Autor Wątek: Muzyka do prezentacji zdjęc  (Przeczytany 29113 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

DianaSzulim

Odp: Muzyka do prezentacji zdjęc
« Odpowiedź #25 dnia: 07 Mar 2014, 15:43:06 »
Moim zdaniem muzyka do takiej prezentacji powinna być ciekawa, wesoła i skoczna, żeby dodatkowo zaciekawić gości.
Przygotowania trwają …

W końcu trochę spokoju Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

golinda

« Odpowiedź #26 dnia: 07 Mar 2014, 16:03:16 »
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
powinna być ciekawa, wesoła i skoczna

np. disco polo, ale nie jakiś Weekend, tylko takie prawdziwe, klasyczne, np. Shazza
« Ostatnia zmiana: 07 Mar 2014, 16:28:34 wysłana przez golinda »
"Frankly my dear, I don't give a damn."
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

wrobelek0403

« Odpowiedź #27 dnia: 07 Mar 2014, 16:27:50 »
golinda Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

ja proponuje "ona tanczy dla mnie" Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/

golinda

« Odpowiedź #28 dnia: 07 Mar 2014, 16:28:22 »
ja proponuje "ona tanczy dla mnie" LOL

no właśnie nie. to jest nowoczesne, mało skoczne i wesołe
musi być coś z klasyki gatunku Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

wrobelek0403

« Odpowiedź #29 dnia: 07 Mar 2014, 16:29:30 »
no właśnie nie. to jest nowoczesne, mało skoczne i wesołe
musi być coś z klasyki gatunku Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

majteczki w kropeczki Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #30 dnia: 07 Mar 2014, 19:11:32 »
swoja droga co prawda, to prawda - ostatnio widzialam fajna wizualnie sesje narzeczenska z wstawkami z "wczesniej" z podkladem takim, ze tylko sie polozyc i umierac z rozpaczy i nudow Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę

Michalina_81

« Odpowiedź #31 dnia: 26 Mar 2014, 23:32:27 »
Wydaje mi się, że muzyka w jakiś sposób powinna oddawać nasz charakter i z pewnością nie powinno to być byle co. Ja z moim narzeczonym jesteśmy zakochani w reggae i chyba do prezentacji zdjęć wykorzystamy ten typ muzyki, trochę nietypowe, ale jak najbardziej w naszym guście Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Marysia23

« Odpowiedź #32 dnia: 15 Maj 2014, 09:27:08 »
zgadzam się Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj muzyka powinna być jak najbardziej dopasowana do nas samych no i do zdjęc Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj jak ktoś jest bardzo romantyczny to Enya Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

ewelinkaa

« Odpowiedź #33 dnia: 20 Maj 2014, 11:15:07 »
 Tracy Chapman - The Promise
carpe diem

lenagrabek

« Odpowiedź #34 dnia: 01 Gru 2014, 14:18:13 »
Niezwykle modny ostatnimi czasy staje się Ed Sheeran przy tego typu pokazach zdjęciowych Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Karolsus

« Odpowiedź #35 dnia: 27 Kwi 2017, 08:08:55 »
Dobrze dobrana muzyka do prezentacji, to połowa sukcesu.
« Ostatnia zmiana: 27 Kwi 2017, 10:04:10 wysłana przez zwierzatko_mojej_mamy »

johnnorton

« Odpowiedź #36 dnia: 20 Gru 2017, 14:42:03 »
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj  jest bardzo ważna bo decyduje o całości. Muzykę znajdziesz w nternecie, albo zamów specjalne skompnowaną przez muzyka.
« Ostatnia zmiana: 20 Gru 2017, 22:49:01 wysłana przez johnnorton »