydruk mam, serce bije :)
PS nie cieszyłabym sie tak z braku wymiotów, ostatnio Brawurka doniosła nam o odkryciu amerykanskich naukowców, ze niby matki, ktore czesto wymiotuja maja duzo madrzejsze dzieci ;)

marax

wczoraj weszłam do sypialni a tam jamnik spi przytulony do malej w łóżeczko !!!!.tak mu wlałam ze lozeczko omija szerokim lukiem.jakby chciał to w tej chwili nieuwagi mogl jej zrobic duza krzywde-nie upilnuje sie wszystkiego

magdalinska

tez sobie znalazł miejsce do spania....... ;)

marax

#66
Caly oblocony byl i biala posiel jest cala w jego czarne lapy.Co to bedzie dopiero jak Laura zacznie chodzic na podworku mam 3 psy :) oczy wkolo glowy.Nie oddam przeciez psow do schroniska jakos musimy wszyscy razem wspolistniec.Jednegonigdy w zyciu nie zrobie-oczka wodnego.Widzialam podtopione w takim oczku dzieck-szczescie ze matka zauwazyla jak wpadalo!

Dodany tekst: 17 Cze 2009, 11:29:04

zwierz założę sie ze człowieka byc nie zaintubowala mimo ze fantoma bez problemu.Ja kiedys probowalam  oprócz tego ze malo zebow pacjent nie stracil a ja ze strachu mialam mokro to nic z tego nie wyszlo i lekarz asystujacy szybko to zrobil.Na fantomie trzeba cwiczyc masaz serca i sztuczne oddychanie.Nikt nie ma przeciez w domu zestawu do intubacji

zosia2007

#67
Cytat: maraxela w 17 Cze 2009, 11:01:19
no i dobrze bez przesady zaraz sie wszystkie nakrecą.

Dodany tekst: 17 Cze 2009, 09:02:08
zamow sobie mniejscowe w inkubatorze do konca 1 rz :)

znajac przyklad znajomej dziecka wole dmuchac na zimne. przynajmniej bede choc troche spokojniejsza. kazdy ma swoje powody zakupu badz nie

zwierzatko_mojej_mamy

maraxela nawet bym sie nie probowala zakladac zywemu :D no jak to nie ma ? :> ja mialam - znaczy sie mama przyniosla z fantomem ;D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

nionczka

Zwierzak, Ty zamiast kupowac monitor oddechu to lepiej rzuc palenie bo wsrod przypadków smierci lozeczkowej bardzo duzy odsetek mam palilo. I wszystkim to wyjdzie na zdrowie ;-)

Trzeba zminimalizowac ryzyko, ale pewnie zawsze ono jest. Ja tez sie troche balam. Tym bardziej, ze ona duzo z nami spi. Podobno w Stanach jest duzo przypadków smierci kiedy dziecko spi z rodzicami, ale oni uzywaja miekkich materacy, duzo poduszek, etc. Jak mala sie nie ruszala za dlugo to szarpalam nia delikatnie, podnosilam raczki, dotykalam brzuszka, zeby zareagowala. Potem dalej spalam spokojnie.

Ludzie mysla o kupowaniu tego typu aparatów a nie zadbaja o odpowiednia temperature  i czesto ludzie maja za goraco w domu. Bo jak slysze podwojny rekaw, kolderka i 26 stopni w domu...
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zwierzatko_mojej_mamy

nionczka palilo przed czy po ? :>
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

abkasia

ja nawet nie wiem czy bym kupila ten monitor, ale maz zamowil i nawet nie pytal sie mnei co ja o tym sadze, teraz jestem zadowolona ze to mamy...

marax

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 17 Cze 2009, 12:18:06
nionczka palilo przed czy po ? :>
w trakcie ciezy(udowodnione ze dzieci rodza sie z nizsza masa urodzeniowa) a takze palenie po ciazy przed to chyba nie ma dla dziecka znaczenia

zwierzatko_mojej_mamy

oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

abkasia