Autor Wątek: MONITOR ODDECHU - kupujecie? Macie?  (Przeczytany 27389 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mobka

Odp: MONITOR ODDECHU - kupujecie? Macie?
« Odpowiedź #100 dnia: 21 Sty 2013, 21:08:00 »
Ja teraz Mlodego w koszu bede miala i sie zastanawiam, czy tam jakos monitor dam rade wmontowac...
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub ZalogujNie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

konwalia

« Odpowiedź #101 dnia: 21 Sty 2013, 21:15:04 »
to nie wiem, wiem że jak szukałam, to te z 1 były bez gwarancji

ja bym dopytała, czy gwarancja jest w pl serwisie czy u nich i np oni to reklamują w uk w razie co

abkasia

« Odpowiedź #102 dnia: 21 Sty 2013, 21:49:23 »
Justa ja mam z uk z 1 plytke i wtsracza zipelnie. Spal na tym H teraz spi L.

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #102 dnia: 21 Sty 2013, 21:49:23 »

zosia2007

« Odpowiedź #103 dnia: 21 Sty 2013, 23:30:11 »
justynaaaa2 nie kupuj, pozycze ci, mam angel care z dwoma plytkami
nianie mam osobno ale sobie zostawie a monitora nie uzywam juz ze dwa lata

Dodany tekst: 21 Sty 2013, 23:30:57
no chyba ze chcesz miec swoj wlasny Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 21 Sty 2013, 23:30:57 wysłana przez zosia2007 »

justynaaaa2

« Odpowiedź #104 dnia: 21 Sty 2013, 23:46:50 »
zosia2007 no właśnie wiem że ty masz ten z 2 płytkami, nawet myślałam czy nie pytać cię o pożyczenie, ale mi też na niani zależy więc wolę mieć już komplet Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
zwłaszcza że widzę, że wy do tej pory z niani korzystacie więc myślę że i mi się przyda, głównie na działce czy u rodziców Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
ale dzięki  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Głupie myśli ma każdy, ale mądry je przemilcza...

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #104 dnia: 21 Sty 2013, 23:46:50 »

zosia2007

« Odpowiedź #105 dnia: 21 Sty 2013, 23:49:53 »
spoko, jak chcesz
tylko ja nie mam polaczoneo monitora z niania, ja mam dwa rozne urzadzenia.
jak kupowalam to w zestawie byly tylko 10 czy 20 zl drozsze niz ten to urzazenia monitor+ niania razem wiec wzielam dwa oddzielne

konwalia

« Odpowiedź #106 dnia: 22 Sty 2013, 05:24:42 »
Justa świat się kończy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj rozważasz coś od kogoś Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

errata

« Odpowiedź #107 dnia: 22 Sty 2013, 22:12:47 »
ja mam z dwiema matami, nie wiem jak jest z jedną Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

mobka spokojnie do kosza zamotujesz Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Dasz najwyżej jedną mate tylko.

brawurka

« Odpowiedź #108 dnia: 23 Sty 2013, 22:12:59 »
zosia2007 pikał Ci czasem bez sensu? koleżanka ma taki i zdarzyło się już ze 3 razy, że zapikał w nocy i nie wie czy coś sie faktycznie działo ( jak sie poderwała do dziecka to normalnie oddychało) czy się mała zsunęła z płytek? ( ma 3 tygodnie)

mobka

« Odpowiedź #109 dnia: 23 Sty 2013, 22:20:42 »
zosia2007 pikał Ci czasem bez sensu? koleżanka ma taki i zdarzyło się już ze 3 razy, że zapikał w nocy i nie wie czy coś sie faktycznie działo ( jak sie poderwała do dziecka to normalnie oddychało) czy się mała zsunęła z płytek? ( ma 3 tygodnie)

Moj pikal. Ale tez nei wiem co bylo przyczyna, czy rzeczywiste krotkie bezdechy, czy za lekkie dziecko i za mala czulosc urzadzenia. Ale wydaje mi sie, ze Kuba mial krotkie bezdechy na poczatku (co ponoc jest normalne). Teraz to w ogole sie zastanawiam, czy uzywac...

abkasia

« Odpowiedź #110 dnia: 23 Sty 2013, 22:31:14 »
Mi tez pikal.

mignon

« Odpowiedź #111 dnia: 23 Sty 2013, 22:36:16 »
nam zapikał na początku raz czy dwa, ale Wojtek był jeszcze do pulsoksymetru wtedy podłączony i pulsoksymetr nic nie pokazał, więc to raczej fałszywe alarmy były

doda

« Odpowiedź #112 dnia: 23 Sty 2013, 23:17:36 »
mi zapikał kilka razy, byłam bliska zawału Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zosia2007

« Odpowiedź #113 dnia: 23 Sty 2013, 23:48:22 »
Mi też zapikal 3 razy. Mało nie umarlam

salsa

« Odpowiedź #114 dnia: 23 Sty 2013, 23:50:02 »
hmmmm, wszystkie miałyście?
bo ja nie planuje, raczej na pewno nie... chce tylko nianię elektroniczną, ale monitor skreśliłam (no chyba ze byłby wskazania medyczne tfu tfu tfu... )
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #114 dnia: 23 Sty 2013, 23:50:02 »

zosia2007

« Odpowiedź #115 dnia: 24 Sty 2013, 00:14:24 »
Salsa mojej mamy koleżanki wnuczka zmarła w wyniku śmierci lozeczkowej więc u mnie nie było dyskusji na temat monitora. Wiedziałam że muszę mieć. Jeśli ty nie chcesz to twoja decyzja

aja

« Odpowiedź #116 dnia: 24 Sty 2013, 00:30:04 »
salsa ja nie miałam

salsa

« Odpowiedź #117 dnia: 24 Sty 2013, 00:34:54 »
Zosia, kazdy opiera się na jakis tam informacjach, doświadczeniach etc - z moich koleżanek mających zdrowe dzieci monitor miała jedna i wywaliła w cholerę, bo się wiecznie włączał bez powodu
o przypadku śmierci łóżeczkowej nie słyszałam żadnym
ale rozumiem taką decyzję o posiadaniu (no tylko tyle, ze poza strefa nie spotkałam się z takim powszechnym tego stosowaniem) - gdyz np. ja z kolei "ciążowo"  jestem mocno przewrażliwiona i  wiele osob nie robi/nie bada rzeczy, ktore ja uważam za absolutny ciązowy standard.....
« Ostatnia zmiana: 24 Sty 2013, 00:36:06 wysłana przez salsa »

zosia2007

« Odpowiedź #118 dnia: 24 Sty 2013, 00:39:32 »
Sala ale ją cię rozumiem. Pewnie gdyby nie ta sytuacja z ta dziewczynka to też bym nie kupiła ale miałam, używałam  i byłam choć trochę spokojniejsza. Ciebie nie zamierzam przekonywać bo każdy robi jak jemu pasuje.

salsa

« Odpowiedź #119 dnia: 24 Sty 2013, 00:43:28 »
ja w sumie detektor tętna tez sobie darowałam, po tym jak koleżanka po podobnych przejściach właśnie dzieki detektorowi regularnie bywała na IP bo nie zawsze umiała znaleźć to tętno i umierała ze strachu....

konwalia

« Odpowiedź #120 dnia: 24 Sty 2013, 05:37:39 »
mi się nie zdarzyło pikanie bez powodu, pomijam momenty gdy wyjęłam małą, a zapomniałam wyłączyć
a ja sobie nie wyobrażałam bez monitora, po tym jak mi zabrali Dagę po porodzie, bo miała problemy oddechowe
kupowałam już po wyjściu ze szpitala

salsa

« Odpowiedź #121 dnia: 24 Sty 2013, 08:13:34 »
po tym jak mi zabrali Dagę po porodzie, bo miała problemy oddechowe
w tej sytuacji zakupiłabym bezwzględnie, dla mnie to sa wskazania medyczne

magdalinska

« Odpowiedź #122 dnia: 24 Sty 2013, 08:24:04 »
moj zapikał chyba 2 razy w nocy, zerwałam sie na równe nogi,a le było wszystko ok. ja wlaczam go do dzisiaj, pewnie odłącze dopiero jak sie przeniesie do duzego łozka Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

errata

« Odpowiedź #123 dnia: 24 Sty 2013, 08:46:47 »
nam też zapikała kilka razy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj za pierwszym razem miałam tylko zawał, później już ok. Teraz nawet się zdarza, że raz tam piknie. Bo my korzystamy teraz juz bardziej z niani, niz monitora.

Moich znajomi również mają monitory, nie wszyscy ale jakaś część ma Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

mobka

« Odpowiedź #124 dnia: 24 Sty 2013, 09:46:35 »
moj zapikał chyba 2 razy w nocy, zerwałam sie na równe nogi,a le było wszystko ok. ja wlaczam go do dzisiaj, pewnie odłącze dopiero jak sie przeniesie do duzego łozka Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
U nas tak bylo. Caly czas sobie sluzyl, bo za nianie obil tez.
Ja kupilam uzywany za grosze (cos ok. 100-150zl), nad nowym bym sie wahala.
A co do wlaczania sie, to sie wlasnie wlaczal jak Kuba gleboko zasnal. Jak monitor zapikal, tozazwyczaj bylo slychac takie jakby oddechowe ockniecie sie Kuby. No, ale jak pisalam, ponoc to normalne zachowanie u noworodkow.